[PANN] Black Pink Lisa, Celine'in ilham perisi oldu[PANN] Black Pink Lisa, Celine'in ilham perisi olduBlack Pink ayrıca dün grup olarak yeni bir reklam  filmi çekti ㅋㅋ Seul Müzik Ödülleri sırasında ne yaptıklarını merak ediyordum.. etkilendim  

Gönderi tepkisi: (+138; -30)

1. [+40; -7] Amerikalı bir sarışın kraliçeye benziyor

2. [+29; -5] Chanel, Celine, Hera, Kiss Me, Adidas, Guess, Mise En Scene, Olens… tüm güzellik-giyim markalarını ele geçirdiler ㄷㄷㄷㄷ

3. [+27; -5] Celine’in tasarımcısı Hedi Slimane tarafından seçildi. Hedi Slimane’in ilham perisi. Sa’mız süper!!!!!!!!!!!

[PANN] Black Pink Lisa, Celine'in ilham perisi oldu

4. [+19; -3] Bu elbiseyle çok güzel göründüğünü düşünmüştüm, Celine’miş markası ㅜㅜㅜㅜㅜㅜㅜ Jennie nasıl Chanel giyiyorsa Lisa da artık Celine giyecek bence

[PANN] Black Pink Lisa, Celine'in ilham perisi oldu

5. [+14; -3] Lisa’mız başarılı

[PANN] Black Pink Lisa, Celine'in ilham perisi oldu

6. [+8; -3] Güzel

[PANN] Black Pink Lisa, Celine'in ilham perisi oldu

7. [+7; 0] Lisa eski resimlerinde de şirin.. sadece 1-2 kötü resmine takmış insanlar

[PANN] Black Pink Lisa, Celine'in ilham perisi oldu

 

Kaynak: Pannchoa

 

Abone Ol
Bildir
guest
46 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
YOONGİ

Bu kızı gerçekten seviyorum.Beni her zaman kendine çekmeyi başarıyor.Hem sevimli hem yetenekli hem de güzel tam anlamıyla idol olmak için doğmuş.

Ferda

Katılıyorum çoğu yabancı fanda batılılara benzetiyor

.

Lisa paris moda haftasına da celine showuna davet almıştı ama YGnin X akademisine reklam dans videosunu çekmek için parise yollanmamıştı.. bizzat Hedi Slimane tarafından seçilmiş olması inanılmaz… son iimza çantasını da lady gaga ve Angelina jolie gibi isimlerden sonra çantaya Lisa’nın ismini baskılattırıp yollamışlardı…

Queenlisa Manoban

Ay ilk defa düzgün yorum gördüm umarım lisansa ödül törenlerinde ünlü markaların kıyafetlerini giyer

SURMEW-BTS

1. [+40; -7] Amerikalı bir sarışın kraliçeye benziyor bu yorum yorumu yapan kişinin kendi görüşü ve saygı duyulması, karşıt görüş sunacaksanızda saygı çerçevesinde hakaret etmeden , aşağılamadan sunmanız lazım ve Amerika hakkında küçük bir bilgi, şuanda Amerika da her ırktan her dilden insan var. Bugün ki AMerika göçmenler tarafından oluşturuldu normalde hem Kuzey hem de Güney Amerika da ezelden beri oradan olan kendi gerçek yerlileri yaşıyordu, Kızılderililer, Eskimo la, Mayalar, İnkalar vs , Kuzey Amerikayı daha çok İngilizler ve Fransızlar, Güney Amerikayı ise daha çok İspanyollar ve Portekizliler işgal etti ve sömürdü ve yerleşti, şuan Kuzey Amerika da oraya köle… Read more »

vikipedi misin?

Öncelikle Lisa’nın güzelliğine yorum yapmadığımı belirterek başlamak istiyorum başka yerlere gitmesin konuşma diye. Ama bu kadar derine ineceksen kimse işgal etmeden önce Amerika’da bulunan insanlar esmer tene sahiplerdi ve çift göz kapakları vardı. Ayrıca sarışın dediğin insan saçını boyatmasa bak bakayım ne renk oluyor saçları. Batılılara benzetilmesi hiç de normal değil. Abartma. Sırf Amerika’ya özendikleri için yaptıkları bir yorumdan ibaret bu sadece.

SURMEW-BTS

bir evet vikipedi yim, iki farklı görüşlere saygı duymak lazım, ister Amerikan özentisi olsunlar ister olmasınlar ” Amerikalı bir sarışın kraliçeye benziyor” diyen kişinin görüşüne saygı duyulması lazım, hem benzesin benzemesin, olsun ya da olmasın bunun bize zararı yok yararıda yok ama o bu yorumu yapan kişiye saygı göstermek aşağılamamak lazım. bunun için böyle uzun ayrıntılı bi yorum yaptım, o kişinin hor görülmesine dayanamadım. neyse iyi günler ….

