[PANN] Black Pink stilisti sadece Jennie'yi güzel giydiriyor?

Jennie’nin kıyafetleri en güzeli ve iki yandan toplanmış saçı

[PANN] Black Pink stilisti sadece Jennie'yi güzel giydiriyor?

Sadece Jennie tamamen beyaz giyiyor ve herkes en güzel kıyafetlerin onunki olduğunu görebilir  

[PANN] Black Pink stilisti sadece Jennie'yi güzel giydiriyor?

Yine Jennie’nin kıyafetleri en güzeli

[PANN] Black Pink stilisti sadece Jennie'yi güzel giydiriyor?

Rose ve Lisa’nın kıyafetleri ilgi çekici değil, Jisoo şemsiye gibi görünüyor, sadece Jennie güzel  

[PANN] Black Pink stilisti sadece Jennie'yi güzel giydiriyor?

Sadece Jennie’nin ‘üniforma’ havası ve şapkası var

[PANN] Black Pink stilisti sadece Jennie'yi güzel giydiriyor?

Lisa ve Rose’u, Jennie ve Jisoo’yu benzer giydirmişler ama yine Jennie’nin kıyafetleri daha güzel

[PANN] Black Pink stilisti sadece Jennie'yi güzel giydiriyor?

Lisa, Rose ve Jisoo’nun kıyafetleri basit duruyor, sadece Jennie’ninki güzel görünüyor 

[PANN] Black Pink stilisti sadece Jennie'yi güzel giydiriyor?

Bugün yine üniforma havası veren tek üye Jennie’ydi  

Gönderi tepkisi: (+592; -357)

1. [+223; -15] Sen bunu giymek isterdin yani? ㅋ

[PANN] Black Pink stilisti sadece Jennie'yi güzel giydiriyor?

2. [+157; -24] Saçları iki yandan toplanmış ha ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ s*keyim ㅋㅋㅋㅋ Yani saçları iki yandan at kuyruğu diye stilist ona daha çok mu dikkat etmiş oluyor? Açıklamalarının hiç mantığı yok

3. [+128; -16] Ne zaman böyle gönderiler azalsa yenileri çıkıyor ㅋㅋㅋㅋ Jennie’ye kıyasla kendini ezik mi hissediyorsun?

4. [+94; -19] Dürüst olacağım, moda eğitimi alıyorum ve sık sık modayı araştırıyorum. En trend kıyafetleri Jennie’nin giydiği doğru, taşıması en zor ve en deneysel diyebileceğimiz kıyafetler ise Lisa’ya veriliyor.. kimseyi savunmuyorum ya da suçlamıyorum, sadece objektif bir gerçek bu, umarım kimse darılmaz

5. [+84; -1] Sadece Jennie’ye ilgi gösteriyorlar diye bir şey yok, en çok ilgiyi ona gösteriyorlar. Promosyon döneminde önüne geçilemeyecek bir şey bu

[PANN] Black Pink stilisti sadece Jennie'yi güzel giydiriyor?

“Konu kıyafetler oldu mu stilistlerin en çok ilgi gösterdiği üye kim?”
“Jennie unni!”

6. [+60; -3] Stilistin kelimeleriyle: “Üyeleri kendilerine yakışan şekilde giydiriyoruz. Maskülen hava veren tek üye Lisa, Jisoo kadınsı olduğu için ona fırfırlar ve danteller yakışıyor, Rose’nin güçlü noktası beli, Jennie ise hepsinin karışımı.” Lisa’ya ayrımcılık yapıyorlar diyerek küfür ediyordunuz, o kıyafetler Lisa’nın favorisi aslında~~~

 

