Benzer Yazılar

Kai ve Jennie ilişkileri açıklanalı bir ay olmadan ayrıldı

Kai ve Jennie ilişkileri açıklanalı bir ay olmadan ayrıldıKai ve Jennie ilişkileri açıklanalı bir ay olmadan ayrıldı

HABER: SM temsilcileri, “Kai ve Jennie ayrıldı”… sevgili haberinden 25 gün sonra gelen ayrılık

KAYNAK: Naver

1. [+14,113, -180] Jennie 7. katı ziyaret etmek zorunda kaldı galiba

2. [+4,978, -117] Bir ay sonra ayrıldılar.. ilişkilerinin onaylanması onları bayağı strese soktu galiba…

3. [+4,640, -978] Dürüst olalım şimdi, muhtemelen daha flört sürecindelerdi ama Dispatch her şeyi ifşa etti. Böyle bir durumda nasıl daha uzun süre çıksınlar ki?

4. [+2,539, -451] Dispatch yanlış haber yaptı, daha yeni yeni ilişkilerine başlıyorlardı.. Kai ve Jennie’ye kendi yollarında şans dilerim

5. [+869, -187] Gerçekten ayrıldılar mı acaba..?

6. [+616, -43]  Jennie’nin tüm haberleri nefret yorumuyla doldu ㅋㅋㅋ yaptığı her şeyde yorumlarda Kai’den bahsettiniz;; EXO ve Black Pink hayranları bu yorumları şikayet ederken ne kadar zorlandı bilmiyorsunuz, umarım karma sizi bulur ^^

7. [+317, -46] Şimdi lütfen rahat bırakın ikisini de..

8. [+344, -81] Bence Dispatch onları yakalamadan önce sadece flört dönemindelerdi ㅋㅋ… haberlerden sonra o kadar nefret aldılar ki ilişkilerini bitirmek zorunda kaldılar. Sorun Dispatch.

Kai ve Jennie ilişkileri açıklanalı bir ay olmadan ayrıldı

KAYNAK: Naver

1. [+3,022, -161] “Kariyeriniz aşktan daha önemliyse” en başında ilişki yaşamamanız gerekirdi

2. [+2,388, -217] Bence ilişkilerini onaylamak zorunda kaldıklarında hala birbirlerinden hoşlandıkları süreci yaşıyorlardı, nefret yorumları ve şirketin baskısı yüzünden ayrılmak zorunda kaldılar.. iki gencin ilişki yaşaması suç değil. Bu yaşta bir sürü doğal şeyden vazgeçmeleri üzücü.

3. [+1,222, -56] Muhtemelen ayrılmaya zorladılar onları.. ikiniz de güç bulun~

4. [+547, -37] Şirketler mutludur ㅋ

5. [+221, -10] Yang CEO Jennie’yi azarlamış olmalı ㅋㅋ

6. [+290, -87] Gerçekten ayrıldıklarına inanıyor musunuz…?

7. [+193, -7] Jennie 7. kata çıktı galiba..

8. [+231, -54] Gerçekten ayrılmadılar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ muhtemelen şirketler yalan söylüyor ㅋㅋㅋㅋㅋ Halkın bu çifte olan hisleri kötüydü, BP daha üç yıllık ve yükselişte olan bir grup. Hayranlar ilişki yaşamalarına kızmadı, Jennie’nin ‘Solo’ ile yükselişteyken ilişki yaşamasına kızdı..

9. [+144, -31] Ah ㅜㅜ gerçekten inandınız mı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ sadece imajları için ayrıldık diyorlar. Siz çocuklar yüzünden işlerini yapamıyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

Kai ve Jennie ilişkileri açıklanalı bir ay olmadan ayrıldı

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+1,928, -77] Bence ayrılmış gibi yapıyorlar…

2. [+1,606, -25] Yang hyung bir şeyler söylemiş olmalı ㅋㅋ sessiz kalmasına imkan yok ㅋ

3. [+956, -44] Antilerden bayağı tepki aldılar!

4. [+120, -6] Sadece ayrılmış gibi yapıyorlar, açık değil mi? Hayranlar öfkeli, şirketler öfkeli, o yüzden ayrılmış gibi yapalım..

5. [+103, -8] Çevrelerindekiler ayrılmalarını söyleyince ayrılan çift tanıyorsunuz? ㅋㅋ Çoğu ayrıldık deyip gizlice aşkını yaşamaya devam eder. Aptal hayranlar buna inandınız mı?