KJ

Jennie için yeterince reklam yaptılar ama tutmadı bugünlerde diğer üyelerede başladılar ama bı kerede su kızların sesi müziği için bı başlık görmedim anlamadım modeller mı yoksa şarkıcı mı ?

star

Bence yanılıyorsun Jennie tuttu sadece şuanlar sevgili olayıyla gündemde tutmasa zaten ilk soloyu ona vermezler

KJ

Soloyu verecekleri için reklam yaptılar zaten reklam tuttugu için solo değil sıralama farklı

Mr. Robot

Tutmadı mı? Mağarada yaşıyorsunuz heralde, aylardır marka itibarı sıralamasında kız gruplarında 1. Sıradalar, ayrıca genel sıralamada erkek gruplarını geçip 1. Olabilen tek kız grubu.

Fck

Jennie reklamsız da gayet tutardı, reklamlı da tuttu. Türkiye’de ve gördüğün azıcık yorumda senin gibi kişiler var diye her ülkedeki insanları kendin gibi sayma:)

*

Jennie nasıl tutmadı? Ocak ayı marka itibar sıralamasında kız idollerin arasında Jennie 1. şuan. Git araştır, öyle yorum yap.

Blink

Burda hiç amerikalı görmediniz mi diyenler olmuş. Lisa nın kahkülsüz hali tam bir batılı bence. Hatta ben ilk lisanın debut öncesi platin saçlı halini gördüğümde bu kız batılı mi diye düşünmüştüm.

Ferda

Katılıyorum çoğu yabancı fanda batılılara batılılara benzetiyor

Lay

İsteyen istediğine benzetir.Kendi düşüncesi, kendi fikri.Ayrıca çok güzel ve asil görünüyor.

Saçma

İlk yapılan yorumda bundan bahsediliyordu zaten yg nin kızları artık bi model olarak değil müzisyen olarak yetiştirmesi o zaman hepimiz hemfikiriz değil mi? Yoksa kimsenin en azından benim bp karşı bi önyargım yok sadece bu reklam konularının ve mankenlik konularının abartıldıgını düşünüyorum. Görsellik tabiki hala önemli inkar eden yok ki sadece bütün grupların görsel seviyesi yüksek bu jenerasyonda ama bunu delice sömüren bp bundan bahsediyorum.

KPOP

Yani…..maalesef işte YG nin BP konusunda ki politikası yanlış.

eda

sonunda çocuğum hakettiği değeri gördü yarabbim

Mmimmi

Amerikalı tartışması kadar komik bi tartışma görmedim hahahaja makyajlı makyajsız her türlü lisayı begeniyorum ama kız makyajsız cidden bi asyalı yani tam taylandlılara benziyor aslında vücut yapısına bakıldıgında bile avrupalı veya amerikalı veya asyalı oldugu anlaşılır herneyse ben kesinlikle bu yg nin manken/model tutumunu hoş bulmuyorum ve bulanların kafasında da sorun ararım tamam hoş kızlar ama o zaman manken olarak çıkış yaptırsaydı veya aktris şarkıcı dedigin kendini geliştirir şarkılarını yazar albüm çıkartır konser verir? Hadi anlarız bir dergi çekimi iki dergi çekimi o da cb den cb olur grubu tanıtmak için bu kızlar bildigin moda etkinliklerinden çıkmaz oldu şunun yüzü… Read more »

Queen Twice

Şarkıcıdan çok mankenlere benziyorlar

.

“Amerikalı bir sarışın kraliçeye benziyor”

Peki Amerika’nın bundan haberi var mı?

dibidibidip

Senin ciddi problemlerin var bence her BP haberinde olumsuz yorumlar yapıp anti değilim ki havasında dolanıyorsun, yazık. Kalbinin ve dilinin kötülüğünde boğulman dileğiyle <3

hilal

Amerikada her ırktan insan olup kendine amerikalı diyorsa Lisanın da amerikalılara benzetmelerinde bir sorun göremiyorum. Sarışın güzel benzetmiş olabilirler illa bir çıkıntılık yapacaksınız..

