Benzer Yazılar

Mesajlar, Seungri’nin gizlice çekilmiş resimlere güldüğünü gösteriyor

Mesajlar, Seungri'nin gizlice çekilmiş resimlere güldüğünü gösteriyor

HABER: Seungri Jung Jun Young’ı durdurmaya çalıştığını söylemişti.. ama aslında gizli bir fotoğraf paylaştıktan sonra “ㅋㅋㅋㅋ” güldü

KAYNAK: Mydaily via Nate

Seungri: [bir kadının gizlice çekilmiş çıplak fotoğrafını paylaşmış]
Kim00: Şimdi mi?
Choi Jonghoon: Seungri-ya, bu ne
Seungri: ㅋㅋㅋㅋ

Soruşturmalarda Seungri fotoğrafı paylaştığını kabul etti, ama kendisinin çekmediğini söyledi.

Seungri 22 Mart röportajında şöyle söylemişti: “‘Böyle şeyler yapma, başın belaya girecek’ diyerek Jung Jun Young’ı durdurmaya çalışmıştım” 

1. [+600, -19] Vay be, hayatın boyunca cezaevi yemeği ye

2. [+505, -5] Yalanları ruh dolu, adam otomatik olarak yalan söylüyor. Radyoaktif çöplerin yok edildiği bir yere gönderilmeli, bu adam düzelmez.

3. [+357, -8] Seungri-ya ㅋㅋㅋㅋㅋ şimdi nasıl açıklama yapacaksın? Çok komik ㅋㅋㅋㅋ sürekli yeni şeyler çıkıyor

4. [+21, -7] Ağzını her açışında yalan söylüyor.. bir tane bile öğrendiği şey yok. Beyninin yapabildiği tek şey yalan üretmek galiba.

5. [+9, -1] Seungri onu durdurmaya çalıştım dedi, ben böyle bir şey yapmadım demedi

6. [+9, -4] Psikopat herif

7. [+9, -5] Tarihteki en büyük pislik

8. [+6, -0] Söylediği her şey yalan

9. [+6, -1] Nefes alışı bile yalan ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Big Bang’i sevmem ama en çok bu adamdan nefret ediyorum

10. [+5, -0] Söylediği yalanları düşünürsek eminim artık o da ayak uyduramıyordur

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+292] Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarında hala Seungri’nin masum olduğunu söyleyen yüzlerce farenin olması gerçekten kafamı allak bullak ediyor. Daha KAÇ TANE kanıt çıkması lazım?

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kpop

böyle bi insanı hala sevip desteklemeden önce o kadınlarla ilgili empati kurmaya çalışın….. adamın bir sürü suçu var sadece cinsel taciz değil, annesininde yönetiminde olduğu kendi kulübünde kadınların içkilerine uyuşturucu koyulup tecavüz edilmiş, fuhuş var, vergi kaçakçılığı var, yurt dışında kumar oynama var, polise rüşvet verme, Japonya ya bile kadınları götürmüşler fuhuş amaçlı çok iğrenç ve kakaotalk sohbetlerinde gizli çekimler paylaşma…….iğrenç ve adam hala tutuklanmadı hapse koyulmadı, gerçi JJY de hapiste rahat rahat manga okuyormuş…. inşallah en ağır cezayı alırlar hepsi….ve diğer herkeste ortaya çıkmalı, sohbet grubunda 8 kişi daha varmış ve bu işlerin esas başları, esas patronlar, o iğrenç… Read more »

xo

Kaç ay oldu bi düzgün soruşturamadınız ya. Hep farklı bir yalan üretmesine vakit veriyorsunuz. Şu an hapiste olması gerekiyor. Sizin ülkede bu kafayla çok yaşanır bu olaylar.

kpop

bu adamlar polise rüşvet verdikleri ve tanıdıkları oldukları için, üst makamdan, hükümetten vs tanıdıkları vardır, bir sürü güçlü para babasını tanıyorlardır, bunlardan destek alıyorlardır, poliste bu yüzden kanıtları yok etsinler, cezası en az olan suçlardan yargılansınlar diye vakit veriyor, hapiste de çok kalmazlar zaten iyi halden tazminattan yırtar kısa sürede çıkarlar hapse girseler bile.

db

Bunun hala masum olduğunu düşünenler cezaevine don atlet bile götürürler. Beklerim yani.

kpop

seungri hapse girerse endonezylaı ve malezyalı fanlar eylem yaparlar allah bilir

Yeni Yazılar