Benzer Yazılar

Leeteuk, Momoland Yeonwoo’ya Instagram’dan mesaj atmaya çalıştığı için özür diledi

Leeteuk, Momoland Yeonwoo'ya Instagram'dan mesaj atmaya çalıştığı için özür dilediLeeteuk, Momoland Yeonwoo'ya Instagram'dan mesaj atmaya çalıştığı için özür diledi

HABER: Leeteuk, “Momoland Yeonwoo’ya mesaj atma hatası için üzgünüm.. hayranlardan da özür dilerim” (resmi açıklama)

KAYNAK: OSEN Via Nate

Leeteuk, Yeonwoo’ya mesaj attığını sanmış ama bir hayran hesabıymış. “Yeonwoo-ya” yazmış, hayran da “OMG inanamıyorum” demiş.

Leeteuk şöyle açılama yaptı, “Hoobaem olan çalışkan bir şarkıcıya gerçekten iyi iş çıkardığını söylemek istemiştim. Yeonwoo-ya, özür dilerim, aniden attığım mesaj ile şaşıran hayrandan da özür dilerim.”

1. [+478, -28] Cidden mi ya? ㅋㅋㅋ Yaş farkını bir düşün, niye ona mesaj atmaya çalıştın ki? Daha sonra yüz yüze geldiğinizde iyi iş çıkardığını söyleyebilirdin ona.

2. [+417, -28] Niye durup dururken özel mesajlardan iyi iş çıkardığını söylersin ki ㅎㅎㅎ Büyüyebilir misin artık? “Yeonwoo-ya” yazdıktan sonra yazmayı planladığı diğer şeyleri tahmin edebiliyorum…

3. [+337, -23] Büyü artık…

4. [+59, -4] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Mesajlardan flört etmeye çalıştı ama başaramadı ㅋㅋㅋㅋㅋ Anlıyorum ama, Yeonwoo çok güzel çünkü ㅋㅋㅋ

5. [+57, -3] ㅋㅋㅋㅋ Ajusshi… yaşına uygun davran…

6. [+53, -2] Bahanesi bayağı acınası ama??? ㅋㅋㅋ

7. [+50, -2] Ajusshi, kendini utandırıyorsun

8. [+45, -4] Yeonwoo’nun güzel olduğunu biz de görüyoruz ama ona sulanmamalısın

9. [+43, -2] Yeonwoo’yla flört etmeye çalışmış, ama şimdi kuyruğunu kıstırışına bakın ㅋㅋㅋ

10. [+40, -2] Yaşını bir düşün

11. [+39, -3] Bu p*ç bunu birkaç kez yaptı ㅋㅋ

12. [+34, -3] Leeteuk-ah, utanç verici bu

13. [+27, -2] Erkekler hep aynı şeyi yapıyor.. Yeonwoo’ya asılmaya çalıştığı belli.. acınası herif

14. [+23, -1] Ünlülerin birbirlerine özel mesajlardan yazdığını duymuştum ama bu cidden zavallıca ㅋㅋㅋ karşındakini ciddiye almıyorsun gibi duruyor

15. [+13, -0] Düşünebildiği en iyi bahane bu muydu?

KAYNAK: Nate

1. [+102, -3] Yah ㅋㅋㅋㅋㅋ yaş farkını bir düşün ㅋㅋㅋㅋㅋ Leeteuk amma utanmıştır

2. [+91, -2] Asılmaya çalıştı ama başarısız oldu ㅋㅋㅋ

3. [+68, -4] Çok utanç verici ㅋㅋㅋ şimdi Kim Heechul bir baş ağrısı daha çekecek. Super Junior’ın bugünlerde çok sessiz olduğunu düşünmüştüm ben de.

