Benzer Yazılar

JYP’nin yeni kız grubu için ilgi arttı

1547441462499828

HABER: JYP’nin yeni kız grubu, Jun Somi’nin ayrılışı -> ana üyeler merak ediliyor -> çıkış hazırlığı

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+466, -52] Bu grubun başına gelebilecek en kötü şey çıkış yaptıklarında Jun Somi’nin de solo olarak çıkış yapıp çok başarılı olması…

2. [+341, -102] Ortadaki Ra Miran’a benziyor ㅋ

3. [+338, -43] Keşke Park Jin Young Japon üyeler eklemeyi bıraksa..

4. [+47, -14] JYP tüm parlayan stajyerlerini Twice’a koymuş ve şimdi kalanları çıkarıyor gibi geldi ㅋㅋ SM’in TVXQ’yu çıkarıp kalan stajyerleri Super Junior’da çıkarması gibi

5. [+45, -9] Bence Jun Somi Park Jin Young’ı sinirlendirecek bir şey yaptı, Somi ayrıldıktan çok zaman olmadan sonra JYP’nin yeni grup çıkarmasına bakarsak..

6. [+39, -7] Bence Jun Somi’yi çıkararak JYP doğru kararı verdi. Grup çıkışından beri Somi grubu olarak tanınırdı ve diğer üyeler hiç parlayamazdı.

7. [+36, -3] JYP çaylak gruplarına en iyi şarkıları veriyor. Bu grubun popüler olmaması imkansız.

8. [+29, -1] Üyeleri böyle görünce Jun Somi’nin onlara yakışmadığını fark ettim. Mücadele şovunda bu üyeleri dans ederken gördüm, çok feminen olan diğer kadın idollere kıyasla çok daha girl-crush, erkeksi bir tarzları var. Somi iyi bir dansçı ama tamamen koreografiye bağlı biri. Bu üyeler free-style da yapabiliyor, doğuştan yetenekliler. Bence yeni kız grubu dans odaklı olacak.

9. [+27, -15] Hoşuma gitmedi. Merkez üye olduğunu hissettiren bir görsellik yok. Somi daha iyi..

10. [+24, -5] İstediğiniz kadar nefret yorumu yapın, bir JYP kız grubunun ünlü olmaması imkansız. Jun Somi hayatı boyunca pişman olacak. Keşke azıcık daha bekleseydi.

11. [+23, -10] JYP’nin aklından ne geçiyordu bilmiyorum. Üyelerin hiçbiri Jun Somi’nin tek başına sahip olduğu fandoma erişecek kadar hayrana sahip değil. Eminim bu grup miss A’in ikinci versiyonu gibi olacak.

12. [+22, -2] Park Jin Young niye Japon üyeleri ekliyor biliyor musunuz? Çünkü Japonya dünyadaki en büyük ikinci müzik endüstrisine sahip. Billboard’a çıkamıyor, o da Japonya sektörünü amaçlıyor. Twice Japonya’da başarılı ve iş açısından da iyi bir karar. İdoller de sonuçta bir iş.

13. [+18, -5] Bence üyeler Twice’a erişemeyecek kadar güçsüz… hem de asla erişemeyecek kadar.

14. [+18, -5] Bence yeni grup miss A gibi olacak

15. [+18, -20] Ortadaki ne öyle?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+88] “4. [+47, -14] JYP tüm parlayan stajyerlerini Twice’a koymuş ve şimdi kalanları çıkarıyor gibi geldi ㅋㅋ SM’in TVXQ’yu çıkarıp kalan stajyerleri Super Junior’da çıkarması gibi”

Ve buna rağmen Super Junior tek başına çok başarılı oldu, bir grubun geleceği asla tahmin edilemiyor

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
manna

8. [+29, -1] Üyeleri böyle görünce Jun Somi’nin onlara yakışmadığını fark ettim. Mücadele şovunda bu üyeleri dans ederken gördüm, çok feminen olan diğer kadın idollere kıyasla çok daha girl-crush, erkeksi bir tarzları var. Somi iyi bir dansçı ama tamamen koreografiye bağlı biri. Bu üyeler free-style da yapabiliyor, doğuştan yetenekliler. Bence yeni kız grubu dans odaklı olacak.