6. [+39, -11] Jennie’nin imajı mahvoldu bile… eski haline dönemez

7. [+30, -3] EXO hayranlarının kahkahalarını duyabiliyorum

8. [+23, -4] Ayrılma rolü yapıyorlar ㅋㅋㅋ

9. [+22, -4] Ayrıldık diye yalan söylüyorlar ㅎㅎㅎ

10. [+21, -4] Jennie için çok geç, imajı düzelmez artık. Bu yüzden ilişki haberlerinde kadın tarafı zorluk çekiyor.

Kai ve Jennie ilişkileri açıklanalı bir ay olmadan ayrıldı

KAYNAK: Nate

1. [+1,942, -37] Ben Yang Hyun Suk’un bu çifte izin vereceğinden şüpheliydim ㅋ

2. [+1,909, -76] Bu sadece bir duyuru, bahse varım hala birliktelerdir ㅎㅎ aşık iki gencin önüne nasıl çıkabilirsiniz ki? ㅎ

3. [+1,592, -95] Zaten yakalandılar, bundan ötürü ayrılacak olan hayranlar çoktan ayrıldı, niye ilişkinizi dürüstçe yaşayıp gerçekten ayrıldığınız zaman duyurmuyorsunuz? Niye hayranlardan bu kadar korkup ayrıldık diye sahte haber çıkarıyorsunuz? İlişkinizin samimiyeti azalıyor

4. [+131, -8] Kesinlikle yalan ㅋㅋ hala birlikte olduklarına eminim ㅋㅋ

5. [+118, -4] Buna kim inanır ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+97, -2] Muhtemelen ‘onaylanmamış’ bir çift olmaya karar verdiler

7. [+85, -4] Instagram’da ilişkilerini belli etmek için çok uğraştılar, ama yakalandıktan sonra amma zorlandılar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ o zaman niye belli ettiniz..

8. [+62, -6] İnanmıyorum

9. [+50, -8] ㅋㅋㅋ Hayranlarından hala para koparabilecekleri için yalan söylüyorlar

10. [+42, -3] Bu sadece bir duyuru ㅋㅋㅋ Bahse varım Romeo ve Jüliet’ten daha büyük bir tutkuyla aşk yaşıyorlardır şu an

Kai ve Jennie ilişkileri açıklanalı bir ay olmadan ayrıldı

HABER: Black Pink Jennie ‘Kai ile ayrıldıktan sonra ilk kez görüntülendi’

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+436, -19] Hadi ama.. gerçekten inanıyor musunuz ayrıldıklarına? Sadece iş için açıklama yaptılar

2. [+405, -15] Bahse varım arabaya girer girmez Kakaotalk’tan yazmıştır Kai’ye ㅋㅋㅋㅋ

3. [+256, -14] Gerçekten ayrıldılarına inanan var mı?

4. [+19, -2] Kai ve Jennie bu ilişkiyle imajlarını tamamen tükettiler

5. [+11, -0] Yüzü hiç de üzgün durmuyor ㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+22] Bence ilişkileri ortaya çıktığında yeni yeni yakınlaşıyorlardı. İlişkilerinin üzerindeki baskı onların kaldıramayacağı kadar ağır geldi ve ortak bir kararla kendi yollarına gitmeye karar verdiler. Oldukça olgun bir hareket. Haklarında en iyisini diliyorum, birlikteyken de onları destekliyordum, herkesin desteklemesi gerektiği gibi. İlişki yaşamak suç değil.

 

Kaynak: Netizenbuzz

38 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Mr. Robot

Bazıları çok afedersiniz gerizekalı gibi yg’nin dispatch ve sm ile işbirliği yapıp reklam ilişkisi kurguladığını düşünüyor ya her seferinde anırarak gülüyorum. Çok fazla dizi falan izliyorsunuz siz 😀

Taeyeon Baek oldu reklam dediniz, krystal kai oldu reklam dediniz, şimdi de bu. O halde ben bundan exo’nun reklama ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz anlamını çıkarırım 🙂 e koskoca grubun reklama ihtiyacı olmadığına göre? Neden kendinizi kandırıyorsunuz ki?