star

Pardon bu yorumlar Jennie’ye yapınca sessiz kalıyorsunuz ama konu Lisa olunca konuşuyorsunuz .eğer bunu yapıp kendinize ”blink” diyebiliyorsanız izin verinde herkes fikrini söylesin değilmi?İnsanların fikirlerine ve yorumlarına saygı duy

hilal

Öncelikle ben blink değilim ama kızları severim. Jennie ye laf söylediklerinde de ,iltifat ettiklerinde de görüşlerimi belli ettim bilip bilmeden konuşma. Her idolü severim ve gereksiz yere linç yiyen her idolü koruma gibi bir huyum var benim kavgaya da girerim gerekirse. Yorumunda saygı duyulacak bir şey bulamıyorum ayrıca. İyi günler

Yuri

Cidden ya Jennie linç edilince ağzını açmayanlar gelmiş burda konuşuyor bu nasıl çifte standart. Jennie’nin Channel ile en ufak bir olayı olduğunda aman efendim diğer kızlara haksızlık diyorlar kdkdkdkd hadi buna da haksızlık desinler yiyorsa

bayanhiçkimse

Kimse sizin gibi düşünmek sizin gibi hareket etmek zorunda değil. Lisa’ya hakaret etmedim, kötü herhangi bir ithamda dahi bulunmadım ben burada. Sadece yadırgadığım bir yorumu alıntılayıp fikrimi belirttim. Ancak hakaret yiyen ben oldum. Kiminle karıştırdınız bilmiyorum lâkin burda her “.” sembolü ile yorum yapanlar aynı kişiler değil. Her BP haberine yorum yapmak mı? Ben çoğu haberi okuyup yorum dahi yapmıyorum. Asıl problemi olan sizsiniz zira herkesi aynı kişi olarak görüp bir kalıbın içerisine sokuyorsunuz. Eh, madem öyle bundan sonra ben de kendime bir isim belirler ve her haberde fikrimi dilediğimce belli ederim. Polemik yaratmamak için çoğu fikrimi kendime saklıyordum ancak… Read more »

Lili

Onu bunu bilmem ama Lisa’nın seni fazla kudurttuğu çok belli :/

Nilay

Tebrik ederim fakat böyle şeylere karşı olan sadece ben miyim blackpinki severek dinliyorum hayranları değilim ama kızların hepsini severim fakat onlar bi sanatçı değil mi şu kpop sektörünü asla anlamayacagım şarkı yazmaları için sesleri için kendilerini geliştirmeleri gerekmez mi?veya bi şekilde sanatları için uğraşmalılar bence modellik müzisyen işi değildir. Ve Yg bunu çok fazla yapıyor bu hoş değil umarım beni yalnış anlamazsınız sadece garip

KPOP

KPOP gruplarında amaç şu aslında: örnek verecek olursak. diyelimki 10 kişilik bi kız/erkek grubu var, şirket bazı üyelere bazı imaj ve kişilikler yaratıyor ve görevler veriyor diyorki ” sen seksi üyesin, sen şirin üyesin, sen lidersin, sen maknaesin, sen cool üyesin, sen visualsın, sen daha çok oyunculuk yapacaksın, sen grubun yüzüsün, sen sempatik olansın , ana vokal, ana dansçı, rapper vs vs vs” her üye grupta birşeyi üstleniyor ve müzik dinleyen ya da dinlemeyen her kitleye hitap edip, destekçi, fan yani para çekiyorlar, genelde bazıları 1 kişiyi tanıyıp onun sayesinde grubu sveip destekliyor, visualler ve seksi olanlar daha çok fan… Read more »

Saçma

Kpop görsellik demişsin evet bunu kimse inkar edemez fakat bu görselligi mv’lerde kendi sovlarında sosyal medya hesaplarında yeteri kadar kullanıyorlar zaten. Evet kendilerini tanıtmak adına çekimler olur fakat bu bir olur iki olur üçüncüde bunun işi yokmu denir değil mi ? Sonuçta kızların çıkışları bi şarkıcı olarak oldu ve bu kızların daha tam albümleri yok senede bir geri dönüşleri var ama senede bilmem kaç tane moda şovlarina katılıp marka yüzleri oluyorlar mantık? Jenerasyon değişti manken olan manken çıkış yapar şarkıcı olan şarkıcı..? Ben kpop sektöründe tek modelligi abartan grubu bp olarak görüyorum doğrumudur? Ee diğer gruplarda kpop grubu ve hepsinin… Read more »

kpop

yorumumu daha dikkatli okuyup düşünürseniz ben de sizinle aynı düşünüyorum ama hala kpop ta görsellik daha da önemli maalesef ve Korelilerin netizenbuzz, panchoa vs yorumlarını okursanız Koreliler görselliğe maalesef çok önem veriyorlar. yorumumda sektörün geçmişteki durmunu ama şimdiki durumunuda yazdım, artık daha çok kendi şarkısını yapan kpop idol grupları var ve artık ağırlıklı olarak şirketler daha çok seçtiklerin idollerin şarkı, beste yapabilen, yapımcılık aranjman yapabilen söz yazabilen, dans vokal rap vs hepsinde daha yetenekli ve cidden müizği seven kişilerden seçiyorlar ama visualede hala halk yüzünden önem vermeye devam ediyorlar ve popüler sanatçılarıda her sektör kendi modeli olarak reklamlarda oynatıyorlar, kıyafet… Read more »

