Mir, Thunder MBLAQ'ten ayrıldıktan sonra onunla arasının bozulduğunu anlattı

HABER: ‘Video Star’ Mir, “Thunder’ın MBLAQ’ten ayrılması canımı yaktı.. 5 yıl konuşmayı kestik, görüşmedik”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+286, -6] Şu an sadece televizyon şovu için konuştuklarını biliyorum, ama bu şekilde bir kez bozulmuş olan ilişkiler yeniden eksi haline dönemez çünkü birbirinizi görmezden geldiğiniz yılları hatırlarsınız hep.

2. [+265, -7] Görmezden gelmek isteyeceğiniz insanlarla uğraşmak çok normal ama halk bu insanların el sıkışıp barışmalarını talep ediyor ㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+209, -2] Kaderinde arkadaş olmak olmayan insanlar iletişimi kesiyor işte

4. [+30, -0] Mir’i anlıyorum. Çok güvendiğin biri sizi kırınca uzun zaman sürüyor bu.

5. [+18, -0] Bir hayran olarak söylüyorum, biliyorum hayranlar idollerinin aile gibi, kanka gibi olmasını istiyor.. ama çok yakın olmayan bir sürü grup var, zaman geçince de dağılıyorlar. Herhangi bir iş ortamı gibi, sürekli birlikte çalışınca ister istemez anlaşmazlık yaşıyorsunuz. Bu gruplar birlikte uyumlu çalışan üyelerle oluşturulmuyor, şirketler tarafından oluşturuluyor yani birbirlerine uyan insanlar diyemeyiz

6. [+15, -0] Görüşmeye devam etsinler ya da etmesinler, en azından herkesin önünde barışmaları onları daha rahat ettirir. Sonuçta düşman değiller.

7. [+15, -0] Gerçek hayatta nefret etmediğin, hiç görmek istemediğin insanlar olduğu gibi görecek ya da merak edecek kadar önemsemediğin insanar da var..

8. [+12, -0] Sadece iş ilişkisine sahiplerdi, kanıtlandı..

9. [+7, -1] Mir’i anlıyorum, o kendini yalnız bırakacak biri ㅜㅜ ihanetten ötürü canı yanan ve ne kadar özlerse özlesin o kişiye yazmayacak biri ㅜㅜ

10. [+5, -0] Bir düşünün. İdol oldukları için bir bağlama koymak zor oluyor ama bu ikisi iş ortamında tanıştılar, aynı şirketin çalışanı iki kişiler. Biliyorum uzun süre birlikte çalışmaktan ötürü bir yakınlık olabilir ama günün sonunda aile değiller. İşinden ayrılan, başka kariyerlere geçen insanların birbirinden uzaklaşması mümkün değil mi?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+50] Bu gerçek hayat işte, bazen iş arkadaşınızla arkadaş olamıyorsunuz, arkadaşınızla da iş yapamıyorsunuz. Bunları yaşadım ben. Sonuç olarak da arkadaşlıklarım asla eski haline dönmedi.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kimkibumkeyismylove

MBLAQ Harika bir gruptu