Benzer Yazılar

Melon’un sunucuları 2 gündür BTS geri dönüşü sebebiyle mi çökmüş durumda?

Melon'un sunucuları 2 gündür BTS geri dönüşü sebebiyle mi çökmüş durumda? Melon'un sunucuları 2 gündür BTS geri dönüşü sebebiyle mi çökmüş durumda?

HABER: Melon, BTS geri dönüşü sebebiyle iki gündür çökmüş durumda… şikayetler yükseldi, özellikle ücret yükselmişken

KAYNAK: TV Report via Naver

1. [+1,338, -20] Sunucular sadece geri dönüş günü çökmedi, bugün de çökmüş durumda yani BTS’in suçu değil. BTS’i bahane ediyorlar sadece, değil mi? Kendi sunucularının sorunu işte. Üyelik ücretini arttırdılar ve para kazandılar, o parayı sunucularının bakımına harcamaları gerek.

2. [+847, -45] Bunun yüzünden BTS’e ve Army’lere nefret yorumu yazmayın, Melon’un dandik sunucusuna yazın

3. [+499, -6] Melon ücretleri yükseltmeye cüret ediyor ama sunucularına bakamıyor? Bunun için hazırlıklı olmaları gerekiyordu.

4. [+329, -9] Artık Melon’u kullanmayacağım, zaten gereksiz pahalı oldu

5. [+65, -9] Melon BTS’in dönüşüyle sunuculara çok yüklenileceğini bilmiyor muydu? ㅋㅋㅋ ‘V App’ bu geri dönüş için sunucularını dört kat arttırdı ve 9 milyon kişi uygulamaya girebildi. Melon BTS’in dün geri dönüş yapacağını bilmiyor olamaz. Niye hazırlanmadılar?

6. [+45, -5] ‘V App’ sunucularını hazırladı, 9 milyon hayran canlı yayını sorunsuz izledi. Melon bu kadar fazla kullanıcıya hazırlanmak zorunda değildi ama yine de çöktü, yani hiç hazırlanmamışlar. Önceki seferde de çökmüştü Melon. Hayranların tek yaptığı şey grubun müzik çıkarmasını beklemekken nasıl onları suçlayabilirsiniz? Lütfen hak eden kişileri eleştirin

7. [+35, -1] Kore’nin en büyük müzik dinleme servisinin sadece BTS yüzünden iki gün çökmesi imkansız. BTS’i dün suçlayabilirlerdi tamam ama bugün? ㅋㅋㅋ Genie ya da YouTube Red’e geçmek daha iyi

8. [+30, -2] Listelere sıralandığı için BTS’i suçlamayın, Busker Busker da yapmıştı bunu. Hazırlık yapmaması Melon’un suçu, BTS hayranlarını suçlamayın. Hepimiz Melon’un hizmetine aynı parayı ödeyen kullanıcılarız.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+96] Bunu bekliyor olmaları gerekiyordu. Melon dışında kimse suçlanamaz bunun için, kimse bilerek siteyi çökertmedi sonuçta. Sunucuları dandik olduğu için çöktü site.

 

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
tata

Melon bugün özür dilemiş ve evet BTS yüzünden çökmüş. Özür olarak da üyelik ücretlerinde indirime gitmişler. Hadi yine iyisiniz bu arada BTS’in PAK’ları CAK’ları hepsi gitti Melon yüzünden hayatında hiç çökmemiş olabilir ama bu sefer söz konusu olan Army

Naneli Çikolata Sevenler Takımı

BTS’in PAK’ları ve CAK’ları gitmiş olamaz. Çünkü Soribada,Mnet, Melon,Genie,Flo, Bugs, Naver’ın gerçek zamanlı listelerinde 1.olan şarkı, yayımlandıktan yaklaşık 1 gün sonra Bugs,Naver,Genie,MelOn,Mnet,Soribada’nın günlük listelerinde 1. sıraya yerleşmesi sonucu iChart listesinin gerçek zamanlı listesinde de 1.sıraya yükselmesiyle CAK gelir. PAK yani Perfect All Kill 4-5 gün sonra anca gelir. Çünkü iChart listesinde haftalık olarak 1. sıraya yükselmen için biraz zaman gecmesi gerekiyor. Yani hala BTS CAK ve PAK yapabilir.(Tabi salak Naver buna izin verirse) bu konuda üzülmene gerek yok. BTS’i listelerden düşürecek bir geri dönüş yani dijitali güçlü biri dönmezse hala CAK VE PAK yapma ihtimali çok yüksek. Asıl ek büyük… Read more »

SURMEW-BTS

BTS şimdiye kadar RAK yaptı 24 kere Boy With Luv ile.

SURMEW-BTS

CAK ve PAK ta gelir, bence. İnşallah. İchart ta birinci sıraya çıkacaktır bence bu dinlenmelerle

Naneli Çikolata Sevenler Takımı

Normalde gelir gelmesine de Naver da ciddi sorun var. Bütün listelerde 1. olup sadece onun günlük listesinde 15-20’lerde oluyor şarkılar. Kore de sabah güncelleniyor ama bir türlü 1 olmuyor. 15 10 9 7 diye iniyor sürekli. Ne olursa olsun bir türlü 1 olmuyor. Başka bir geri dönüş olunca ve sanatçıyı listelerden düşürünce nedense 1 numara oluyor ya da Gerçek zamanlı listesinden top 100 dışı bırakıyor. Baek Yerin, Taeyeon, BOL4, Epik High aklıma gelmeyen birkaç kişi Naver yüzünden PAK yapamadı. Açıkçası sistemde sorun olduğunu düşünüyorum. Çünkü her yere 1.olup sadece Naver’ın günlük listesinde 15 20 olmak hiç normal değil. Bu yüzden… Read more »

SURMEW-BTS

NAVER ın derdi ne 🙁 sistem sorunluysa düzeltseler şunu iyi olacak.

Naneli Çikolata Sevenler Takımı

Aylardır aynı.🙄 Kore de kimse Naver neden böyle diye sorgulamıyor galiba☹😔

ExoVelvet

Habere girmeden önce vay be diyecekler diye düşünmüştüm.Cidden site çöküyor diye suçlamalar mı olmuş? Melon dandikmiş işte

SURMEW-BTS

ARMY leri ya da BTS i suçlamak ne kadar saçma, ne yani napsınlar şarkıyı dinlemesinler mi, MELON da üyelik alıp para ödeyip şarkı satın alan kişiler, melon û kullananlar girip BTS i dinlemesinler mi, çok saçma, vapp sunucularını hazırlamışken Melon un hazırlamaması kendi suçu ve zaten Melon özürde diledi. BTS çok sevilip dinlendiği ve Melon sunucularını hatırlamadığı için Melon un suçu. Hem ücreti artır paralı ol hem de sunucuların ile ilgilenme……

hatca

tabiki çoker bir gunde 78 milyon izlenme yaptı normaldiiiir

Yeni Yazılar