Jungyeon havaalanında sıcaktan bitkin düşmüş görünüyor

HABER: Twice Jungyeon ‘biraz yorgun’

KAYNAK: Sports Korea via Nate

1. [+334, -15] Black Pink’in sorunu yeterince çalışmamaları, Twice’ın sorunu fazla çalışmaları…

2. [+241, -105] Üyelere teker teker bakınca albenileri nedir emin değilim. Ama Twice grup olarak inanılmaz görünüyor.

3. [+206, -18] Jungyeon hasta mı?

4. [+17, -14] Bence makyajsız yüzü çok güzel. Bazılarınız kız arkadaşınızın gerçek makyajsız yüzünü görmemiş galiba ㅋㅋㅋ

5. [+17, -1] JYP bu kızları fazla çalıştırmıyor mu ya? Tamam popülerken çalışmaları lazım ama her şeyin bir ölçüsü var

6. [+13, -4] Vay be… ünlüler makyajsız çok vasat görünüyorlar

7. [+13, -2] Gerçekten hasta görünüyor

8. [+11, -4] Bence lens takmadığı için böyle görünmüş ㅎ

9. [+9, -1] En önemli şey sağlık

10. [+8, -0] Aslında burada makyajlı ㅋㅋㅋㅋㅋ fondöteni var, kaşları yapılı, allık ve ruju var

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+63] 1. [+334, -15] Black Pink’in sorunu yeterince çalışmamaları, Twice’ın sorunu fazla çalışmaları…

Hahah çok doğru

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kübra

twice o kadar profesyonel bir grup ki, ne kadar yorgun olurlarsa olsunlar (ki emin olun şu anda en meşgul, en yorulan kız grubu twice) her zaman sahnede gülümsüyorlar her zaman enerjikler, sahnede olmaktan ne kadar zevk aldıkları belli oluyor.. ama gerçekten artık dinlenmeleri gerekiyor bayılıp düşecekler diye korkuyorum 🙁

A.r.m.y.

Kesinlikle katılıyorum.Fancamlerini izliyorum ama ne kadar yorgun olirsa olsunlar gülümsemeleri eksik olmuyor.Çok da çalışkanlar sürekli biz dinleniyoruz endişelenmeyin diyip duruyolar.Aşırı profesyoneller.Fanları çok sanslı.

Didem

Makyajsız diyorlar ama makyajli bariz.

.

Blackpink comeback yapmıyor diye hiç çalışmıyor gibi davranmanız😑neyse lan ben JYP’ye aşırı sinir oluyorum uzun promosyonlar-konserler-özel albüm-Japon albümü-mv çekimleri kızlar aşırı yoruluyor sonra twice’ın dansı kolay twice yeteneksiz kendini geliştirmiyor^^pardon da sizin böyle ağır bir programınız olsa kendinizi geliştirmeye vakit bulabilir misiniz şükürler olsun ki o kadar zor danslar vermiyor programları erkek grupları kadar dolu hatta bazı gruplardan daha fazla Bu arada blackpink comeback yapmıyor ama şuan programları baya dolu gözüküyor incelediğimde promosyonlar bitti(baya uzun tuttular promosyonu)-konser için pratik-Japon konseri(2 kere)-jennie’nin ve jisoo’nun şovu -lisanın şovu-jennie nin şovu2-Japon konseri (herhalde 2 tane daha var)-yeni comeback üzerine pratikler(jisoo dansın zor olduğunu… Read more »

BTS ARMY BANGTAN

Ahh cidden fazla çalışıyorlar.Bitkin görünüyor.JYP kızlarını bu kadar fazla çalıştırmamalı bence.Tamam popüler zamanlarında çalışmaları lazım ama bu kadarı fazla.
Umarım daha iyi olur

Rubyjane

Twice kesinlikle çok çalışıyor çok yoruluyor ama blackpink’in çok çalışmadığını kim söyledi lol tabiki twice kadar da çalışıyorlardır ama çok çalıştıklarını kanıtlamak için illa çok mu geri dönmeleri lazım??

Rubyjane

Çalışmıyorlardır *

Surmew-BTS

Şöyle bir durum var ne kadar çok comeback yaparsanız ve şarkı sayınız ne kadar fazlaysa o kadar çok koreografı ve şarkı öğreniyor ve çok fazla programa çıkıyorsunuz elbette her şarkının koreografısi yoktur ama sonuçta öğrenip sahneliyorsun ve YG bazı şov ve programlara da çıkarmıyor gruplarını. JYP bütün şovlara çıkarıyor hemen hemen ve başka etkinlikleri de oluyor, oradan oraya koşturmak sürekli prova yapmak bir sürü programa çıkmak, bir sonraki albümün koreografı ve şarkılarına çalışmak çok zor. Konser olur imza günü olur fanmeeting olur, vlive şovları. Reality şovları,baya programları oluyor idollerin. Bizim 5-10 dakika izleyip tükettiğimiz tv müzik şovları için sabah erkenden… Read more »

Fanboyarmy

O kadar katılıyorum ki blackpink iyi bir comeback yaptı koskoca Twice’ın başarıları hiçe sayılıyor çok saçma

.

Twice’ın başarıları mı hiçe sayılıyor güldürdün😂albüm konusunda ve halkın sevgisi konusunda tüm kız gruplarını ezer (iyi bir anlamda söyledin biliyorum ama twice her zaman Kore’de popüler yani hiç bir zaman başarısı görmezden gelinmedi)