İkisine de mutluluklar dilerim, bazı cahil ve kendini kandırmaya programlanmış fanları varken mutlu olmaları çok zordu zaten…

Saygılı Cevap ver

reklam sadece ihtiyaçtan yapılmaz. keşke bunu bilecek kadar zeki olsaydın. baekyeon da reklamdı kaistal de reklamdı jenkai de reklamdı. açık net belli hiçbiriniz görmek istemiyorsunuz. jennie ve kainin buluştuğu iddiaları yalandı. etkinliklere gidiş ve çıkış saatleri çakışıyor,kıyafetleri,saç şekilleri hiçbiri söylenene uymuyor. dispatch in orda buluştukları dediği park o gün p saatte kapalı,onaylandı. Jongin resmen canlı yayınlarında bağırmış bütün olan biteni. menajerinin canlı yayında skandal hakkında konuşması ve kainin yayını apar topar kapatması,kainin bütün gün boştum,bütün gün yalnızdım,üstündeki bütün parçaları tek tek gösterip bunları yeni aldım demesi. ve bu kıyafetlerin bir kaç gün sonra jennie ile couple eşyası olarak geçmesi. pariste… Read more »

LOL

hayal dünyanızda yaşamayı kesin artık, medya oyunu ve yalan olan hiçbir şey yok. bildiğiniz psikopatlık bu yaptığınız. koreliler bile böyle bir şeyden şüphelenmiyorken? bir de utanmadan tüm ilişkilerin yalan olduğunu iddia ediyorsunuz bu kadar mı saygınız yok exo üyelerine. sm ve yg’nin böyle bir medya oyunu yapmakla eline ne geçsin ha azıcık mantıklı düşünün? ikisi de zaten çok ilgi çeken popüler sanatçılar, ilişki haberleri sadece kadın ünlünün imajını mahveder. kai zaten daha önce ilişkisi çıkmış biri, sm biri üzerinden medya oyunu yapsa kai’yi mi seçer? sizinki başka bir seviye oppacılık ya da şipperlık, çiftlerden hoşnut değilsiniz diye kendiniz teori uyduruyorsunuz.… Read more »

Mr. Robot

Bana tek bir mantıklı açıklama yap o halde. Yg, arasının son derece bozuk olduğu dispatch ve hiç haz etmediği ve hiçbir şeyde ortak proje yapmadıkları sm ile Jennie ve Blackpink yükselişteyken neden anlaşsın?

Psikopatsınız cidden, bu teoriye inananlar sadece Türk ve Arap gibi cahil fan toplulukları zaten. Gerçeğe değil inanmak istediğinize inanıyorsunuz. Acınasısınız…

Any

tüm konuşman boş ama kendi toplumuna neden cahil dersin ben bunu anlamadım. Yani diğer asya ülkelerinde ya da avrupada hiç cahil yok mu?Yaşadığımız coğrafya bizi cahil yapıyor öyle mi? Sizin gibiler yüzünden avrupada asyada amerikada cahil gibi görünüyoruz. Kendin de bu ülkede yaşıyorsun(muhtemelen) bunu değiştirmek için bir şey yapmıyorsan burdan klavye artistliği yapma.

thekomorebi

Any, Mr. Robot gayet haklı. Cahiller. Ülkenin kitap okuma oranına, derslerdeki başarı sıralamalarına bir bak. Daha +30 “Türkçe” sorusu çözmeyi başaramayıp barajı geçemeyen sözüm ona öğrencilere sahip bir ülkeyiz. Kendi fikrimizi değil de başkalarının fikrini kabullenerek yaşıyoruz, araştırma merakımız kesinlikle yok. Ha sen yapıyorsundur, ben yapıyorumdur ama genel ortalama yapmıyor ve bu da çoğunluğu kapsadığı için doğal olarak cahil bir toplum oluyoruz. Yarası olan gocunur, gereksiz atar yapma.

1-4-3

+30 Türkçe sorusu çözmeyi başaramayan öyle mi? sizin zeka ve cahiliyetle kurduğunuz bağ buysa denecek tek söz dahi yok.

thekomorebi

Bu ve diğer söylediklerim sadece basit birer örnekten ibaretler. Bunun gibi niceleri mevcut.

