Benzer Yazılar

Netizenler bir askerin yazdığı ürpertici gözlemlerden sonra GD’nin özel oda talebine hak verdi

Netizenler bir askerin yazdığı ürpertici gözlemlerden sonra GD'nin özel oda talebine hak verdi

Netizenler bir askerin yazdığı ürpertici gözlemlerden sonra GD'nin özel oda talebine hak verdi

HABER: GD’ye özel muamele tartışması sırasında… ‘gözlem günlüğü’ sızdırıldı

KAYNAK: Sports Donga via Naver

1. [+6,681, -639] Gözlem günlüğü gerçekten şok edici. GD, güç bul, iyileş ve askerliğini sağ salim tamamla.

2. [+3,985, -245] Bütün bunlara rağmen nasıl dayanabiliyor… Ben olsam çoktan akıl sağlığım bozulmuştu. Hayvanat bahçesindeki bir hayvan gibi izliyorlar, onu çok üzülüyorum onun için.

3. [+3,269, -120] Onunla aynı tedavi odasında kalan askerin askeri hapishaneye gönderileceğini tahmin ediyorum? Çünkü bir asker arkadaşının bilgilerini dışarı sızdırmış. Bu güvenlik sorunu yaratıyor. Sadece orduda kalması gereken bir şeyi dışarı sızdırmış. İşte bu yüzden askerlerin üste telefon taşımasına izin verilmiyor. Ne aptal bir asker, umarım cezalandırılır.

4. [+3,142, -132] Evet, GD’ye özel muamele yapıldı mı yapılmadı mı sormadan önce GD’ye normal bir asker gibi davranıldı mı bunu sormalıyız.

5. [+2,896, -47] Gözlem günlüğünü yazan adam psikopat mı ya? Kız arkadaşı neden bunu internette koymuş ki? İkisi de aptalmış;;;

6. [+756, -20] Birimi ona normal bir askermiş gibi davranmalı. Adamın kendine ait bir odaya ihtiyaç duymasına şaşırmadım, onu rahat bırakmıyorlar ki. Bir ünlü sırf askere gitti diye “onlardan biri” haline gelmiyor. Böyle davranışların önüne geçilemiyor işte, her şeyi özel muamele olarak görürsek GD’nin insan hakları nasıl korunacak? Sırf ünlü diye sessiz kalması mı gerek? Sorumsuzca bu. Belki de ünlülerin askerde aldığı bazı torpiller diğer askerlerle uyum içinde yaşamalarını sağlıyordur. Bence koşulları göz önünde bulundurmadan her ünlüyü özel muamele görmekle suçlamak yanlış.

7. [+614, -14] Hepsi bu değil, gizli kamera fotoğrafları da sızdırıldı. Hayranlar bunu kendi aralarında tutuyor ki netizenler öğrenmesin. Dispatch, lütfen kendi hikayelerini yazmayı bırak..

8. [+561, -25] Sadece bu gözlem günlüğünden bahsetmiyoruz, internette gizli çekilmiş resimler ve videolar da yayınlanmaya başladı. Herhangi bir asker gibi görevini yapması imkansız hale geldi. Lütfen bunlar için onu suçlamayın.

9. [+477, -14] GD mahremiyetinin korunmasını istedi sadece, bu yüzden hastane ona özel bir oda verdi, Dispatch ise sanki ona özel süit oda verilmiş gibi, özel muamele skandalı gibi haber yaptı ve bu doğru değil. Kim suçlu?

10. [+462, -31] Durum bu kadar kötüyse kendine özel bir odada mahremiyeti korunmalı, doğru.

KAYNAK: Nate

1. [+1,385, -65] Manyaklık bu ㅋㅋㅋ Bunu yazan askerin yakalanıp askeri hapise yollanması gerekmez mi? Çıldırmış mı ya?

