Benzer Yazılar

Junhyung gizli kamera videolarını izlediğini itiraf etti, Highlight’tan ayrıldı

Junhyung gizli kamera videolarını izlediğini itiraf etti, Highlight'tan ayrıldıYong Junhyung, gizli kamera videoları paylaşmasa bile Jung Jun Young’ın paylaştıklarını izlediğini açıklayıp Highlight’tan ayrıldığını bildirdi.

Açıklaması şu şekilde:

“Merhaba, ben Yong Junhyung.

Öncelikle geçtiğimiz birkaç gün benim yüzümden zor zamanlar geçirmiş üyelerimden ve hayranlarımdan tüm samimiyetimle özür dilerim.

11 Mart’ta SBS akşam 8 haberlerinden sonra şirketim beni arayıp haberin doğru olup olmadığını sordu, ben olayı tam olarak anlamadım ve sadece grup konuşmasında olmadığımı söyledim. Bunun sonucu olarak şirketim bana destek çıktı ve resmi açıklamada haberlerin yanlış olduğunu söyledi, fakat bu benim şirkete yanlış bilgi vermemdi. Şirketle resmi açıklama için konuşurken grup konuşmasının 2016’da olduğunu söyledim çünkü KakaoTalk hesabımda Jung Jun Young ile konuşma kayıtlarım elimde yok, tarihi kontrol edemedim. Bu sebepten ötürü kafa karışıklığına sahip olduğum için özür dilerim.

Haberlerde 2015’in sonlarına doğru Jung Jun Young ile KakaoTalk konuşmalarımdan bahsediliyordu, önceki gece içmiştik ve eve döndük, ona sonraki gün ne yapacağını sordum. Jung Jun Young gizlice çektiği videoları birine yolladıktan sonra yakalandığını söyledi, ben de “Kız mı yakaladı seni?” diye sordum. Video o zaman bana gönderilmedi, ama başka bir zamanda bir video gönderildi. Buna ek olarak video hakkında uygunsuz sohbetlerde yer aldım. Bu hareketlerim son derece edepsizceydi, aptaldım. Suç ve yasadışı olduğunu hiç düşünmeden, önemli bir şey değilmiş gibi davrandım, Jung Jun Young’a engel olmamak benim hatam.

Bu konuda bir tanık sorgusuna katıldım, bildiğim her şeyi yalan olmadan anlattım, soruşturmalarda yer aldım. Sorgu sırasında geçmişteki tüm konuşmalarımı okudum ve utandım, dehşete düştüm.

Gizli kamera videoları çekmek ya da bunları yaymak gibi yasadışı şeyler yapmadım. 2016’nın sonundan beri Jung Jun Young ile ilişkim sadece selamlaşma düzeyindeydi. O zamanlar yaşananları bilsem de önemli olmadığını düşündüm, rahat davrandım. Hareketlerimle daha çok mağdurun ortaya çıkmasına sebep olan bu ciddi meseleye sessiz bir şekilde seyirci kaldım.

Bu konuda bana güvenen üyelerime ve hayranlarıma ihanet ettiğim, bana verilen sevgiyi geri veremediğim için çok üzgünüm. Bu meselenin ciddiyetinin farkındayım ve hayranlarıma, benim yüzümden hayal kırıklığına uğramış üyelerime daha çok zarar vermek istemiyorum, bu yüzden 14 Mart 2019 itibariyle Highlight grubundan ayrılacağım. Sürekli hatalarımı düşünerek yaşayacağım. Yeniden tüm samimiyetimle özür dilerim.”

HABER: Yong Junhyung temsilcileri, “Jung Jun Young’ın gizli kamera videolarını izlediği doğru, Highlight’tan ayrılıyor”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,190, -5] Bu skandal ile bir sürü kariyer mezara girdi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+1,088, -6] İki gün bile dayanmayan yalanlar…

3. [+1,078, -8] Ama grupta değilim demiştin ㅋㅋㅋ

4. [+139, -0] Altın telefondan ilk bahseden kişi şu anda tutuşmuştur

5. [+113, -0] Şu anda soruşturmaya çağrılanlar videoları izledikleri için çağrılıyorlar…

6. [+96, -2] Zico, görüyor musun~~

7. [+68, -0] Zico, konuş

8. [+67, -2] Tüm gücüyle inkar etmişti.. hayatının geri kalanını hayranlarına karşı sorumlu hissederek geçir

9. [+52, -3] En başta yalanlamamış mıydın? Niye? Yalan söyleyemeyeceğin bir şey mi yaşandı?