eri

İyide onlarında sevgilisi olabilir insan sonuçta niye her ilişkiyi yalanlıyorsun şimdi. Baekhyun un Taeyeon a olan hayranlığını biliyoruz, birbirlerinden hoşlanıp çıktılar. Kai ve Krystal arkadaşlardı ama birbirlerinden hoşlanıp çıktılar (çok normal bişey herkes arkadaşından hoşlanıp yakınlaşabilir) daha sonra ayrıldılar arkadaşlıklarının bozulduğunu düşünüp. Şimdi JenKai çıktı , olamaz mı? Neden olmasın? Müzik showlarında birbirlerini izlemeleri, jennie kazandığında kainin mutluluğunu falan görmedin sanırım? Jennie 2 gün önceki ödül töreninde üzülmüş ki yakın arkadaşı Irene e sarılıyor Irene ise teselli ediyor. Demek ki ayrılmışlar. Ortada bir ilişki vardı çok yenilerdi yürütemeyip ayrılmış olabilirler. Her ilişkiye de yalan demenizden gına geldi artık. Bende bir… Read more »

suna

Yıl 2019 ilişkilere hala reklam deniyor dldld Cahiliyitenizde kaçıncı yüzyıl sorma sahip?

suna

Ah birde sözde herkes feminist. Kendi hemcinsi gömmek için yapmadıkları kalmadı. Gazeteciler Jennie yazdı bunlar sövdü onlar yazdı bunlar sövdü. Sadece netizenler mi? Hayır. İçindeki kıskançlığı bir türlü bastıramayan Türklerde yabancılarda dahil oldu. İş çığrından çıkmıştı. Böyle bir haber ancak insanların ağzını kapatırdı. Şimdi bir sonra ki haberde aman Jennie nasıl iyi nasıl güzel kız olur. Seolhyun’da aynısı yapıldı. İmajı bitti denildi daha da popüler oldu. Jennie’de öyle olucak. Ki bence de ayrılmadılar. İnşallah da ayrılmamışlardır. Gençler görmüş birbirini sevmiş bize de kavuşturmak düşer.

şule

gelecekten geliyorum. jennie şu an en popüler koreli kadın. ve imajını bırak bitirmek görüp görebilecekleri en iyi imajı kendisi yarattı.

Patatesmel

Bak bu komik. Jennie denilince Korelilerin aklına park yeri, Kai’nin sevgilisi, öne çıkarılan üye, YG prensesi gibi şeyler geliyor. Sandığımızın aksine Koreliler (Blinkler değil Koreliler) böyle düşünüyor. Zaten aptal netizen tayfası en ufak şeyi bile skandal falan sandığı için böyle oluyor bunlar. Yeonwoo ile ilgili her haberde hala “Yeonwoo-ya” yorumları var. En azından Jennie ya da Jongin’e birbirleri ile ilgili yorum yapan kimse yok. Çünkü bu artık yorum yapmak falan değil yarısından çoğu siber zorbalık yapıyor. Bizimkiler de aynı şekilde eleştirdiklerini sanarak siber zorbalık yapıyorlar. Özellikle büyük gruplar için. Eski bir Blink olarak gerçekten en çok üzüldüğüm ve acıdığım fandom… Read more »

bırakıngelsin

Bu ilişki uzun süredir var 1 aylık değil bende ayrıldıklarına inanmıyorum.İkisinede mutluluklar diliyorum yakışıyorlar ve inşallah bir gün ilişkilerini düzgünce açıklayabilirler insanlara 🙂

Promise

Bence de ayrılmış gibi yapıyorlar,ayrıldıklarına inanmıyorum.

VVIP

Ayrıldılar yada ayrılmadılar oyundu yada değildi bu saatten sonra ne önemi var kaldı ki siz kimsiniz sizi ilgilendiriyor? Oppamın/unnimin iyiliğini istiyorum vs. laflarını geçin artık ya yeter valla sizden ben bile bıktım bu insanlar ne yapsın?! Açık açık ilişkileri olduğunu söylediklerinde etmediğiniz laf kalmıyor birde sanki siz birlikteymişsiniz gibi karşı tarafı eleştiriyorsunuz b*kuna kadar. Bunlar insan ve sizin malınız değil iki albüm aldınız,konserine gittiniz,yüzü olduğu reklam ürününü aldınız diye onlara sahip olmuyorsunuz kaldı ki onlar bunları yapmaya sizi zorlamıyor anlayın şunu artık ya. NE JENNIE NE KAI ÇOCUK DEĞİL! VE SİZİNLE EVLENMEYECEKLER! TIPKI ESKİ JENERASYON İDOLLERİ GİBİ ONLARDA YILLAR SONRA… Read more »

