Benzer Yazılar

Kang Daniel ve Yoon Jisung şirket değiştirdi

Kang Daniel ve Yoon Jisung şirket değiştirdi

HABER: Kang Daniel ve Yoon Jisung MMO -> LM Entertainment’ e geçiş yaptı… solo kariyerlerine hazırlanıyorlar

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+357, -16] Solo çıkmak onlar için daha iyi olur, grupla çıkış yaparlarsa nugu olurlar. IOI’a bakın, 1. ve 2. olan üyeleri hiçbir yerde göremiyoruz, sadece Chungha başarılı.

2. [+316, -24] LM..? Nugu bir şirket değil mi? Araştırdım, siteleri bile yok. MMO’nun alt şirketi olmadığına emin miyiz? ㅠ Neyse, umarım onlarla iyi ilgilenirler.. desteğe ihtiyacı olan ünlü çaylaklar onlar!

3. [+257, -42] Yoon Jisung’u bayağı destekliyorlar

4. [+53, -22] Çok etki yaratan erkek solo olmadı, Kang Daniel bu alanda çok başarılı olacak bence. Sabırsızlanıyorum.

5. [+37, -17] Keşke sadece Yoon Jisung’u tutup Kang Daniel’i bıraksalar

6. [+34, -21] Kang Daniel bu şirket için fazla büyük artık, onu bırakmalılar ㅡㅡ Şirketi ve Yoon Jisung ona sadece yük olur

7. [+30, -10] Yoon Jisung’un solo yapmaya uygun olmadığını düşünüyordum???

8. [+27, -5] Kang Daniel solo çıkış yapmalı… imajı Yoon Jisung’unkinden çok farklı, konsept uydurmak zor olacak, yetenekleri arasında da çok fark var.. niye bu kadar çok destekleniyor ki bu çocuk?

9. [+15, -7] Yoon Jisung ne ayak ya??? Kang Daniel ile arkadaş olarak gerçekten büyük şans yakaladı. Bu şirketin CEO’su kim??? Niye hep hayalet şirketlere katıldıklarını bilmek istiyorum.

10. [+12, -0] Sadece MMO ismini değiştirmiş gibi geliyor…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+27] Sadece Jisung’un aldığı nefret yorumları için çevirilmiş bir haber.. Hayranlar ikisinin de solo yapacağını zaten biliyordu, kimsenin birbirine hakaret ettiğini görmedim.. bu yorumlar sadece antilere ait. Jisung’un kendi hayranları var, kimseye bel bağlamıyor. Ama şirket hakkındaki yorumlara katılıyorum.

Kaynak: Netizenbuzz

Yeni Yazılar