10. [+38, -0] Besteci olarak daha büyük bir kariyeri var, MC Mong gibi farklı bir sahne ismi kullanıp başkalarına şarkılar yazarak gayet iyi para kazanır. Bahse varım Highlight için şarkı yazmaya devam eder

11. [+35, -0] Tamam.. sıradaki Zico ㅋ

12. [+24, -0] Evet izlemediğinden şüpheliyim ㅋㅋ hepiniz aynısınız ㅋㅋ Zico sen de emekliliğe hazırlan ㅋㅋ

KAYNAK: Naver

1. [+323, -3] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ama grupta değilim demiştin

2. [+146, -0] O kadar inkar ettikten sonra.. niye bu pislikler hep aynı şekilde hareket ediyor?

3. [+119, -5] Gruptan ayrılmak (X) atılmak (O)

4. [+62, -3] İnkar ederken mağdurlara ve hayranlarına karşı üzgün hissetmedin mi? Bu suça seyirci kaldın, seni bir daha TV’de görmek istemiyorum

5. [+46, -3] ㅋㅋ Gerçek zaten ortaya çıkacak, niye yalan söylemekle uğraşıyorlar ki

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+555] Beş para etmez eski favori idollerimi çöpe atarken ben:

Junhyung gizli kamera videolarını izlediğini itiraf etti, Highlight'tan ayrıldı

Kaynak: Netizenbuzz

39 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kitt

İkinci jenerasyonun sonu hiç iyi değil…

:

Kpop u 2009 yılında beast ile tanıdım ve biasım junhyung du. Daha sonra uzaklaştım kpoptan ama junhyung un şarkılarını hep dinlerdim. Dün instagramına sana güveniyoruz yazıyordu herkes, bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Artık her idole güvenim azaldı.. Yazıklar olsun..

Deniz

Kpop değil sexpop bu ne ya. 1 2 haftadır ciddi derecede etkilendim ve başim ağırmaya başladı. Midem bulandı. Yks’ye kalmış surada 3 ay ben gidiyorum ders calisayım.Bu olayın sonu yok. Sizde durmayın burada fazla gidin hayatınızı güzelleştirecek şeyler yapın bu pisliklerle ilgilenmeyin

Hola

Bende 3 ay kaldı bu olayın sonu yok gidiyorum be diyorum 2 saat sonra yine burada buluyorum kendimi…

Deniz

Ee bu ben . Kardeş cözümü şöyle. 1 saat çalısıp 20 dakika ara veriyorum .20 dakikada ya burada ya instagramda takiliyorum.Böyle yapınca rahat 10 saat calisiyom.Misal şuan ben 8.saatimi calisacam

Hola

Rakiplerim taktığı bulmuş ama bu bana işlemiyor ya 20 dk ara vereyim diyorum bi bakıyorum 4 saat olmuş jajsjajjsbs

Deniz

Alarm kuruyorum ben yoksa benim molam 3 günü buluyodu kdjdjdbvd

Hola

imrendim😳😳😳

Fearless

2.jenerasyon artık hiçte iyi hatırlanmayacak en çok saygı duyulan grupların üyeleri bir bir çöp oluyo bigbang,cnblue,f.t. Island,Highlight gruptaki diğer üyelerde suçları olmasa bile bu leke yüzünden hep nefret alacak ve kim bilir bu isimlerin yanına daha kimler eklenecek bu olay gitgide çirkinleşiyo umarım bütün suçlular ortaya çıkarda kimin ne olduğunu anlarız 🙄

Deniz

Cnblue olayı ne anlatır mısın ?

kpop

cnblue lee jonghyoon jung jun young gibi kadınların içkisine uyuşturucu katıp tecavüz ediyormuş, fanlarla reşit olmayan kızlarlada yatmış. bu jung jun young un bi kakaotalk sohbet grubu varmış oraya uyuşturucu verip tecavüz ettiği kadınların video ve fotolarını atıyormuş o da bu sohbet grubuna dahilmiş.

