Benzer Yazılar

Kim Yongguk el yazısı mektup ile hayranlarından özür diledi

Kim Yongguk el yazısı mektup ile hayranlarından özür diledi Kim Yongguk el yazısı mektup ile hayranlarından özür diledi

HABER: Kim Yongguk, “Nahyun ile sevgili dedikodusu, kedi tartışması ve hareketlerim için özür dilerim.. mütevazi olmaya söz veriyorum” El yazısı özür

KAYNAK: OSEN via Naver

1. [+2,023, -26] Kedisi için üzülüyorum ㅠㅠ

2. [+1,945, -29] Çin’e dön. Hayran değilim, sevgili dedikodun beni ilgilendirmiyor ama kedi aşığı gibi davranıp bundan para kazandığını öğrendim, meğersem her şey yalanmış. Böyle bir imajın varken kim hayran olur ki sana?

3. [+1,261, -17] Bazılarının başarılı olamamasının bir sebebi oluyor. Bir daha imajını düzeltmeye çalışma, sen beş para etmezsin, bu değişmeyecek.

4. [+410, -3] Kedisinin başına gelenler üzücü, aynı zamanda Instagram’da ünlü hastalığına yakalanmış gibi şeyler yazıyordu, imzalamam gereken albümlerden dolayı üzgünüm falan yazmış… ㅋㅋ böyle genç bir çocuk bu kötü şeyleri nereden öğrendi..

5. [+309, -3] Hayranların standartları artık daha yüksek, bunun farkında değil galiba. Sadece tip ya da yeteneğe değil karaktere de bakıyorlar. İdoller en küçük hareketlerine ve sözlerine bile dikkat etmeli çünkü her şeyden skandal çıkabilir, hep kendilerini kontrol etmeleri gerek. Bunu sevmiyorlarsa sektörden ayrılabilirler. Dünyada hiçbir şey bedava değil.

6. [+199, -5] İnsanlar değişmez. Yetenekli değildi, şans eseri Produce 101′ sayesinde popüler oldu ve şimdiden hayranlarından hediye istiyor ㅡㅡ hiçbir zaman başarılı olmayacaktı zaten. Senden daha mütevazi ve masum olan çok başarılı idoller var

7. [+183, -0] Sevgili yapıp yapmaması ona kalmış ama hayranlarına imza verirken nasıl üzüldüğünü söyleyebilir.. ayrıca kedisini terk etmişken nasıl hala kedisi ondaymış gibi albümünü tanıtabilir.. tüylerim diken diken oldu

8. [+151, -6] Hayranların seni terk etti bile, senin o kediyi terk etmen gibi

9. [+151, -6] Ah, ‘Produce 101’den beri imajını yaratmaya çalışıyordu ve şimdi her şey mahvoldu

10. [+105, -4] Defol git, kedisine üzülüyorum. Tek yapması gereken şirketten kedisinin resmini paylaşmak ama paylaşmıyor ve sadece bahane uyduruyor. Ona inanmayı reddediyorum..

11. [+107, -11] Bu çocuk bana hep soğuk bir his veriyordu, gözleri hep tuhaf bir bakışa sahipti, bir gün bir şey yapacakmış gibi..

12. [+99, -3] Hep el yazısı mektuplarla özür diliyorlar… bu neye yarıyor ki?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+206] Sevgili dedikodun umrumuzda değil, KEDİNİ MERAK EDİYORUZ!

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
:)

defol git lan manyak iğrenç

Dddm

Kedi de kedi bu ne sacma şey ya belki kedisi çok yaramazdi ki benim de öyle bir kedim vardi sonuçta sokak kedisi oldu.

KUB

Ciddi misin troll müsün bilmiyorum ama iki türlü de iğrenç. Onlar da can. Sokağa atmazsın kedini en azından güvendiğin birine verirsin, sahiplendirirsin.

Kraliçe2NE1

Eve alışan kedileri sokağa bırakmak onları ölüme terk etmektir,çok normal bir şeymiş gibi söylüyorsun bir de iğrençsin

Slowmotion

Kedinden ne bekliyordun acaba? Sadece istedigin gibi dokunabilecegin bir şey arıyorsan peluş oyuncak al. Normalmiş gibi söylüyor yaramazdı diye sokak kedisi olmuşmuş.

Yeni Yazılar