BOB

Şarkıcı diye takip ettiğiniz grubu sürekli model olarak görüyorsunuz ve şarkı mı bekliyorsunuz ? Sonra ygye laf atıyosunuz şarkı çıkarmak isteyen ygde zaten çıkarıyor kendi şarkılarını yapıyorlar çalışıyorlar ve çıkarıyorlar ama blackpink sanki model vokallerine çalışacaklarına şarkı yazmaya uğraşacaklarına modelliğe özeniyolar hayranlarına üzülüyorum ve jennie aslında yazabiliyor ama ismini göstermiyolar diye kendinizi kandırmayın o ufak yardımları herkes yapıyo ama ufak yardım yaptığı bile söylenmiyor ama jeniie bişey yapmış gibi gözüksun diye yardım etmiş deniyor kendinizi kandırmayın ve ygye kabahat bulup durmayın

.

Lan gerizekalı modelliği de yaptıran yg şarkıyı da sıkıntılı mısın

SURMEW-BTS

şirketle bi sözleşmeleri antlaşmaları var, bu modellik, mankenlik vs bu ileri şirket veriyor, moda haftalarına şirket çıkarıyor ve dergilerden , kıyafet markalarından vs teklifler şirketlere gidiyor şirkette değerlendiriyor ya da şirket bu tarz işleri ayarlıyor. bütün idoller şarkı , albüm vs yayınlama dışında çeşitli ürünlerin modelleri oluyorlar, YG az dönüş yaptırdığı için bu tarz şeyler BP de daha çok dikkat çekiyor.

BOB

Yg mı az dönüş yaptırıyor sadece tembeller

stjud

ciddi bir şekilde comeback yapmak istemeyenlerin blackpink olduğunu düşünüyorsan aklında veya başka bir yerinde sıkıntın var demektir… yg comeback yapın diyor ama kızlar hayır yorgunuz diyip reddediyor değil mi? komedi :p

LJ

Bence 1.yorum cok hakli blackpinki 4D ile tanidim ve ilk Lisayi gordugumde oha grupda amerikali da varmis demistim djdjdjd Lisada kesinlikle bati tarzi bir hava var

TWO

Bı tek bana mı öyle geliyor yoksa fiziği yüzü abartilan blackpink üyeleri diğer idollerle aynimi genel olarak 160 boylarında olan kızlar bunları okuyunca 180 sanıyorsun her grupta var bu tipler niye bu kadar reklamı yapılıyor şarkı söyleyemiyorlar diye mi ? Yazamıyorlar diye mi ? Tembel dans ediyorlar diye mi ? Sevgili haberlerini kapatmak için mi ? Herhalde şirket yetenekten vuramadım reklam falan yaptırayım diyor.jennie 6 sene staj yapmış daha dün çıkmış gibi büyük şirket bu yüzden önemli demek ki başka şirkette olsalar simdiyeli kaybolmuşlardı

Rubyjane

Kızlar tembel değil? Şarkı sözü yazıyorlar? Sevgili haberi doğru düzgün gündem bile olmadı kızları etkilemedi yani? Yetenekten harika bir şekilde vurdu reklama hhiiiiç gerek yok ama maalesef kızlar manken gibi fizik ve yüze sahip oldukları için bunu da kullanıyor yg? Kızlar başka şirketlerde de olsalar parlayacak kadar yetenekli, samimi ve güzeller?

Cidden komik

Tembel değil mi şarkı sözümü yazıyolar yardım etti denilen şarkı sözü mü dhshshsjaksk kızlar manken gibi mi 163 boyla mı manken mı dhshshshshsh başka şirkette parlarmıydı 9 şarkıyla mı dhshshsjaksk reklam güzel işe yaramış gerçekten hepinizin gözü boyanmış dhjsjsjsjs

armi

Amerikalı mı?
Komik. Bence bir çift chopstick kıyafet giymiş güzel gözükmeye çalışıyor.

..

Wtf?? Güzel zaten

stjud

amerikalı olsa güzel olacak yani? yorumundan bu anlam çıkıyor… fark etmeden ırkçı olmak bu olsa gerek :p

Sena

Lisa da Amerikalı havası olduğunu düşünen insan=hiç Amerikalı görmemiş insan