Fearless

Evet oda sohet grubundaymış malesef😐

Deniz

Şirketi inkar etmişti diye biliyorum.Kendisi de bunun gibi açıkladı mı ?

kpop

en son bunu okudum Lee Jonghyun la ilgili. https://www.korezin.com/2019/03/14/cnbluedan-jonghyun-ve-jung-joon-youngun-seksuel-aktiviteleriyle-ilgili-eski-bir-paylasim-netizenleri-sok-etti/

kpop

FNC olayları ilk inkar etti ama sonra FT ISLAND choi jong hoon un alkollü araç kullanmasını saklaması için polise rüşvet verdiği onaylandı. ve ikiside konuşma grubundalarmış. Jonghyun ve Jong Hoon

Fearless

Fnc hala inkar ediyor zaten f.t. Island içinde inkar etmişti ben ismi geçtiği için örneklemede kullandım.

kpop

evet Lee Jonghyun un olayını hala inkar ediyorlar.

Deniz

Neyse 1 2 güne dogruysa zaten ortaya çikar. Fazla takip etmiyorum ama tam olarak kesinleşenlerin ismini yazar mısın ? Müziklerini dinlemek istemem

kpop

benim bildiğim kadarıyla. Seungri fuhuş hizmeti sağlamaktan ve jung joon young un kakaotalk grubunda yer almaktan ve burning sun dan dolayı, Jung joon young kadınlara uyuşturucu verip tecavüz etmekten ve foto video çekip bunları paylaşmaktan, ft island choi jong hoon polise rüşvet verip alkollü araba kullanma cezasından yırtmaktan ve kakaotalk grubunda olmaktan, highlight/beast üyesi jun hyung kakaotalk grbunda yer almaktan bunlar bu suçları kesin ama daha yargılama ve soruşturma süreçleri bitmedi ve Zico Jung Joon Young un altın telefonundan haberdarmış telefonu karıştırıyormuş, video ve fotoları görmüştür ikiside yakın arkadaş. cn blue Lee Jonghyun da Jung Joon Young la yakın ve… Read more »

Fearless

Choi Jong Hoon f.t. Island,Seungri Bigbang, Yong Junhyung Highlight, Jung Jun Young solo sanatçı bunlar sohbet grubunda olan ve ismi kesinleşenler ve hepsi gruplarından ayrıldı yani grupların müziklerini dinlemeye devam edebilirsin bu isimlerin müzik sektörüne bir daha döneceğini sanmıyorum zaten.

suna

Sektörde ne kadar çok kalırsan o kadar zehirleniyorsun. Eminim bu olanlar sadece 2. jenerasyonda olan bir şey değildir. Her jenerasyonda her yerde var böyle insanlar sadece ortaya çıkacak kadar kanıt birikmedi. Bir yerden sonra ne kadar gizlemeye çalışsanda bir yerden kaçıyor. Sektörün hepsi aynı pislik. Bakalıö daha neler neler olucak.

Fearless

Evet haklısın her zaman iyi insanlar olduğu kadar kötü insanlarda olacak biz insanların sadece bize gösterdikleri yüzleriyle tanıyoruz daha açığa çıkmayan tonlarca olay vardır ama ben 2.jenerasyonun her zaman örnek olarak gösteren bir isimdim o yüzden onların kötü hatırlanacağını söyledim dediğin gibi her jenerasyonda kötü insanlarda vardır.

Yok ol

Adı geçen idollerden çoğunu sevmeme rağmen bir tek junhyunga inanmak istemiştim ve en çok bunda sarsıldım. Şarkı sözlerini beğenirdim, çok anlamlı bulurdum ve sektördeki duruşuna en güvendiğim insanlardan biriydi. Tam bir çöpmüş. Bir zamanlar onu sevdiğim için utanıyorum. Artık hiç bir idole güvenmiyorum ve güvenmeyeceğim. Kpop benim için bitmiştir. Şu an tam olarak yabancı yorumundaki gif gibiyim.

Mikrobiyoloji

Böyle haberleri görüp oppacılık saçmalığı son bulur umarım. Öyle insanlar var ki hayranlık adı altında şarkıcıları ilahlaştırıyorlar.

Erusem

Oppacılar, noldu? Demek ki neymiş, tanımdağınız sadece ekranda gördüğünüz kadar bildiğiniz kişilere körü körüne bağlanıp savunmamak gerekiyormuş.