2. [+1,231, -59] Uzun zamandır beni gözlemleyen ve not alan birileri olduğunu, benim ruhsal problemlerim gibi saklamak istediğim şeyleri her yere yaydığını öğrensem tüylerim diken diken olurdu.. ㅠㅠ

3. [+1,007, -72] Ah, GD çok zorlanmış olmalı

4. [+173, -34] Şimdi ona neden özel bir oda verildiğini anladım. Onun gibi askerler varken bu önüne geçilebilecek bir şey değil. GD’ye özel muamele yapmamak gibi bir seçenek yok.

5. [+169, -11] Askeri hastanede çalışan bir askerin uyması gereken bazı etikler vardır, nasıl bu şekilde bilgileri sızdırabilir? Lütfen sahip olduğu herhangi bir lisans varsa geri alın ve hemen askeri hapishaneye yollayın

6. [+166, -19] Gözlem günlüğünde GD’nin ruhsal hastalık ilacı aldığı da yazıyordu. Birinin beni bu kadar detaylı gözlemlediğini öğrensem çıldırırdım.

7. [+164, -9] Bir insan hakkında ‘gözlem günlüğü’ kelimelerinin kullanılması tüylerimi diken diken ediyor;;;;

8. [+135, -9] Gerçekten tüylerim diken diken oldu. Böyle bir şey yapan tek asker de bu adam değildir kesin. Eğer GD’yi diğer askerlerle birlikte bir hastanın odasına koysalardı sadece askerler değil, o odadaki askerlerin aileleri de ziyaret etmek isterdi…

9. [+128, -6] Resim çekemediği için GD’yi çizmiş, olaya bak..

10. [+120, -4] Bu günlük yeterince şok edici değilmiş gibi bir de kız arkadaşına yollamış, kız arkadaşı da internete koymuş ㅋㅋㅋㅋㅋ neden dünyada bu kadar fazla mantıksız insan var

11. [+113, -15] Şimdi özel muamele gördü diye GD’e nefret yorumu yaptığım için pişmanım

12. [+106, -12] GD’ye üzüldüm…

13. [+103, -14] Bu koşullarda özel bir odaya ihtiyaç duyduğu çok açık

14. [+102, -15] Dün geceye kadar GD’ye öfkeliydim ama şimdi daha anlayışlıyım

15. [+87, -6] Tüylerim diken diken oldu.. Vücudunun parçalarına kadar her şey tüm detayına kadar kayıt edilmiş.. bu koşullarda bir insan nasıl akıl sağlığını koruyabilir? Şimdi niye ona özel oda verilmiş anladım. Çok iğrenç. Umarım günlüğü yazan kişi ceza alır.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+92] “Bu GD ile ilgili gözlemlerini yazdığı bir günlük, GD’nin vücudundaki dövmeler, benler nerede, günlük hareketleri neler, alışkanlıkları neler, iç çamaşırı bedeni, ayakkabı numarası, aldığı ilaçlar, gittiği hastane, gittiği veteriner, evcil hayvanları vs yazıyor. Kız arkadaşı bu resmi Instagram’a koyunca hayranlar da öğrendi ”

oha ya……… GD hiçbir yerde mahremiyetini koruyamıyor resmen

 

Kaynak: Netizenbuzz

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW BTS

GD gibi ünlü ve popüler kişilerin hastanede özel odaya alınmasını anlıyorum ve haklı buluyorum, adam çok popüler ve sasaengleride çok ve insanlar cidden ünlüleri sanki hayvanat bahçesindeki nadir görülen bir hayvanmış gibi izliyorlar. ayrıca günümüzde bütün hastanelerde bütün odalarda çoğunlukla klima, tv, buzbolabı vs var ve bunlar lüks değil, ihtiyaçtır olması gerekendir, benim çalıştığım hastanede odaların çoğunda tv ve buzdolabı var birkaçında da klima, odada klima yoksa koridorda klima var. ve askerlikteki duruma gelince eğer asker arkadaşları kendi bölüğü GD ye normal bir devre asker arkadaşı gibi davranmıyorsa mahremiyetini korumak için ek isteklerde bulunması normal. şu Güney Kore de bedelli… Read more »

Yeni Yazılar