Benzer Yazılar

Nam Joo Hyuk hayran buluşmasında hayranların tacizine maruz kaldı

Nam Joo Hyuk hayran buluşmasında hayranların tacizine maruz kaldıNam Joo Hyuk hayran buluşmasında hayranların tacizine maruz kaldı Nam Joo Hyuk hayran buluşmasında hayranların tacizine maruz kaldı Nam Joo Hyuk hayran buluşmasında hayranların tacizine maruz kaldı Nam Joo Hyuk hayran buluşmasında hayranların tacizine maruz kaldı Nam Joo Hyuk hayran buluşmasında hayranların tacizine maruz kaldı

HABER: ‘Etrafını sardılar.. dokundular’ Nam Joo Hyuk’un hayran buluşması eleştiriliyor

KAYNAK: Kukmin Ilbo via Nate

1. [+322, -10] Aa, ünlü olduğu için sinirlenemiyor, o elleri savuşturamıyor bile.. katlanıp gülümsemek zorunda. Bu hayranlık değil, cinsel taciz.

2. [+239, -21] Nam Joo Hyuk kadın olsaydı bu büyük olay olurdu. Sırf erkek diye çoğu kişi sorun olmadığını düşünüyor.

3. [+214, -6] İlk gifteki siyah tulumlu kadın çok ileri gitmiş;; Nam Joo Hyuk için çok tuhaf bir an

4. [+16, -0] Bu haberi okurken utandım. Tamam seviyorsunuz onu, anladım ama lütfen ya.. görevliler de araya girmeliydi, ne yapıyorsunuz..

5. [+16, -1] Nam Joo Hyuk yüz ifadelerine gerçekten dikkat etti ama.. ve sakin kaldı. Eminim içten içe oradan kaçmak istemiştir, boğulmuştur. Şirketin bu olayla bu kadar kötü ilgilenmiş olmasına inanamıyorum.

6. [+12, -1] Kadınlar ‘hayranlık’ diyerek böyle davranabileceklerini düşünüyorlar, ama aynı şeyi bir erkek yaparsa ‘cinsel taciz’ oluyor

7. [+10, -0] Bir erkek hayran Twice’ı bu şekilde ellese tutuklanmaz mıydı??

8. [+10, -3] Özel bölgesini korumaya çalışmış bir de ㅜㅜ

9. [+9, -1] Bu cinsel tacizdir. İğrenç ya.

10. [+9, -3] Eğer bir aktrisin başına bu gelseydi seks suçu sayılırdı!!!!!!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+208] Tamam hayranı olduğun oyuncuyu/şarkıcıyı/vs falan görünce heyecanlanabilirsin, ama izin almadan birini ellemeye nasıl cesaret ederler bilmiyorum :/ siyah tulumlu kız çocuğun tişörtünü çıkarmaya çalışıyor gibiydi..

 

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Blue

Gerçekten utandım, çok utandım ve adam için cidden çok çok üzüldüm. Ne berbat ve zor bir durum ya, cidden. Benzer bir şey benim başıma gelse kriz geçirirdim herhalde, nasıl bir baskı var ki üstünde sakin kalmak için kendisini bu kadar zorlamış. Gerçekten iyi dayanmış.
Şu çifte standart olayı ortadan kalkmalı bence. Fanlar bundan basit bir özürle kurtulamasa çok mutlu olurdum ama gel gör ki kimse tepki dahi göstermeyecektir muhtemelen.

Jenjen

İğrençler ya gerçekten de bu bir kıza yapılsa cinsel taciz olurdu öyle de zaten ama bir erkeğe yapılınca sorun yokmuş gibi davranıyorlar umarım yg bu konuda birşey yapar giflere bakarken ben rahatsız oldum

Esma

Nam joo hyuk yüz ifadesine bakın çok zor dayanmış gerçekten hayranların yaptığı şey gerçi hayran denmez bunlara ama açıkça taciz etmişler çok üzüldüm onlarında insan olduğunu birilerinin hatırlatması gerekiyor😠😠

anonim

Nam Joo Hyuk hiç birini savurmadı ve sarılana karşılıklı sarıldı, yüzünden gülümsemesi eksik olmadı, vov. Cidden vov. Zaten seviyordum ama şimdi sevgi+saygı duymaya başladım. Yüz ifadelerini cidden çok güzel korumuş tebrik ettim.

A.

Ne biçim bir hayran etkinliği bu! Herkesin aynı anda sahneye çıkmasına izin verilmemeliydi. O zaman duruma müdahale edebilirdi şu görevli.

Peki şimdi bu kızların cezası ne olacak??

SURMEW BTS

Gerçekten de çok rahatsız edici ve zor bir durum. Fanlar keşke duygularına ve davranışlarına hakim olabilse, sakince yanında durum foto çektiremiyorlar mı, adam zor dayanmış cidden ve tebrik ettim iyi sabretmiş. Aynı şey bi bayan ünlünün başına gelse daha farklı olay olmuştu. Bu da cinsel taciz kapsamına alınmalı ve fanlar ceza almalı.

Yeni Yazılar