Yıkık Kayısı

Diyebilecek hiçbir şeyim kalmadı artık. Junhyung bile yaptıysa K-pop benim için canavarlardan ibaret şu an… Başka kimleri duyacağız daha?

Öl de ölelim Jessica reis

Bu grubun başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi yemin ederim. Ne çektiler be… Senden de hiç beklemezdim gerçekten. İnanmamak istedim, gerçekten böyle bir şey yapmış olmamanı diledim. Üzgünüm ama senin için değil. O zavallı kadınlar için, sana ayırdığım zamanım için ve diğer üyeler için üzgünüm. Bir daha yüzünü bile görmek istemiyorum.

Deniz

Merak ettim de anlatır mısin ? Grubun başima daha once neler geldi?

Öl de ölelim Jessica reis

Önce Hyunseung adlı bir üye ayrıldı sonra da grup bir bütün olarak şirketlerinden ayrılıp başka bir şirkete geçtiler ama isim sıkıntısı yaşadıkları için isimlerini değiştirdiler. İlk isimleri Beast idi ve zamanında gerçekten oldukça popüler bir gruptu.

Deniz

Gerçekten bu grupların diğer üyelerine yazık bi kaç pislik yüzunden 4 5 grup artık eskisi gibi olmayacak

SURMEW-BTS

çok büyük hayal kırıklığı, sadece gruptan ayrılmamalı, sektörden sürülmeli. 10. [+38, -0] Besteci olarak daha büyük bir kariyeri var, MC Mong gibi farklı bir sahne ismi kullanıp başkalarına şarkılar yazarak gayet iyi para kazanır. Bahse varım Highlight için şarkı yazmaya devam eder bu Koreli yorumun da yazdığı gibi, gene beste yapıp hayatını devam ettirebilir, bu bile engellenmeli, hatta mahkeme hapis cezası vermeli ve tazminat ödetmeli. taciz ve tecavüze sessiz kalmak, aynı şeyi yapmaktır benim gözümde. durduramıyorsan, engelleyemiyorsan bile böyle bi şeye seç çıkarıp duyurmalısın. bi şekilde bu tarz olayları halka, devlete, hukuka bildirmek lazım…sektördeki pek çok şeyi korku ve tehdit… Read more »

SURMEW-BTS

ha birde ”oppam yapmaz” ”kemalim yapmaz” tarzı insanlar var maalesef… daha önce internette bi kız sanırım bi idolle ilgili şeyler yazmış ama kimse inanmamış bahsettiği idol Lee Jonghyun du galiba ve bu Jung Joon Young u da kız arkadaşı şikayet etmişti ama kimse inanmamıştı kıza, çok yazık ya….

Deniz

Cnblue olayı ne anlatır mısın ?

Deniz

yanlış yer 😑

Yav he he

En büyük hayalkırıklığım Junhyung oldu bu skandallar zincirinde. Bir zamanlar Beauty olan bir fan olarak hep sempatik bulurdum ama biasım Hyunseung gruptan ayrılınca eskisi gibi grubu fazla takip etmedim. Yine de şarkı ve programlarına göz atardım. Junhyung adı karışınca yapmaz demek istedim savunmak istedim ama sonra burada nefes harcayıp haksız çıkan Seungri fanları aklıma geldi sadece bir umut yapmaz dedim ama savunmayıp gerçek çıksın dedim. Ve şu an sonuç büyük bir hayal kırıklığı. Onlarla geçmiş olan dile kolay koca 2 yıl ve onun düşüncesizliği yüzünde ikinci büyük darbeyi alan diğer üyeler. E peki nolacak şimdi Jun bir söylesene biye böyle… Read more »

thekomorebi

Yaptığı müziğe, bestelere, sesine tabiri caizse aşık bir insandım. Yazıklar olsun. Canı cehenneme.

serenay

gizli kamera derken anlamadım?

Şaşkın

Sendemi brütüs şuan yıkıldım

.

Ay şok oldum şu an hiç beklemediğim biriydi üzüldüm ve gruptan atıldığını sanmıyorum kendisi ayrılmıştır. Çünkü üyeler çok yakındı sirket değiştirdiler ve yinede grup dağılmadı.
En samimi açıklama buydu açıkça her şeyi söylemiş kendine yazık etti.

Yeni Yazılar