Kim Yongguk hakkında çıkan tartışmaların cezasını çekiyor Kim Yongguk hakkında çıkan tartışmaların cezasını çekiyor

HABER: Kim Yongguk’un sevgili dedikodusu + terk edilmiş kedi tartışmasının sonucu… ‘The Show’a katılmıyor + hayran buluşması iptal edildi

KAYNAK: TV Report via Naver

1. [+2,652, -22] Sen hiçbir zaman özel değildin ki. Dış görünüş, yetenek ve albeni konusunda şu andaki idollere kıyasla ortalama altındasın. Hayranların seni sevmesinin sebebi sokaktaki bir kediyi sahiplenip ona çok güzel bakmandı, bu yüzden imajın pozitif oldu. Kendilerine kedi aşığı diyen ünlülerin çoğu sadece safkan ırk kedilere bakıyor, sokak kedileri yok. Sen televizyonda sokak kedine çok iyi bakıyormuş gibi davrandın, çok tatlı şeyler söyledin.. hepsi yalanmış, bunun affı olmaz.

2. [+1,022, -12] Unutun şu çocuğu, defol git işte ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+1,017, -55] Böyle bir çocuğun hayran buluşmasına gidecek ve ona hediye alacak paranız varsa, gidin o parayla anne babanıza hediye alın

4. [+710, -10] Hayvanlarını terk etmek kötü bir şey

5. [+307, -4] Kim Yongguk yurt binasını değiştirdikten sonra hayranlar kediyi sokaklarda buldu, Yongguk kediyi geri aldığını söyledi ama başka biri kedinin kendisinde olduğunu kanıtladı. Özür mektubunda yalan söyledi. Tüm yalanlarına inanacağımızı mı zannetti?

6. [+168, -1] Evinde hayvan olan herkes bilir, yeni aldığın evcil hayvan eskisiyle anlaşamadı diye eskisini veremezsin

7. [+128, -4] Kedisi onda değilken yalan söyleyip bende demesi korkunç değil mi..? Biri kaybettiği ya da verdiği kedi hakkında nasıl bu kadar rahat davranır..? Kedi sokaklarda dolaşıyor, onun gibi berbat bir sahibi arıyordu.. şu anda baktığı kedi de ondan alınmalı. Kim bilir, belki o kediyi suistimal ediyordur.

8. [+125, -2] Sevgili yapıp yapmaman beni ilgilendirmez ama bir cana bu kadar dikkatsizce davranmak iğrenç

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+40] Hakkındaki haberler hala trend listesinde.. ilk defa bir anda birden fazla skandalı çıkan birini görüyorum.. bundan daha fazla düşemez kimse (özellikle kedisini terk edip bu konuda yalan söylediği için)

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments