Benzer Yazılar

Minzy depresyonla olan savaşı hakkında konuştu

Minzy depresyonla olan savaşı hakkında konuştu

HABER: Gong Minzy “Jonghyun’un neden kaçmak istediğini anlıyorum”

KAYNAK: TV Report via Nate

1. [+302, -43] Ölü bir insanı anarak niye onu da olaya katmak zorundaydı ki, hiç hoşuma gitmedi bu… Jonghyun’un Minzy ile bir alakası yok.

2. [+194, -6] Yang Hyun Suk hiç aynada kendine bakıyor mu acaba? Küçük bir kıza çirkin olduğunu söyleme cüretini kendinde bulması..

3. [+82, -10] Güç bul

4. [+16, -6] Vay be ㅋㅋ Yang Hyun Sukun karakteri ㅋㅋㅋ inanılmaz..

5. [+12, -11] Evet eminim herkes zorluklar yaşıyordur. Ama bizi terk eden birini anlamaya çalışmak yerine onun gibi olmamaya çalışmalıyız çünkü anlamaya çalıştıkça daha çok üzülürüz.

6. [+10, -2] Hiç ünlü olmayı denediniz mi?? Bahse varım hayır.. bir ünlünün başka bir iş arkadaşının hislerini anlaması yanlış değil.. onu anlamadan Jonghyun’dan bahsettiği için eleştirmeyin Minzy’yi

7. [+9, -0] Ünlü olmak güzel-yakışıklı ve yetenekli olan herkese uygun değil. Gösterişli bir meslek, ama aynı zamanda yalnızlar.

8. [+8, -1] Ülkemiz insanları dış görünüşleriyle yargılama konusunda bir cehennem gibi. Paul Potts gibi ortalama görünen birinin sadece yeteneğiyle bir yerlere geldiği ve bir daha hiç tipinden bahsedilmediği Amerika gibi değiliz.. Koreliler genç, fakir, çirkin, kısa olmalarıyla küçük görülüyor…

9. [+6, -0] Yang Hyun Suk başkalarını eleştirmeye nasıl cüret eder? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+6, -5] En üstteki yorum, Minzy durup dururken Jonghyun’dan bahsetmedi, ne kadar zor olduğunu anlıyorum diyor. Kızın laflarını çevireceğinize gerçekten ne söylediğini anlamaya çalışın.

11. [+6, -1] Bence ünlülerin çoğu çok fazla onur ve zenginliğe eriştikten sonra daha fazlasını arayıp bulamıyorlar, bu da kendilerini boşlukta hissetmelerine sebep oluyor

12. [+6, -0] Yang CEO ㅠㅠ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+138] Merak edenler için, röportajda Minzy’ye Jonghyun’u sormuşlar, durup dururken kendisi ondan bahsetmemiş.

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Shiningbp

Minzy’in roportajinin tamamini okumadan direk jonghyundan bahsetme demeyin ona soru soruldu oda onu anliyorum dedi cok kucuk yasta 15 yasinda cikis yapti yeteneginden cok tipiyle dalga gecildi kendisi bile bir cirkin gruptuk diyordu. Minzy sen guclu bir kadinsin

SURMEW-BTS

sektör cidden çok zorlu, ve her meslek zorlu keşke her mesleğin kişide açtığı fiziksel ve zihinsel hasarlara yönelik bir şeyler yapılabilse, aslında önemli olan herkesin birbirine karşı saygılı ve hoşgörülü olması. Minzy nin artık iyi olmasına sevindim ama ne kadar iyi onu bilemeyiz tabi gerçekte…. Allahım herkesin yar ve yardımcısı olsun ,inşallah herkes sevdiği işleri yapabilir ve geçinebilirler. sağlık, huzur ve mutluluk en önemli şey. kimisi sevdiği için bir işe giriyor, kimisi zorunluluktan kimisi hayalleri için ama çoğu zaman herkes yaptığı meslekte beklenmedik şeylerle karşılaşıp hayal kırıklığına uğruyabiliyor, sevdiği işi yapsın yapmasın herkes yorulabilir, depresyona girebilir, ALLAH ım insanlara sorunlarını… Read more »

Yeni Yazılar