Netizenler The East Light'ın hakkını aramak için imza kampanyaları başlattı Netizenler The East Light'ın hakkını aramak için imza kampanyaları başlattı Netizenler The East Light'ın hakkını aramak için imza kampanyaları başlattı

HABER: The East Light şiddet olayı için ulusal imza kampanyası başlatıldı “Kim Chang Hwan’ın ses kaydı açığa çıktı”

KAYNAK: Sports Donga via Naver

Ses kaydında Kim Changhwan PD şunları söylüyor, “Birine güveniyorsan, seni öldüresiye dövse bile ses çıkarmayacaksın. Ünlü olarak gazetelere çıkmak için temelin yok seni s*k*k herif. Böyle sorunlu bir çocuğu kim ciddiye alır? Bunu anne ve babana anlatamazsın yoksa şu andakinden 10 kat daha çok ızdırap çekerler.”

1. [+5,717, -26] Diğer üyelerin başarılı olacağını mı sanıyor? Onun gibi birinin şirketinde eğitim alan insanların başarıyı hak ettiğini mi düşünüyor?

2. [+5,296, -28] Cezalandırılmayı hak ediyor.. ne olursa olsun onu köşeye sıkıştırmalı, hatalarının farkına vardığından ve cezasını çektiğinden emin olmalıyız. Artık eski zamanlardaki gibi değiliz.. bu küçük çocukların yaşadığı stresi ve korkuyu düşününce çok öfkeleniyorum..

3. [+3,308, -22] Şiddeti bir kenara bırakın ki zaten yeterince kötü, bu çocuklar hakkında ne düşünüyordu…

4. [+779, -79] Niye olgunlaşmış insanları döversin ki~~

5. [+582, -2] Ses kayıtları her şeyi gösteriyor ama yine de iftira davası açıyor, ne inanılmaz bir adam ㅎㅎ

6. [+545, -3] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ “İftira” ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Bu çocuklar şarkı söylemeye hayaliyle öğrencilik yıllarından vazgeçtiler, bunun farkında değil mi? Bu adam için hepsine katlandılar? Utanması gerek, iftira için dava açması değil

7. [+482, -3] Bu çocuğa şiddettir. Dört yıldır bunlar yaşanıyorsa üyeler ortaokuldayken dayak başlamış demektir. Onları ünlü yapacağını iddia ederek şiddet uyguladı! Lütfen çocukları ve ailelerini tehdit etmeyi kesip suçunu itiraf et!!!!!

8. [+336, -2] Adam bu olayı büyüttükçe kim daha kötü duruma düşecek görelim

9. [+319, -3] 90’lı yıllarda müzik sektöründe şiddet gerçekten çok görülen bir şeymiş.. çok şeyin değiştiğini düşünmüyorum, ama dönem değişti ve artık akıllı telefonlar var. Artık bu seviyedeki bir şiddet kimsenin yanına kalmaz.. gerçekten manyak bu herif.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+370] Bütün bu yaşananlar mide bulandırıcı. Gençleri beyzbol sopasıyla dövmenin, boyunlarına gitar telleri bağlayıp sıkarken öldürmekle tehdit etmenin, anne babana söylersen grup üyeni öldürürüm demenin normal olduğunu düşünüyor bazı insanlar.

Umarım bunu yapanlar ve bunların yaşandığını bildiği halde sessiz kalanlar bu çocuklara verdikleri zararın cezasını çekerler. Kimse ölüm tehditi altında kalmak istemez, kimse böyle acılar çekmeyi hak etmez.

Bir de bütün bunları yalanlamaya cüret etmeleri..

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

İnşallah çocuklara fiziksel ve psikolojik şiddet uygulayan herkes hakkettiği cezaları alırlar. Güney Kore hükümeti artık cidden buna bi son vermeli, şirketleri çok sıkı denetlemeli, adamlar kanunlara aykırı davranıyorlar. Bu yapılanlar kabul edilemez.