Kore hayranı Azeri kız

Bence onlarında bir sevgilisi olmalıdır sonsuzadek yalnız kalmayacaklarki ama bunu hayranlarından saklamaları kötüdür bizi sevdiklerini söylüyorlar ama diğer taraftanda yalan söylüyorlar sevgide yalan olmaz çünki aşk temiz ve yalansız olur benim hayal kırıklığım onların sevgililerinin olması değil onların yalandan rol yapmasıdır 😔💔

Melike

7. [+30, -3] EXO hayranlarının kahkahalarını duyabiliyorum Exo-l üm biasım Kai , Jennie’ nin sesine ayrı güzelliğine ayrı hayranım. Sevgili olduklarını öğrendiğim de sevinçten havalara uçmuş , ayrıldıklarını duyduğumda da neredeyse ağlayacaktım. Demem o ki herkes oppacı değil 🙂

eri

EXO-L’ im ve ikisinin ilişkisinide destekliyorum. Kahkaha atacağımız bir şey yok onlarda insan hepimiz gibi ilişkilerini bitirebilirler. İlişki 1 ay sürmedi ayrıca. Eylülden beri görüşüyorlarmış. 2 gün önceki ödül töreninde Jennie ve Irene nin sarılmalarını görmüştüm. Irene Jennie yi avutuyor gibiydi. Görünce üzüldüm hatta acaba ayrıldılar mı diye. Umarım sadece ayrılmış gibi yapıp ilişkilerine devam ediyorlardır. İki fandomda hoş karşıladı ama nedense fandomda olmayan herkes ilişkilerine özellikle Jennie ye laf etti. Gerçi Jennie ye bu ilişki haberi açıklanmadan önce bile nefret vardı ama Kai ile ilişkisi olduğu çıkınca her haberde Kainin adını geçirmeleri sinir bozucu oluyordu. Neyse ne , ayrıldılar… Read more »

Unknown

Peki ya gerçekten ayrılmadılarsa ve ilişkilerinin devam ettiği sonradan öğrenilirse ne yapacaklar? Daha fazla nefret alacaklarına eminim.

Leyla

Ayy çok yakışıyorlar bir birilerine.

Rei

Açıkçası bende medyayı susturmak için böyle yapildığını düşünüyorum. Madem kariyerlerini düşünmeden bir seye basladılar bu kadar kolay da bitirmezler. Win-win olayi iste . Umarım bir daha yakalanmazlar . Mutlu olun gencler 🤘

Bea

2. [+2,388, -217] Bence ilişkilerini onaylamak zorunda kaldıklarında hala birbirlerinden hoşlandıkları süreci yaşıyorlardı, nefret yorumları ve şirketin baskısı yüzünden ayrılmak zorunda kaldılar.. iki gencin ilişki yaşaması suç değil. Bu yaşta bir sürü doğal şeyden vazgeçmeleri üzücü.

Bu yoruma katılıyorum hayranlar olumlu tepki vermişti. Ama zarar gören kişi sadece jennie oldu. Dispatch idollerin özel hayatına karışmaması lazım.. Fakat hayla yg ses yok garip

thekomorebi

Şahsen ben ayrıldıklarına inanmıyorum. Flört dönemindelerdi diyelim, el ele tutuştular. Bu nasıl flört dönemi olabiliyor? Ya da benim flört anlayışımda bir problem var. Hadi tamam, onu da geçiyorum Diapatch ortaya böyle bir durum attığı vakit madem flörtse neden “ilişkileri” onaylandı? Çok fazla nefret alındı, ithamlarda bulunuldu. Bu bir nevi Dispatch’i de susturmak olabilir. Diğer fotoğrafları rafa kaldırsın diye. Ha gerçekten ayrıldıysalar da kendi bilecekleri iş.

ece

ayrıldıklarına inanmak benim için çok zor o yüzden inanmak istemiyorum
biri diyoki its the love shot
diğeri diyorki kill this love
lütfen ayrılmamış olsunlar ve kai jeniieyi gerçekten seviyor olsun
LÜTFENNNN

marpessa

ben artık hangi ilişkiye inanıp destekleyeceğimi bilmiyorum ya kafam allak bullak oldu. kariyerleri için ayrılmaları da şirket oyunu gibi gelmiyor nedense. günümüzde zaten çoğu ünlü sırf kariyerleri için ayrılıyor, evli olanlar boşanıyor bile. ayrıca şirket oyunu olacak bir ilişkinin 1 sene civarı sürmesi gerekirdi diye düşünüyorum. ve bu ihtimale karşı bu ilişkinin başından beri dispatch’ın değil de ilişkileri tamamen ciddi bir hal aldığı zaman onların açıklamasını isterdim ama yapacak bir şey yok hayırlısı olsun ne diyelim. bu işte bir şey varsa bile sm’in artık jongin’i prim olarak kullanmasını istemiyorum çünkü 3.bir ilişki haberi falan daha gelirse ne olur bilmiyoruz.

