Benzer Yazılar

Momoland Nancy, ifadesiz durduğunda yüzü sert göründüğü için yanlış anlaşıldığını anlattı

Momoland Nancy, ifadesiz durduğunda yüzü sert göründüğü için yanlış anlaşıldığını anlattı

HABER: ‘Weekly Idol’ Momoland Nancy, “Yüz ifadem yüzünden sık sık yanlış anlaşılıyorum…”

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+327, -4] İfadesiz bir yüzle otururken insanların öfkeli olduğunuzu düşünmesi gerçekten çok stresli

2. [+310, -129] Gerçekten de ifadesiz yüzü çok sert görünen, bu şekilde doğmuş insanlar var, ama komik olan bilerek soğuk ve korkutucu durmaya çalışan ve “insanlar senin korkunç göründüğünü düşünüyor” deyince mutlu olanlar ㅋㅋㅋㅋ

3. [+288, -18] Asla kazanamayacağınız bir durum. İfadesiz bir şekilde oturursanız insanlar “Sen kadınsın, niye daha fazla gülümsemiyorsun?” diyor, gülümsemeye başlayınca da erkekler onlarla flört ediyorsunuz zannediyor.

4. [+23, -31] O zaman ifadesiz yüzünün sert göründüğünü biliyor demektir, niye bunu değiştirmek için uğraşmıyor?

5. [+16, -6] Biliyorum kötü bir durum, ama düzeltmen gerek. Bilerek yapmasan bile imajını kötü gösteriyor çünkü.

6. [+9, -1] Ünlülerin ifadesiz yüzünü sert bulup eleştiren insanlar, gülümseyen ünlülere de “sahte”, “abartılı davranıyor” falan diyor…

7. [+4, -2] İfadesiz yüzünün sert olduğunu biliyorsan niye biraz gülümsemiyorsun

8. [+4, -1] İnsanlar sadece güzelliğini kıskanıyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+127] “Asla kazanamayacağınız bir durum. İfadesiz bir şekilde oturursanız insanlar “Sen kadınsın, niye daha fazla gülümsemiyorsun?” diyor, gülümsemeye başlayınca da erkekler onlarla flört ediyorsunuz zannediyor.”

TEŞEKKÜRLER! Trende rastlantı olarak bazen erkeklere gülümsüyorum (Flört için değil, eğreti biriyim sadece) ve erkekler o kadar büyütüyor ki. Bir keresinde YAŞLI bir adamın önünde dikiliyordum, o da önümde oturuyordu, göz göze geldiğimizde gülümsedim, sonra flört etmeye başladı, “Kucağıma oturabilirsin” falan dedi NE DİYORSUN BE

 

Kaynak: Netizenbuzz

16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Stunnnnn

Blackpink fanları ne topa tutmuştu kızı….

Deniz

Nancy seni o kadar iyi anliyorum ki. Yüz ifadem elimde olmadan sert oluyo bazen yürürken yolda cama falan rastgeldigimde kaşlarım çatık duruyor o kadar düzeltmeye çalıştım ki olmuyor. Bunu yasayan birisiyim ve emin olun duzeltsin o zaman demekle olmuyor duzelmiyor. Lisedeyken o kadar duydum ki “Kendini beğenmiş , sert görünmeye çalışıyor ” hocalardan da az azar yemedim . Dersteyken memnun değilsen çikabilirsin lafını o kadar duydum ki fakat yaptığım sadece ders dinlemekti hiçbir sey düşunmeden. Hayat biz çatik kaşlılar için cok zor .

Work

. [+23, -31] O zaman ifadesiz yüzünün sert göründüğünü biliyor demektir, niye bunu değiştirmek için uğraşmıyor?

Şaka mı bu ? Kız ne yapacak ? Öyle durup dururken 32 diş gülümsesin böylece daha iyi olur dimi .
İfadesiz yüzleri sınırlı gibi gözüken Nancy dışında Irene ve yeri de var . Ben red velvet i gerçekten tanımadan önce bu ikisinin sinirli ve soğuk olduğunu düşünüyordum ama sonradan farkettim ki aslında normal ifadeleri bu sinirlilikle alakası yok.

Funda

Nancy çok güzelsin güzelim. Bir blink olarak söylemeliyim ki hiç bir zaman Nancy’i eleştirmedim. Gerçeği görmek isteyenler gözlerini kapatmazlar. Videoyu açıp baştan sona izlerseniz anlık bir şey olduğunu anlarsınız.

EXOEXO

Onu anlıyorum çünkü bende aynı durumdayım. İnsanlar dışarıdan sert ve soğuk olduğumu söylüyorlar. Hatta ifadesiz yüzüm oldukça sert ama sürekli gülümsemek zorunda da hissetmiyorum o yüzden artık bıraktım. Ne düşünülürse düşünsünler elimde olmayan birşey için çabalamak artık saçma geliyor.umarim oda farkına varır ve bunun için uzulmez. Sürekli 32 dış gulemeyiz ya. Bir ara aynada sık sık bunun için çalışma yapmıştım. Ama biraz tebessüm edince de çok yapmacık oluyor ilginç bir sekilde. İfadesiz bir yüz taşımakta çok zor.

May ile

Aynııı durum bende de var. 3 göz kapağım olduğu için (hani normalde 1 çizgi oluyor ya bende 2 çizgi var) bakışlarım aşırı sinirli duruyor. Bir kız beni disipline şikaeiyet etmişti çok sinirlü bakıyorum diye. Her yaz tatilinde pratik yapıyorum ama genetik bir şey değişmiyor.

Raven

hAyıR o LiSA yA kIZGıN kIZGın baKTI sEVMiYORum oNU 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

VIP

Bu yorum hoş olmamış sanki ya :/ Gereksiz bir fan tartışması yaşanabilir lütfen yorum yaparken bilerek tepki çekecek şeyler yazmayalım.

Raven

blink ve armyleri ( en azından t olanlar ) bilmiyomus gibi davranma ya cidden ayrıca senin gibilerin tepkisini çekicek bir şey neden yazayım aföçdaşgrea

KINGBANG

Öncelikle ne BLINKIM ne de ARMY. Eğer MOMOLAND BIGBANG sahnedeyken detone olunca o tarz bi gülme sergileseydi bir VIP olarak elbette tepkili olurdum.Ya da bir üyeme o şekilde baksaydı. Fakat şu açıklamadan sonra tepkim değisirdi belki. Neden sürekli başka fandomlara satışma çabasındasiniz anlamıyorum.Yukarıda ki arkadaş da gayet kibar sekilde anlatmış ve bir ricada bulunmuş. Bu isteğe “senin gibilerin ” tabirini kullanman da ne kadar iletişimden yoksun ve agresif biri olduğunu gösteriyor. Bir fandom elbette ki grubuna kötü bir davranış görünce eleştirecek . Neden yalnizca Blink ve Army bunu yapıyormuş gibi davranıyorsun ki. Evet o bakış olayı yanlış anlaşilma olabilir.Ama JIMIN… Read more »

Raven

öncesinde de gülüşüyorlardı diyoruz bahane diyosunuz da görüntüler açık neden sevdikleri gruba gülsünler sahneye çıkınca seviniyorlar ve bir üye jk’u havalı (?) bulduğunu söylemişti ayrıca tüm kameralar onlara bakarken öyle bir şey yapmak yürek ister… Ayrıca BTS’in de diğer kız gruplarına verdikleri tepki de çok saygılı değil

KINGBANG

Pek takip etmiyorum fakat öncesinde gülüyorlarsa kusura bakma ben yanlış anladım sanırım. Yalnızca instagramda karşıma çıkmıstı ve orada gördüm.Öncesini bilmiyorum gördüğum kısım detone olurken gülünmesiydi. Eğer bu gülüşmelerin öncesi varsa bu o videoyu hazırlayanların ayıbı . Zaten epey uzun zaman oldu herhalde tekrar açmanın bir anlamı yok . Lütfen yanlış anlama burada ne BTS’i savunuyorum ne MOMOLAND’ı kötülüyorum. Çok alakam olmasa da iki gruptan da severek dinlediğim bir çok şarkı var

Q

bts hangi kız gruplarına saygısızca davranmış ya açmayın ağzımı benim şimdi toplasanız 5 kişisiniz yalandan bts ve blackpinke saldırarak bi yerlere geldiğinizi sanıyorsunuz daha çok beklersiniz momoland saygısız grubun teki şansa ünlü olunca böyle oluyor demek ki sjskskskskqhsj bi de BP ve btse laf atıyor lol

Raven

tüm üyeler için konuşmuyorum ama bazı üyeler performans bitince bile alkışlamıyor

VIP

Senin gibilerin derken? Ben Blink yada Army değilim sadece böyle bir haberde daha önce fandomlar arasında yaşanan duruma dair kimse bir şey söylememiş iken senin bu yorumu yapman hoş olmamış ve tepki çekebilir dedim. Olay kapandı geçti bunu tekrar gün yüzüne çıkarmaya gerek var mı? Yok. Nancy fanı yorumu görür laf söyler Lisa fanı yorumu görür kızar falan filan boş yere tartışma çıkar yine.

VIP

Her insanın mizacı farklıdır saygı duyarım ama kamera önünde birazcıkta olsa dikkat edilmeli diye düşünüyorum çünkü ister istemez itici ve soğuk geliyor karşı tarafa ha tabi bu demek değil ki sırf başkaları yüzünden bunu yapmalı aksine başkaları yüzünden değil kendi için yapmalı çünkü bir süre sonra insanlar neden bana ön yargılı yada neden benimle diğerlerine olduğu gibi değiller diye sorgular. Nancy bakışları yüzünden daha önce tepki çekmişti bende onu savunanlardan biriydim olabilir iyi değildir o gün falan diye -ki fanı bile değilim- ama bakışlarını kontrol edemezse bu sebepten daha çok tepki alacak gibi o yüzden en azından grup arkadaşlarından biri… Read more »

Yeni Yazılar