4. [+13, -1] Kendine gel

5. [+12, -0] Tek yapması gereken “Evet~ sunbaenim” yazmaktı, Leeteuk hemen baştan çıkartma çalışmalarına başlardı

Leeteuk, Momoland Yeonwoo'ya Instagram'dan mesaj atmaya çalıştığı için özür diledi

KAYNAK: Naver

1. [+2,011, -222] Bence bu herkesin yapabileceği bir hata, niye bu kadar negatif düşünüyorsunuz.. neden?

2. [+1,367, -60] İletişim bilgilerini birbirlerine verecek kadar yakın olmadıkları ‘Yeonwoo-ya’ demesinden anlaşılıyor

3. [+865, -122] Sırf ismin, söyledi diye nefret alıyor ㅋㅋㅋㅋ daha önce kimseye ismiyle hitap etmediniz mi;

4. [+643, -175] Ama niye bunu söylemek için Insta’dan DM atmaya çalıştı ㅋㅋ

5. [+1,083, -826] Ajusshi… lütfen yaşını düşün, kızlara asılmayı kes

6. [+246, -40] Gerçekten iyi iş çıkardığını söylemek isteseydi sadece “Yeonwoo-ya” demezdi, “Yeonwoo-ya, Ah Song’da iyi iş çıkardın!” derdi ㅋㅋㅋㅋ

7. [+187, -3] Ahh, hayran hesabı “Evet?” diye cevap verseydi çok komik olurdu

8. [+173, -12] Numarası falan olsa ona Insta’dan yazmazdı tabi, Katalk mesajı atardı. Instagram hesabını bile bilmiyormuş, bu da yakın olmadıklarını gösterir. Sadece bir iş ilişkisi değil mi?

9. [+154, -44] 83’lü biri niye 96’lı birine asılıyor ㅋㅋㅋㅋㅋ bunun Leeteuk’un ilk vakası olduğundan şüpheliyim

10. [+100, -33] Onun yerine çok utandım……

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+336] “5. [+12, -0] Tek yapması gereken “Evet~ sunbaenim” yazmaktı, Leeteuk hemen baştan çıkartma çalışmalarına başlardı”

Yalan söylemeyeceğim, ben olsam Yeonwoo gibi cevap verir ve sohbetin nereye gittiğine bakardım.

 

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
suna

Hadi ama tebrik etmek için yazmadığını hepimiz biliyoruz. Kıvırmaya çalışmış ama olmamış. Ama yadırgamıyorum. Normal erkekler Dm’den 9392828 kişiye yürürken ünlü biri neden yazmasın. Ha evet yaş farkı beni de rahatsız etti. Ama ünlülerde pek önemi yol

Billgesue

Aynen ya. Herkes yok öyle demek istememiştir vs. demiş ama ben günde 91729373 tane DM mesajı alıyorum ve %90’ında sadece ismim var. Belli ki bu niyetle yazmış yani öwbejcöwhdjc.

Billgesue

Cringe geçiriyorum öabqkebxiöqbskdnc

Öl de ölelim Jessica reis

Ya kötü bir şey söylememiş. Belki flört etme niyetindedir belki de değildir bilemeyiz. Ama öyle bir niyeti olsa bile ikisi de reşit insanlar ve aralarındaki durumu bilemeyiz. Asılmamış sonuçta sadece adını yazmış.

:(

rezillik jdjdnsjjwkdmdidj

Kuzenimyazmış

Kuzenim yazmış deseydi keşke sjsjssksjh

Öl de ölelim Jessica reis

Yahu öyle olsa bile ikisi de reşit. Kızla aralarında yaş farkı var doğru ama kız ne istediğine karar verebilecek yaşta ve durumda. Kız reşit olmasa tamam haksız derim ama işin aslı böyle. Leeteuk çok geniş bir çevreye sahip ve çok arkadaş canlısı biri olmasaydı ben de sizin gibi düşünürdüm belki ama dediğim gibi arkadaş canlısı biri.

A.r.m.y.

