Benzer Yazılar

Netizenler Park Bogum’un ‘Boyfriend’deki esnemesiyle dalga geçti

Netizenler Park Bogum'un 'Boyfriend'deki esnemesiyle dalga geçti
Netizenler Park Bogum'un 'Boyfriend'deki esnemesiyle dalga geçti

HABER: Park Bogum’un esneme sahnesi, netizenler zıt görüşlü “Buz mu yiyor?” vs “Gerçekçi” 

KAYNAK: Donga Ilbo via Nate

1.[+1,506, -225] Park Bogum’un şöhreti patlamayı bekleyen bir balon.. 

2. [+1,303, -154] Kötü bir oyuncu. Kitaptan okuyor gibi söylüyor repliklerini. Şu ana kadar oynadığı hiçbir karakter için inanılmaz bir oyunculuk sergilemesi gerekmiyordu. Sadece güzel bir çocuk olduğu için seviliyor ㅋㅋ;;

3. [+1,087, -153] Şimdi Bogum hayranlarının bu haberin linkini paylaşmasını bekleyin, buraya gelip yorumları “Oyunculuğu iyi, beni bile esnetti” diye spamleyecekler ㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+179, -10] Gifi de yüklediği için gazeteciyi tebrik ediyorum ㅋㅋㅋ

5. [+139, -17] Tüm Koreli erkek oyuncularımız umutsuz vaka.. yakışıklı oldukları sürece top star oluyorlar, kötü oyuncu olmalarının bir önemi yok. Uzun zamandır eşsiz bir oyuncumuz olmadı

6. [+122, -13] Kadın olsaydı çoktan nefret yorumlarına boğulmuştu ㅋㅋ

7. [+114, -10] Oyunculuğu her zaman bir balondu, bu dizi de ne kadar kötü olduğunu gösteriyor. Teyzesi olacak yaştaki bir kadın başrolün yanında olgunlaşamamış bir yeğen gibi görünüyor.  

8. [+113, -16] Kim Soo Hyun, Yeo Jin Goo, Ryu Jun Yeol gibilere kıyasla Park Bogum’da derinlik yok… özellikle Yoo Seung Ho’ya kıyasla.

9. [+102, -9] Oyunculuğunu boş verin, Song Hye Gyo normalde dizi seçmeyi bilir, niye bu diziyi seçtiğini anlamıyorum. 90’lı yıllarda bile sıkıcı gelirdi bu dizi insanlara..   

10. [+52, -8] Oyunculuğu o kadar sahte ve tuhaf ki yüzünü bile kötü gösteriyor  

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+138] Ben ‘Love in the Moonlight’ dizisinde bile Park Bogum’un oyunculuğunu beğenmemiştim. Duyguları eksik.. o dizide sadece Kim Yoo Jung iyi performans sergilemişti. 

“[+1,087, -153] Şimdi Bogum hayranlarının bu haberin linkini paylaşmasını bekleyin, buraya gelip yorumları “Oyunculuğu iyi, beni bile esnetti” diye spamleyecekler ㅋㅋㅋㅋㅋ”

Ve bu yorum fazla doğru ㅋㅋㅋㅋㅋ

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yav he he

Yemin ediyorum 8.yorumu aramak için aşağılara iniyordum ben yorum yapacaktım. Bo Gum’u severiz tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı bir oyuncumuz ama gerçekten oyunculuğu eksik yani bazı duyguları vermekte çok acemi. Birkaç yıl önce bir haber yapılmıştı Yoo Seung Ho ve Park Bo Gum ile ilgili ikisi de 93’lü ve yetenekli oyuncular rekabet olacak aralarında diye. Ve ben bir Seung Ho aşığı olarak gülmüştüm bu habere Bo Gum’u küçümsediğimden değil ikisi arasındaki oyunculuk farkından. Seung Ho çok küçük yaşta başladı oyunculuğa ve izleyen herkes bilir güldümü güldüren ağladımı ağlatan sinirlendi mi korkutan bir oyunculuğu var her dizisi ayrı bir şaheser… Read more »

Maalesef

Sırf popüler diye yeteneği olmadığı halde başollerde böyle kişiler yer alıyor. Yoo Seung Ho gibi yetenekli bir çok genç aktör var fakat çoğunu yan rollerde bile goremiyoruz. Belkide bu yüzden Kdrama eskisi kadar iyi diziler çıkaramıyor.

Mustesna

aynen fazlasıyla katılıyorum..

Merve Nur

Bir tek Korede degil Turkiye de de ayni durum yok mu sanki ..Yetenekli kisiler sirf cok cok yakisikli veya guzel degil diye anca yan rollerde oynamiyor mu .Insanlar bu durumdan bikmis durumda ama şu popularite yok mu sirf daha populer diye yetenekleri ram oturmamis kisiler basrol yapiliyor .. Kiz oyuncular hep ayni bir oyuncu her dizide veya filmde farkli karaktere burunmeyi bilmeli ama tv ye bakinca ayni oyuncuyu almislar baska bir diziye gecirmisler gibi tipa tip ayni rol yapmasi 😐 Yetenekli oyuncular zaten belli kiliktan kiliga bile giriyorlar benim ayni kisinin oynadigi dizide taniyamadigim kisi bile oldu ..Dusunun ayni kisi… Read more »

Jidduya

Oyunculuğu hakkındaki yorumlara katılıyorum ama cidden esnedim ahsjajja

Neslihan

Nasıl tüm oyuncular umutsuz vaka? Nasıl eşsiz bir oyuncunuz olmadı? Var, var ama siz kıymet bilmiyorsunuz ki! Joo Won var mesela. Bridal Mask, Good Doctor… adamın bu dizilerde gösterdiği performans abartmıyorum oscarlık. YongPali sırtında taşıdı resmen. O dizi ile daesang aldı çok iyi bir oyuncu demenize rağmen haketmiyor dediniz. Tartıştınız ki tartışılması gereken konu o adamın o daesangı neden o kadar geç aldığı olmalıydı. Tabii popülariteye önem verdiğiniz için haketmiyor oluyor. Ji Chang Wook var mesela Jisung var bunlarda çok iyi oyuncular

kubo

aynen aynen

Hacer

Park Bo Gum’u çok severim amma bu rol hiç ona göre değil.Genel olaraq dizide yerine oturmayan bir şeyler var.Konu çok basit ve ilgi çekici değil.3 bölüm izledim amma hoşuma gidecek tek sahne bile olmadı.Baş rol kadın oyuncu ise tamamen sinirlerimi bozuyor.Ne diye bu diziye çekildin ki,Park Bo Gum

Yeni Yazılar