Adam geleceği görmüş

elif

Lily m. Nerde ya ben o kızı çok merak ediyorum sesi ve kendisi çok güzeldi jcnxjdnx

surmew-bts

ilk öncelikle grup çıksın, şarkılarını dinleyelim, danslarını görelim, vokal, rap, dans konusundaki durumlarını ve birbirleri ile uyum ve sinerjilerini görelim sonra başarılı olup olmayacaklarına karar vereli sevgili olumsuz yorum yapan k-netizenler……..!!!!!
bu arada BTS in HIGHLIGHT REEL videolarında JHOPE ve JIMIN le dans eden kız sanırım adı SHin Ryu Jin de bence çok yetenekli , eminim diğer kızlarda yeteneklidir, ve yabancı yoruma da katılıyorum SUPER JUNIOR tek başına cidden çok başarılı oldu, konserlerini ve müzik videolarını, canlı performanslarını ve b-side şarkılarını dinlemenizi tavsiye ederim.

no sana no life

Umarım bu Twice ‘ı bir kenara atacağı anlamına gelmez yada Twice’ın farklı yönünü göstereceği zamanın bu kızlara verilmesi yine de başarılar😅

brit-bitbit

Gruba Japon uyeler ekleyerek zaten baştan hedef pazarının Japonya olduğunu gösteriyor yani Korede beğenilsede beğenilmesede çok birşey ifade etmeyecek Japonyada beğenilmeleri öncelik 🙂 TVXQ SuJu ne alaka bilmeden sallayan insanlar ya TVXQ Junsu ve Suju Eunhyuk R&B grup olarak çıkacaktı başta ama son karar TVXQ uyelerinde kılındı SUJU ise başta çinli stajyerlerde bulundurarak Çin marketini hedef aldı ve grup şimdiki NCT mantığı ile unitler halinde çıkış yaptı ve gruplar belli bir sure sonra dağılacaktı Süper Junior grubun gerçek ismi bile değildi ama halk SuJuyu o kadar sevdiki fan klupler açıldı hayran renkleri belirlendi çok sayıda hayran grubun dağılmaması için Sme… Read more »

bırakıngelsin

Somi Somi Somi Allah aşkına Somi şarkıya girdiği an şarkıların bütün ahengi kaçıyor asla sesine hakim olan birisi olduğunu düşünmüyorum sadece dış görünüşle olmuyo bu işler şarkıcıysanız sesiniz önemli.

romeo

haftalardır bu kızların videolarını izliyorum. bence fazlasıyla iyiler ve gerçekten iyi yerlere gelecekler. aynı zamanda bu başarı twice’ınkini etkilemeyecek, çünkü tarzları oldukça farklı. dört gözle bekliyorum. kızlar gerçekten çok başarılı.

hillo

Kızların tiplerine göre hareket etmeleri mide bulandirici.. eminim çok başarılı olucaklar girl crush gelicekler ve dans odakli olucaklar bence sadece kore japonya değil dünyaya açılıcaklar girl crush yapıp altı boş olan çok kız grubu var lütfen sahneleri yıkınnn ve girl crush nasıl yapılır gösterin dört gözle bekliyorum

b.a.b.y

9. [+27, -15] Hoşuma gitmedi. Merkez üye olduğunu hissettiren bir görsellik yok. Somi daha iyi..

Sus daha 3 üye belli be🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Bunların işleri güçleri aptal aptal yorumlar yapmak.

kapkek

daha açıklanmayan 2 üye var ve kesinlikle konseptleri sert olucak en sağdaki kızın dansı çok iyi . bence başarılı olacaklar sominin ayrı olması daha iyi oldu sominin grubu diye anılırlardı böylesi çok daha iyi.

cmh

. [+22, -2] Park Jin Young niye Japon üyeleri ekliyor biliyor musunuz? Çünkü Japonya dünyadaki en büyük ikinci müzik endüstrisine sahip. Billboard’a çıkamıyor, o da Japonya sektörünü amaçlıyor. Twice Japonya’da başarılı ve iş açısından da iyi bir karar. İdoller de sonuçta bir iş. Yapma ya bunu bilmiyorduk ajdnajssj. Zaten bir Kore grubunun Amerika’ya kıyasla japonya’yi hedeflemesi daha mantıklı çünkü japon ve çinliler yıllar sonrada gruplara bağlı kalabiliyorlar. O yüzden Amerika’ya gidip saçma salak ırkçı yorumlara katlanacaklarina, Japonya’ya giderler daha iyi. Ayrıca Japonya’da da ırkçılık yapılıyor hatta Japonya ve Kore arasında ki siyaso problemler yüzünden Japonya daha tehlikeli ama JYP parasına… Read more »

somiya

çürük elmalar grubu olacak bu ㅋㅋㅋㅋ
somi gibi p101 birincisi bir kız grupta olsaydı bu onlar için lütuf olurdu zaten, missA’in Suzy’nin grubu olmasi gibi bunlarda Somi’nin grubu olurlardı onun üzerinden para kazanırlardı

romeo

lütfen bekle ve gör 😀
pişman olacaksın böyle söylediğine

Yeni Yazılar