Neden bilmiyorum ama şuan çok utandım😂😂Hak veriyorum çünkü kız çok güzel ben de onun yerinde olsam(zengin yakışıklı popüler başarılı) ben de yeonwoo gibi kızlardan hoşlanırdım.Adam haklı.

lol

asdfghjkjhgfdsdfghjklökmjhgfdcfghjklçömnbvcvhjklçkjhgfcvbn

Fındık

Sanki kötü birşey yapmış gibi zorla özür diletiyorlar. Tanrı aşkına o insanlar yetişkin. Ayrıca sadece seslenmiş??!

bayansinirli

Ne var bunda ? Super Junior her zaman hoobaelerini destekleyen sunbaeler oldular. Her şeyden kıllanmayı kessinler artık. Geçenlerde Red Velvet in yeni albumlerinin fotoğrafını instadan promosyon olarak paylaşan Eunhyuk için de kesin Red Velvet ten birisi ile ilişkisi var diye dedikodu çıkarmışlardı. Rahat bırakın şu Sujuyu artık. Birileriyle çıkıyorlarsa da desteklerim , evleniyorlarsa da.

Beyzanur Aslan

Arkadaşlar lütfen kendinize gelin. Bir insan bir insana dm atabilir, onun ismini söyleyebilir, ona iyi iş çıkardığını söyleyebilir. Netizen gibi davranıp her erkeği potansiyel tecavüzcü/sapık olarak görmeyin lütfen. Yeonwoo daha çok yeni bir ıdol ve ilk sunuculuk deneyimleri. Leeteuk ise yıllarını bu işe vermiş bir adam. Kızın sahnede heyecanını görüp ona gerçekten iyi iş çıkardığını söylemek istemesi onu kötü bir insan değil temiz kalpli biri yapar. Netizen gibi super junior’ın her hareketini negatif algılamayın. Dediğim gibi bu sadece bir DM, asılmak isteseydi bence özel hesabından yazardı :/ ki leeteuk da kendinden küçüklerden hoşlanmadığından bence şu asılma olayını aklınızdan çıkarın. ayrıca… Read more »

Merve Nur

Milletin akli fikri o seylerde olunca hepsi oyle dusunuyor ..Kendilerinin sorsan tonla erkek arkadasi var (Sevgilisi demedim dikkat edersen )..Erkek arkadaslari sanki onlara ismiyle mesaj hic yazmiyor gibi davraniyorlar ..Hele bu Koreli netizenler yok mu yemedikleri halt yok kimin eli kimin cebinde belli degil oyleyken bile sirf ismiyle hitap etti diye direkt yavsiyor, flort etmeye calisiyor derler ..Kendileri demekki isim yazip flortlesiyor asdasfsdgbdg

Leeteuk Hakları Savunucusu

Ne saçma bir haber ne saçma yorumlar bunlar ya.. Bi insan bi insana mesaj atabilir ki sanki kıza yavrum bebeğim demiş adını söylemiş sadece? Ve yanlışıkla fan hesabına attığı için özür bile dilemiş neyin kafası??? Ki yavşaya da bilirdi bu kimseyi ilgilendirmez. Leeteuk herkesin inanılmaz saygı duyduğu bir sunbae. Çok kibar biri. Ayrıca çok yetenekli ayrıca? Ne bu nefret kore halkının boş yapmasından nefret ediyorum böyle konularda. Leeteuk çok zorluk çekti çocuğu bir saniye salmadınız şimdi salın babasıyla olayı olduğunda sözde çok duyarlı davranıyordunuz netizenler??? Güçlü kal yanındayız falan bitti mi şimdi? Ayrıca her birbirine mesaj atan yavşıyor olsaydı artık… Read more »

irem

of bu netizenler ne bos beyinliler yaaa bos konusuyolar kız sanki 15 yaşında teuk 55 yaşında gibi davranmış beyinsizler teuk gayet tatlı genç ve çekici hatta kız çirkin

Yeni Yazılar