Kim Hyungjun skandalı tartışmaları devam ediyor

HABER: “Cinsel istismar davası” Kim Hyungjun “Rızası vardı” vs kadın “aşağılanmış hissettim” gerçek üzerine tartışmalar

KAYNAK: TV Report via Nate

1. [+369, -39] İlkbahar geldi ya, kkot-baem’ler çıktı ortaya~ 9 yıl olmuş, bu kadın bir yılana dönüşmüştür çoktan~~~

2. [+309, -13] “Hyungjunie’yi özledim… aşkımız başarısız olmuş olsa bile onunla olmak istiyorum..”, “Hyungjunie’nin numarasını bulmak istiyorum… Onu yeniden görmek istiyorum…”, “Kim Hyungjun kendini benden daha üstün sanıyor ve buna katlanamıyorum” – bunlar kadının sosyal medyaya yazdığı şeyler. Diğer yazdıklarını da okursanız ruh sağlığı pek yerinde değil gibi. Hastanesindeki bir doktorun “kadını” olmak istediğini falan söylemiş, onun için özel olmak istiyorum demiş, bununla ilgili bir sürü twit atmış… farklı bir seks salonuna gitmek istediğini söylemiş… Benim tüylerimi diken diken eden şey şuydu, Ocak ayında kedisi ölmüş, fıtık belirtileri gösteriyormuş ama kadın onu veterinere götürmek yerine sadece dua etmiş.. kediyi sahiplendikten 18 gün sonra kedi ölmüş ama hala fotoğraflarını paylaşıyor.. daha da korkunç olanı da fotoğraflara yakından bakarsanız kedinin gözleri açık ama donmuş ve sertleşmiş……

3. [+170, -10] Para için vücudunu sattı ve şimdi 9 yıl sonra tekrar ortaya çıkıyor ㅋㅋㅋ

4. [+25, -1] 10 yıl sonra…

5. [+24, -1] Bu kadın kesinlikle, %100 bir kkot-baem. Bir salonda çalışıyormuş ve adamı evine almış. Şüpheli bir durum var, medya nasıl bunu haber yapabiliyor?

6. [+12, -1] Erkekler de kadınlar da özel hayatlarını düzgün yaşamalı

7. [+11, -0] Tecavüze uğradım diye iddia etmek yerine bir çeşit kanıt ya da tanık falan sunmalı, bu durumda insanlar ona nasıl inanabilir?

8. [+9, -1] Kadın tuhaf..;;

9. [+8, -1] Adamı evine almamalıydı. Onun evinde uyumak istediğinde hiçbir şey olmayacağını mı düşündü? Bir erkek ünlüyü savunmaya niyetim yok ama kadının daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum.

10. [+6, -1] Ben bu adamın bir salona gitmesine daha çok şaşırdım.. önce Seungri ve şimdi bu adam, gerçekten pis şekillerde eğleniyorlar…

Kim Hyungjun skandalı tartışmaları devam ediyor

KAYNAK: Naver

1. [+1,054, -88] Mantıklı olalım, 9 yıl geçtikten sonra polise şikayet ederek ne elde etmeyi umuyor? O zaman 21 yıl önce p*nisimi avuçlayıp ‘şirin’ diyen ajummayı dava edebilir miyim?

2. [+768, -116] Ben de bir kadınım ama anlamıyorum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ adam sarhoşken onu niye evine aldın? Ayrıca o zamanlarda kadın barda çalışıyormuş, pis bir özel hayatı olduğunu biliyoruz o zaman.

3. [+401, -32] #metoo’ymuş aman bırt, 9 yıl sonra polise şikayet edemezsin, bu kadar zamandır ne yapıyordun?

4. [+293, -17] Bu yapılacak şey değil ㅠ

5. [+111, -12] Dünya çok büyük ve bir sürü psikopat var

6. [+97, -1] Kadın bir çocuk mu? Gerçekten adamın yanına uzanıp hiçbir şey olmamasını mı bekledi???? Ve neden şimdi, 9 yıl sonra?? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Komedi şovundan daha komik

7. [+62, -2] ㅋㅋㅋㅋㅋ Evine bir adam alıp uyumasına izin vermiş.. ve şimdi tecavüz mü diyor??? Saçmalık…

8. [+38, -1] Sosyal medya hesabına bakıp gönderilerini okursanız ruh hastası biri tarafından yazılmış gibi. Kendine hiç güveni yok ve sürekli ilgi istiyor gibi. Ayrıca Kim Hyungjun ile ilgili yazdıklarının çoğunu silmiş ama diğer forumlara koymuşlar, kafayı bozmuş gibi. Bu adam beni delirtti diyerek kendini mağdur gibi gösteriyor ayrıca.. bence terapiye ihtiyacı var ama Kim Hyungjun yüzünden değil.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+242] “”Hyungjunie’yi özledim… aşkımız başarısız olmuş olsa bile onunla olmak istiyorum..”, “Hyungjunie’nin numarasını bulmak istiyorum… Onu yeniden görmek istiyorum…”, “Kim Hyungjun kendini benden daha üstün sanıyor ve buna katlanamıyorum” – bunlar kadının sosyal medyaya yazdığı şeyler. Diğer yazdıklarını da okursanız ruh sağlığı pek yerinde değil gibi. Hastanesindeki bir doktorun “kadını” olmak istediğini falan söylemiş, onun için özel olmak istiyorum demiş, bununla ilgili bir sürü twit atmış… farklı bir seks salonuna gitmek istediğini söylemiş… Benim tüylerimi diken diken eden şey şuydu, Ocak ayında kedisi ölmüş, fıtık belirtileri gösteriyormuş ama kadın onu veterinere götürmek yerine sadece dua etmiş.. kediyi sahiplendikten 18 gün sonra kedi ölmüş ama hala fotoğraflarını paylaşıyor.. daha da korkunç olanı da fotoğraflara yakından bakarsanız kedinin gözleri açık ama donmuş ve sertleşmiş……”

Ben…….

Kim Hyungjun skandalı tartışmaları devam ediyor

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kpop

kadının cidden psikolojik tedaviye ihtiyacı var sanırım ve inşallah tecavüze uğramamıştır. kadın eve alıp aynı yatakta uyusalar bile, seks işçisi olsa bile eğer HAYIR dediyse ilişki tecavüzdür, erkek HAYIR dan sonra durmalı. ama kesin konuşmak istemem, kimseyi yok yere suçlamak istemem. inşallah kadıının iddiası doğru değildir ve inşallah biri kadını psikoloğa götürür.

lol

gördüğüm en saçma skandal(?) hiçbir anlam veremiyorum bu duruma,o twitterda yazılan şeyleri gerçekten o yazdıysa hiç normal değil

Deniz

Adam hatalı ancak kadında hatalı normal olmayan davranışlar sergilemiş ayrıca neden 9 yıl sonra şikayet etmişti bu olaydan kendine ne tür bir pay çıkarabiliriki batan batana

Min Ha

1. [+369, -39] İlkbahar geldi ya, kkot-baem’ler çıktı ortaya~ 9 yıl olmuş, bu kadın bir yılana dönüşmüştür çoktan~~~

Allah affetsin ama güldüm bu yoruma nedense