Benzer Yazılar

Leeteuk yıl sonlanırken yalnızlığını paylaştı

Leeteuk yıl sonlanırken yalnızlığını paylaştı

HABER: “Keşke biri bana nasılsın diye sorsa” Leeteuk 2018’in sonunda yalnızlığını paylaştı

KAYNAK: Mydaily via Nate

“Yıl sonunu çalışarak, dinlenerek, Koongie ile geçiriyorum. Artık içki içmediğim için kimse beni dışarı davet etmiyor, zaten çıkamayacak kadar tembelim. Hava soğuk. Sadece sohbet etmeye ihtiyacım var, keşke Katalk’ta biri bana nasılsın diye sorsa. Çok bir beklentim yok, sadece ‘iyi iş çıkardın, nasılsın’. Hayal kırıklığı yaşamış değilim, 2019 yılında herkes için her şeyin iyi gitmesini dilerim.”

1. [+1,887, -49] O zaman önce sen sor…

2. [+1,726, -54] ㅋㅋㅋㅋ Niye önce sen sormuyorsun ㅋㅋㅋ bu bir ilgi rspuluğu değil mi? ㅋㅋ

3. [+1,285, -41] Yeonwoo-ya..

4. [+133, -0] Ama önce Yeonwoo’ya sen sormuştun, sorun etmemiştin ㅋㅋㅋㅋ

5. [+130, -1] Niye sen mesaj atmıyorsun.. bu yaşa gelmişsin, hala nasıl böyle davranıyorsun? Kadın idollere özel mesaj gönderme.

6. [+130, -1] Çok ucuz birine benziyor.. Leeteuk gibiler evlenilmeyecek adamlardır

7. [+94, -1] Bence Leeteuk yeni idollerin ve eğlence starlarının popüler olmasıyla unutulmaktan korkuyor.

8. [+84, -2] Birkaç yıl oldu, Leeteuk bence yavaş yavaş popülaritesini kaybettiğini kabul etmek istemiyor. MAMA Hong Kong’da dışlandı, SuJu eskisi kadar popüler değil.. ve o Instagram mesajı skandalı da yalnızlığını gösterdi. Bence üyeler bu zamanlarda onunla ilgilenip sohbet etmeli ama SuJu’da böyle bir şey yok herhalde..

9. [+79, -0] Bence spesifik birinin ona yazmasını umarak bu gönderiyi attı

10. [+74, -0] Bunu Yeonwoo için mi yazdı?

11. [+73, -4] Jungsoo-ya, yaşına göre davranmaya başla…

12. [+45, -2] Böyle davrandığında ilgi rspsu gibi görünse de sonra ‘ne kadar yalnız da böyle davranıyor’ diye düşünüyorum.. hepimiz bunu yaşamışızdır. Bu mesajların bir ‘yardım çağrısı’ olmasından korkuyorum. Fazla sert olmayın~

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+332] Yıllar boyunca Leeteuk’ın yaşadıklarına bakınca neden bahsettiğini anlayabiliyorum… Ailesiyle yaşadıkları falan, keşke insanlar daha anlayışlı olsa.

 

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Aptallardan Nefret Eden Kayısı

Ya Jonghyun gibi bir yardım çağrısı yapıyorsa? Allah vermesin ama yarın bir gün Teuk’a bir şey olursa burada aptal aptal konuşan bütün netizenlerin “yhaaa teuukkk nasıl fark edemediiik iyi iş çıkardın ühüüüü” diye ağlayacağını bilmek gerçekten hem sinirlendiriyor hem de üzüyor. Aptal sürüsü.

Mustesna

[+332] Yıllar boyunca Leeteuk’ın yaşadıklarına bakınca neden bahsettiğini anlayabiliyorum… Ailesiyle yaşadıkları falan, keşke insanlar daha anlayışlı olsa.
yabancı hayranlar her zaman daha mantıklı konuşuyor. şahsen bende lee teukun yazdıklarından ilgi istemekten çok yalnız olduğunu ve gerçekten birilerine ihtiyacı olduğunu anladım. super juniora olan nefret hiç bitmeyecek gerçekten.. ne yapsalar hep arkasında art niyet aranıyor.

BigbanGD

Ne biçim insan bu koreliler. Daha 1 sene önce jonghyun nun yardım çığlıklarını duymadık, yanlızlığını farkedemedik diye zırlıyorlardı. Yok ününü kaybetmis yok kadin idollere mesaj yazmis. Adam keske nasıl olduğumu soran insanlar olsa demis

SURMEW-BTS

Leeteuk un yaşadığı korkunç şeyi başkası yaşasa şimdiye Allah korusun aklını kaybetmişti, bence de herkese biraz anlayış gösterilmeli .

Queen Twice

Teuk tam olarak ne yaşadı? Kusura bakma olayı tam bilmiyorum

carat

Leeteuk’un babası, babasıyla annesini öldürüp sonra da intihar etti.

Leeteuk Hakları Savunucusu

Leeteuk’ı tanımadan bunları demek hakikaten kalpsizlik? Netizenler yine boş yapmış. 1-Bu çocuk çok fazla çalışıyor. Çünkü babası dedesini ve büyük annesini öldürüp intihar etti. Adam Leeteuk yanına geldiğinde suratına tükürüp ona hakaret etti ve borçlarını üstüne yıktı. Bunlar olduğunda Leeteuk askerdeydi. Ağır bir depresyona girdi hatta askeri birlik onu geri göndermek istedi ama kendisi kabul etmedi ve askeri bitirdi. Bitirdikten sonra da borçları ödemek için ne iş varsa yaptı. Hala şu an onu her yerde sunucu görmemiz biraz bu nedenden kaynaklı. 2- Leeteuk’ın ürpertici bir sapık olduğu iftirasını çıkarmanız haksızlık. Bu adam kaç yıldır bu sektörde yatmak istese gidip instagramdan… Read more »

Kraliçe2NE1

Cok kotusunuz yemin ederim cok kotusunuz sadece unluler diye her seye sahiplermis gibi davranmayin herkese karsi boylesiniz insanlar kotu hissettiklerini bile soyleyemiyorlar sizin yuzunuzden intihar ettiklerinde de ah cok aniydi deyip agliyorsunuz ama ani falan degil hicbiri ani olmadi soylediklerinde ilgi orospusu dediginiz insanlar intihar edince akliniza o soylediginiz seylerin hic biri gelmiyor nefret ediyorum sizden

Queen Twice

Teuk tam olarak ne yaşadı? Kusura bakma olayı tam bilmiyorum

SURMEW-BTS

Kusura bakmayın şimdi gördüm mesajınızı, babası sorunlu bir insandı çocukken onlara şiddet uygulamış, yanılmıyorsam anne ve babası boşanmıştı ve uzun süredir görüşmüyorlardı, babası dedesi ve babaannesi ile yaşıyordu, büyük borçları varmış ve psikolojik sorunları olan biriymiş, önce dedesi ve babaannesini öldürüyor sonra kendisi intihar ediyor, çok zor bir olay. Ve bu olay Leeteuk askerdeyken yaşandı. Allahım sabır versin inşallah.

Yeni Yazılar