Benzer Yazılar

Netizenler Goo Hara’nın videosunu soruşturma için sadece kadın polisler mi izlemeli diye tartışıyor

Netizenler Goo Hara'nın videosunu soruşturma için sadece kadın polisler mi izlemeli diye tartışıyorHABER: “Goo Hara’nın videosunu sadece kadın polisler izlemeli” vs “Tüm polisler işlerini yapmalı, niye cinsiyete göre ayrılıyor?”

KAYNAK: Herald Econ via Nate

1. [+627, -64] Bu aptal s*rtükler nereye ait olduklarını ve olmadıklarını nasıl bilmezler ya…

2. [+525, -81] Video soruşturma için izlenecekse yabancı ülkelerde olduğu gibi davaya atanmış tüm polisler tarafından izlenmeli, cinsiyete bakılmamalı. Soruşturmalarda cinsiyet ayrımı olmamalı.

3. [+436, -74] Peki ya adamın ç*kü ortadaysa??

4. [+47, -54] Kadın mağduru utandırabilecek bir video olduğu için sadece kadın polislerin izlemesi doğru olur bence

5. [+35, -15] Bu cinsiyet ayrımıdır. Eski sevgilisinin organı da video görünecektir, sadece Goo Hara’nınki değil. Videoyu kadın ve erkek polisler izlemeli, polislerde bu şekilde ayrım yapmamalısınız

6. [+27, -4] Feminaziler evleri yandığında sadece kadın itfaiyeleri çağırsın o zaman

7. [+25, -3] Bu yüzden feminazilerin kötü bir imajı var işte. Yani kadın polisler erkeğin penisini görebilir ama tam tersi olamaz? Polislerin cinsiyeti önemli değil, bu davaya atanmışlarsa videoyu izlemeye hakları var.

8. [+21, -1] Mağdur bunu talep ederse böyle bir şey yapılabilmeli

9. [+21, -24] Erkek polislerin videoyla ne yapacağını hepimiz biliyoruz

10. [+21, -11] Soruşturmalarda video izlenmek zorunda, kimse bunun önüne geçemez. Videoda tek çıplak kişi Goo Hara değil sonuçta, adam da çıplak. Bir robota falan izletme imkanları da yok.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+420] Videoyu sadece 1-2 kişinin izlemesi gerekecek ve bu kişiler de eğitim almış profesyoneller. Bu insanlar çocuk pornografisi de izlemek zorunda kalıyor, gerçekten stresli bir iş ve sık sık bu görevden çekilmek zorunda kalıyorlar çünkü psikolojilerini kötü etkiliyor.

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Almina

Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık feminizme falan bunu cekmeye gerek sorun polislerin rahatsız olması değil (onlar mecbur bakmak zorunda kalıyolar malesef) mağdurun rahatsız olması erkek bundan utanmadığı için çekmiş zaten mağdur olan hara o yuzden ona sorulabılır bence

zz

Erkek utanmamış ki gizlice çekmiş.Muhtemelen onu arkadaşlarına göstermiştir…bunun cinsiyet ayrımı ile değerlendirilmesi değil de,kadının madurluk üstüne madurluk yaşamasını önlemek için,kadınların kendine daha hakim olabilen,ve günümüzde erkeklerin iyice cozuttuğu bir dönemde yaşadığımız için,sadece kadın polislerin izlemesi tarafındayım.Adam utanmadan çekmiş zaten,ve bu kadın bir ünlü,neden polisler ünlü bir kadının seks videosunu izlemek zorunda ki…tamam anlıyorum bu onların işi,sağlıkta önemli işlerde bunlar göz ardı edinmeli ama,şu an seks videosundan bahsediyoruz.Adam bunu çekebilecek kadar zaten utanmaz biri imiş…kadın polisler görse ne olur ki.

Yeni Yazılar