dibidibi

Her haltı birebir siz yaşamış şahit olmuş gibi konuşuyorsunuz ya birde iki taraf hakkında da çirkin ithamlarda bulunuyorsunuz bu konuda size dair tek bir dileğim umarım hiç kimse tarafından sevmez, sevilmez ve tercihlerinize,ilişkinize saygı duymaz lanet pislikler

BENCE

İdollerin ilişki yaşamasına karşı değilim ama bence jennie ve kai gerçekten yakışmıyorlar. Jennie Kainin yanında çocuk gibi duruyor.

Queen Twice

JenLisa kutsasın sizi😇

Saygılı Cevap ver

balon BOM diye patladı valla

Mlp

Konu öyle yayıldı ki bi kesim oyun der bi kesim ayrılmadılar ilişkilerini yaşıyor der bi kesim zorla ayrıldilar der bi kesim de işleri için ayrıldı der aslinda konunun kilit noktaları var. Dispatch haber yapmadan önce şirketlere haberi yollayıp ya para verirsin ya da haberi salarım dedigini hepimiz biliyoruz ki bu dispatch’nin temel kaynağı. Bir yandan reklamı neden yapsınlar olayı var ikiside işlerinde başarılı olan idoller ki olsa bile bu kada kısa mı olurdu? Diğer yandan ayrılmamış ihtimalide var ki daha geçen gunlerde jennie nin doğum gununde jennie nin paylaştıgı mavi çiçek etiketsiz yani herkes kai diye düşünmüştü bende dahil tabiki… Read more »

Saygılı Cevap ver

Ya arkadaşlar Allah rızası için az mantıklı konuşun. Para kazanmak ve daha fazla para kazanmak.O zaman reklama ihtiyacı olmayan bu idollerin yeni çıkaracakları şarkıya da promo yapmasın,nasıl olsa reklama ihtiyacı yok. aynı mantık. aptal olmayan görürdü zaten olan biteni. kaistal 1 yıl sürdü,yok kai marketten kondom almış 6 paket de bilmem ne. ne kadar göz önünde dimi ama? baekyeon a bakalım. taeyeon kamerayı gördükten sonra baeki öpüyor. Ama bildiğiniz kamerayı gördükten, çektiğine emin olduktan sonra. Ne oldu? iki taraf da nefret aldı ama en çok kadın idoller aldı. Sonra ayrıldılar. Bahane neydi? kariyerlerine odaklanacaklarmış keriz gibi inandınız siz de burdakilere… Read more »

lmao

Gerçek olmadığını nerden biliyosun knk? kai ya da jennie ye sordun herhalde. Ya da SM sana reklam bu inanma dedi ahdjsjskek

Ei

Şimdi sen ne dedin?

blackpink is the revolution

Jennie daha kariyerinin başında ve çok daha iyisini bulabilir. Jennie’ye laf atan Exo-Ller de kendi üyelerine baksın yakında 3. ilişki haberi de gelir lol

kübra

hiçbir exo-l jennie’ye laf atmadı yalnız en çok başka fandomlar karıştı özellikle army mübarek armylerin kendi gruplarından daha çok ilgilendiği iki grup exo ve blackpink sfds merak etme exo-l’ler olarak biz jennie’yi önceden de sevmiştik hala da sevip destekliyoruz

.

Jennie ile derdim yok ama daha iyisini senin g*tünde mi bulacak acaba? Biz sakin kalıp bir şey demedikçe kendinizi bir halt sanmayın. İkisi için de en iyisini isterim ama senin benim idolüme laf etmene izin veremem. Sen kendini ne sanıyorsun? Daha iyisi sana girsin. Jennie’ye karşı saygılı olurum ama benim idolümün küçümseyen sana saygı duymak zorunda değilim.

marpessa

iyi de jennie’ye laf atan olmadı ki fandomda 3 – 5 oppacı haricinde herkes saygıyla karşılayıp sahiplendi? asıl sen haber çıktığı gün fanlığı bırakan blinklere bak.

Yeni Yazılar