Benzer Yazılar

Luna hayranlara f(x)’in dağılmadığına dair güvence verdi

201902101515773329 1

HABER: Luna, “f(x) dağılmadı… beklettiğimiz için üzgünüz”

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+1,232, -85] Üyelerin suçu değil.. Evet Victoria Çin’de çalışıyor, ama triplenip gruptan kaçmadı sonuçta. Orada daha çok iş yapabildiği için Çin’de. Hala SM’de ve grubuna sadık.. Krystal oyunculuğa odaklandı, Amber Amerika’da, Nike reklamı falan çekti, hiç dağılma muhabbeti dönmedi. Şirketin suçu tamamen ㅠ popüler olmayan bir grup değil ki, bir sürü hayranları var..

2. [+1,021, -87] SM niye onlara şarkı vermiyor? f(x) şarkıları hep kaliteli oluyor

3. [+819, -54] ‘4 Walls’ gibi bir şarkıyla dönseler harika olurdu

4. [+60, -1] Bu SM’in suçu.. f(x)’in konsepti Soshi ile benzer olmasın diye hep tuhaf(?) konseptlerle dönüyordu. Fakat Red Velvet çıkış yaptıktan sonra tuhaf ama halkın sevebileceği tarzdaki konseptler onlara gitti, f(x)’e bir şey kalmadı. Bence SM üyelerle bireysel olarak ilgileniyor ve kontratlarının bitmesini bekliyor..

5. [+43, -4] f(x)’in şarkılarını normal olmadıkları için seviyordum, keşke hemen dönseler

6. [+27, -4] f(x)’in şarkılarını ilk kez dinleyince hep ‘Ha?’ diyorsunuz ama performanslar hep çok güzel. ‘4 Walls’ çok iyiydi. SM niye onlara dönüş yaptırmıyor?

7. [+26, -2] Belki de yaşlandığım içindir, ama ikinci nesil kız gruplarını özlemeye başladım.. SNSD, WG, KARA, After School, T-ara, 4minute, f(x), SECRET..

8. [+25, -5] Artık gruptan para kazanamayacağı için SM onlara albüm vermiyor. Hayranları kalmadı, kalan hayranlar da SM hayranı.

9. [+24, -11] Fandom o kadar küçük ki, onlardan kazanılabilecek para yok. Ayrıca göze çarpan bir üye de yok. Grubun yüzü Sulli’ydi ve artık o yok, desteklenebilecek bir görsle üye yok. Ayrıca f(x)’inki gibi kaliteli ve eşsiz şarkıları yapmak çok pahalı. SM muhtemelen yapacağı yatırımdan çok para kazanamayacağını düşünüyor.

10. [+21, -0] Bence SM çoktan Red Velvet’e geçti

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+53] 7. [+26, -2] Belki de yaşlandığım içindir, ama ikinci nesil kız gruplarını özlemeye başladım.. SNSD, WG, KARA, After School, T-ara, 4minute, f(x), SECRET..

Hayran olmasam bile bu grupların şarkılarını biliyordum, “Ah, şu şarkıyı söyleyen grup!” diyordum. Bugünlerde ise konuşulan tek şey “Aa, bilmem kaç izlenmeye ulaşmış grup”.. o zamanları özledim

 

Kaynak: NB

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kaisoo's baby

Yabancı yoruma o kadar çok katılıyorum ki. Artık fandomlara giren kişiler bile izlenimleri yüksek olduğu için giriyorlar sonra ise bizim mv miz bu kadar izlendi sizin ki flop bla bla diye eziyorlar. Çok fazla böyle kişi gördüm eski samimiyet yok fandomlar arasında ve hayır f(x) hala popüler ve fandom da olmasam bile artık onların cb yapmasını istiyorum sm lütfen sal artık kızları üstelik f(x) cb yapmadığı için çoğu kişi rv e yükleniyor bu çok sinir bozucu!

infinitexo

SNSD, 2NE1, 4Minute, T-Ara…

🧚🏻‍♀️

7. yorum ve yabancı hayran yorumuna o kadar katılıyorum ki… Ben f(x) şarkılarına BAYILIYORUM. Ben bir SONE’ım ama f(x)’in şarkıları gerçekten çok hoşuma gidiyor. İnsanların birbirlerini gerçekten seven bu iki grubu kıyaslaması hiç hoşuma gitmiyor. Red Velvet ile kıyaslayanlar da olmuş ama f(x) SM’in sert kızları ve Red Velvet’in böyle bir konsepti yok. Bence karşılaştırmak yersiz.

🧚🏻‍♀️

Belki dinlemek isteyen olur diye bir iki f(x) şarkısı önermek istiyorum.
Jet
Papi
Red Light
Milk
Beautiful Stranger
Dracula
All Mine
Keep On Doin’ ( Luna solo)
Free Somebody ( Luna Solo)
Wawe ( Luna ve Amber)
Beautiful ( Amber)
Butterfly ( Krystal ve Jessica)
Say Yes ( Krystal, Jessica ve Kris)

yazzoo

Sm F(x)’e cb verecektir grup hiçbir zaman dağılmadı Krystal’da F(x)’den ayrılmayı 1 kez bile düşünmedim demişti kontratları zaten hepsinin yenilendi tek sıkıntı Thaad Victoria Çin’den gelemiyor hala Çin’de büyük bir yasak var bu büyük bir sorun F(x) cb yapsa bile şu an için 3 kişi promosyon yapmak zorunda kalır. bunuda hiç bir MeU istemez. Gerçekten F(x) para kazandırmıyor mu sanıyorsunuz Amber Amerikada iyi işler yapıyor Kry Korede çok iyi dizilerde oynadı Victoria nasıl para kazanıyor Çin kapalı bir ülke olduğu için bilmiyorsunuz ama öyle böyle değil. RV ile F(x) apayrı gruplar F(x) albumleri hep farklı oldu genel halka hitap eden… Read more »

surmew-bts

inşallah F(X) i yeniden bir arada görürüz, her bir üyenin kendi çekiciliği var ve yetenekliler, seslerini ve danslarını seviyorum, Luna ve Amber ın yeri kalbimde ayrı olsa da , Krystal ve Victoria yı da çok seviyorum. Ayrılan Sulli yi bile seviyorum. İnşallah SM F(X) e tekrar comeback yaptırır.

inyourarea

f(x)’in son albümü bir şaheserdi. Her şarkıyı ayrı ayrı sevmiştim. Özellikle Rude Love, Deja Vu ve Papi’yle aşk yaşamıştım. O albüm tarzında bir albümle hemen geri dönseler keşke. 4 Walls konseptlerini özledim. Ayrıca grubun yüzü denecek isim yok derken? Krystal ve Vic bence visual seviyesindeler ve Luna da çok çekici. Amber’dan bahsetmiyorum bile <3 Bana kalırsa Sulli’nin gidişi onları çok da sarsmadı. Ana vokalleri ayrılmadı sonuçta

güzel bir güzellik meu

Luna yı çok özledim

Yeni Yazılar