Benzer Yazılar

Key en sevdiği SHINee şarkısının ‘Ring Ding Dong’ olmadığını söyledi

Key en sevdiği SHINee şarkısının 'Ring Ding Dong' olmadığını söyledi

HABER: ‘Hello’ Key, “‘Ring Ding Dong’, çok bayıldığım bir şarkı değil”

KAYNAK: Herald POP via Nate

Key, “Bazen bir programı bitirip diğerine giderken kulaklarımda ‘Ring Ding Dong’ çalıyor. Bu yüzden çok bayıldığım bir şarkı değil.”  

1. [+353, -8] Minho’nun ‘Ring Ding Dong’ şarkısının promosyonunu yaparken üniversite sınavına hazırlanacak kadar çalışması ve kendi başına üniversiteye girmesi inanılmaz..

2. [+208, -4] Ring ding dong ring ding dong rigiding ding ding fantastic fantastic elastic elastic

3. [+199, -5] Üniversite giriş sınavı gününde yasaklanmış ilk şarkı ㅋㅋㅋㅋ

4. [+36, -1] ‘Ring Ding Dong’ ve ‘Lucifer’ çok popüler şarkılardı… ben şahsen iki şarkıyı da sevmiyordum. SHINee’nin daha iyi bir sürü şarkısı var.

5. [+32, -1] Evlenirken ağlamamak için dikkatimi dağıtmam gerekti ve ‘Ring Ding Dong’ şarkısını söyledim kendi kendime, gerçekten işe yaradı, ağlamak yerine hep gülümsedim

6. [+20, -0] Bazen bir yere bakıp dalıyorum ve tüm gün kafamda ring ding dong ring ding dong digi ding duyuyorum

7. [+1, -0] Ortaokul anılarıma döndüm ㅋㅋㅋㅋㅋ Hatırlıyorum herkes elastin, elastin diye bu şarkıyı söylerdi~

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+390] “Evlenirken ağlamamak için dikkatimi dağıtmam gerekti ve ‘Ring Ding Dong’ şarkısını söyledim kendi kendime, gerçekten işe yaradı, ağlamak yerine hep gülümsedim”

Çok tatlı bir şey bu ya???

 

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yav he he

Hey gidi günler hey kareografiyi ezbelicez diye canımız çıkardı. Şimdi Sorry Sorry,Bonamana, Lucifer,Hello,Ring Ding Dong, Love Ya, Dejavu,Step, Lies, Day By Day, Roly Poly, Gee, Mirotic, I’m The Best, BTD, Be Mine gibi efso şarkıları bilmeyip dinlemeden kendine hayran diyen 3.nesil birkaç grubu bilen kpopu onların oluşturduğunu sanan çokbilmişlik yapan zır cahil bir toplulukla uğraşıyoruz. Ne anlatabilirsin ki…

Queensone

Arkadaşlar artık şunun edebiyatını yapmasanız mı? Yani ben de eski jenerasyonu hem seviyorum hem özlüyorum ama eski jenerasyonları bilmeyen yeni hayranlar yetişecek bu kural yani. Zaman ilerledikçe, eski jenerasyon kaybolmaya başladıkça ulaşılabilirlik azalacak ve kaybolacaklar. Bu iki artı iki dört eder. Ne kadar meraklısınız insanları eziklemeye. “Ne anlatabilirsin?” nedir, insanları doğdukları yıldan dolayı küçümsüyorsunuz, şaka falandır umarım. İnsanlar bu jenerasyonun içindeler ve KPop’ı bu jenerasyonla sevmiş olabilirler. Şu an jenerasyon 3. nesil ise herkes eski jenerasyonu dinleyemez heralde artık şunda bir anlaşalım yeter.

Yav he he

Arkadaşım ben nostalji yaptım ne alaka aşağılamak, eziklemek. Şarkının adı geçti mi bile direk insanın aklından sözleri geçiyor ben de yazarken onu hatırladım yazdım. 3.jenerasyonu sevmiyorum demedim illaki eskileri bilsinlerde demedim bnm bahsettiğim kpop tarihini bilmeden cahil cahil konuşan insanlar. Bir lafı etmeden önce bir araştırsınlar sonra laf etsinler. Ne kadar çok rastlıyorum böyle insanlara ben ilk bnm grubum yaptı biz şöyleyiz biz böyleyiz diyorlar ama haberleri yok ki o ilkleri gerçekleştiren gruplardan.

Bıktım

İnandırıcılık için de herkes ben de şöyleyim ama böyle yapmıyorumcularla dolu 2.nesille büyüyen kesimin bu eleştiriyi yapmasıda çok normal 3 ve 4 çok sığ davranıyor kavga huzursuzluk çıkarıp duruyolar

Neslihan

3. jenerasyon şu an çok popüler olsa bile kpop’ın dünyada bu kadar yaygın olmasının nedeni 2. jenerasyon gruplardır. Ring Ding Dong ile kpop sektörünü keşfetmiş insanlardan bir ordu kurulabilir bence 😀 ring Ding dong lucifer sherlock bu sektörün büyük hitleri. Hepsi de aynı gruptan çıkma. Muhtemelen çok uzun yıllar geçse bile bu şarkılar etkisini kaybetmeyecek. Kendi adıma konuşmak gerekirse eskisi kadar olmasada 7 senedir kpop ile ilgileniyorum. Ring Ding Dong benim için ilk zamanki tazeliğini korur hala dinlerim. Şarkı başarılı bunu ortaya koyan, bu şekilde kendine has sesleri ile tanıtan SHINee’de başarılı. SHINee bu sektöre çok şey kattı. Katmaya da… Read more »

suna

Ring Ding Dong ve Lucifer bir neslin her derdine deva olan şarkılardı. Hala çok dinlerim. Zor zamanlarınızda kafa dağıtmak için bire bir. Sadece bunlar değil tüm SHINee şarkıları öyle. Gerçekten sanat yapan gruplardan biri. Key’in sevmemesini de anlıyorum 😂

Yeni Yazılar