Kaynak: Pannchoa

99 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Saygılı Cevap ver

Ya buna yazan blinkler Allah aşkına kör değilseniz aradaki farkı bariz,görürsünüz. 2NE1’da CL kıyafet olarak pek de öne çıkarılmadı,hele jen e yapıldığı gibi hiç yapılmadı.Jen utangaç vs diyorsunuz ama Jen’in bariz bir şekilde CL ve GF olmaya çalıştığını idrak edemiyorsunuz öyle mi? Belki şirketin yoluyla belki kendi isteğiyle orasını bilemiyorum ama jen buram buram özentilik kokuyor. Örnek almaya hepimizin kapısı açık hepimizin hoşuna gider ama özentilik başka bir boyut. Jen in burnu havada tavırları,devamlı sexy görünme çabası, CL gibi davranmaya çalışması gerçekten sinirlerimi bozuyor. Rap de bile CL e özeniyor. Visual jisoo ama en iyi giydirilen jen. Fotoğraf çekimlerinde de… Read more »

beyzanur

ulan bu yorumu alnıma asayım ben

Nil

Çok yanlış düşünüyorsun.Jennie insanlar ona anti olsun diğer kızların fanları onu sevmesin ölüm tehtdleri alsın diye 7 yıl stajyerlik yapmadı tek istediği hayallerini gerçekleştirmek rap de yapabiliyor vokal de iyi dansta da iyi hem visual hem kalbi iyi hayvanların hakları için bir yere üye hep kendi maaşını alır almaz oraya bağışta bulunurmuş iki köpeği var (iyi biri olduğunu anlatmaya çalışıyorum) antiler ona kötü şeyler söylediğinde geceleri köpeğine gizlice sarılıp ağlarmış gd hakkında saygısız konuşması (tamam üzgünüm ama buna götümle güldüm.) arkadaş iyi misin yg çalışanlarının hepsi gd nin ve başkanın taklidini yapar komiksin saygısız konuşma dediğin taklit olmasın (TUHAF.)bir kişinin… Read more »

-GD-

Sen harikasın yaaa♥️😱

Merv

Yalnız 2 sene bile olmadan kızın solosu çıktı bu nasıl his fkföck

Blink One

Arkadaş müneccim mübarek…

Jichu

Sadece solosu da çıkmadı,solo için grubun kendi şarkılarında yaptığından daha fazla promosyon yaptı.Coachella’da solo olarak davet edilmemiş olmasına rağmen solo sergiledi ve bish kısımlarını bastıra bastıra bitch olarak söyledi,forever young da da aynısı oldu, ama Lisa’nın middle finger up partı sansürlendi?Kız ana vokal kadar vokal,visual kadar promo (+screen line) aldı danslarda bile ana dansçıdan ve lider dansçıdan önde.Ama hâlâ fanları 3 şarkıda rap yapmadığı için hakkının yendiğini söylüyor :d Sözde aynı yıl içinde Rose ve Lisa’nın kesin olarak yayımlanacağı sadece Jisoo’nunki ertesi yıla kalabileceği açıklanmıştı.Yıl oldu 2020 daha ortada Rose’nin solosu bile yok.Sırf laf edilmesin diye yayımlanan daha onlarca makale… Read more »

266262

Ohaaa gerçekten 2 yıl bile olmadan jennienin solosu çıktı. Bende senin gibi düşünüyorum ama jisoo ve lisa farklı geliyor özellikle jisoo çok sıcakkanlı ve temiz bir insan

Edus

Reis medyum musun lan nereden bildin ilk solonun onun olacağını

Jisoo

Sanırım Jen solo sen bunu yazdıktan bir kaç ay sonra çıktı jcjvjdkdk

BBLOVER

Blinkler rahatsız oluyor ama gerçekler böyle. Herhangi kız gruplarından birine bu söylenmiyor. Neden sadece BP için söyleniyor. Bence bir düşünsünler. RV, Twice, Mamamoo, Momoland,Gfriend ve daha bir sürü kız grubu bir harmoni içinde ama BP de Jennie önde Lisa ise geri planda.

Yg Stan

Aynen malesef öyle… Yg gerçekten hiç işini bilmiyor. Çıkış yaptıklarından beri blinkim ilk zamanlarda herkes Lisa’ya ilgi gösterdi bu yüzden jennie yi öne çıkarmak için lisayı geri plana atma çalışmaları başladı. Başardılarda tebrik ediyor ve küfürlerimi iletiyorum. Yg lisayla daha fazla ilgilenseydi çok daha fazla para kazanacaktı ama ırkçılığını yenemedi.

BBLOVER

Lisa resmen grupta yok gibi. Jennieye nefret topluyorlar aslında. Çünkü Lisa çok dışarda kalıyor. Jennienin tavırları da biraz tepki çekmeye müsait. Ben de en başından beridir takip ediyorum. Kızları yetenekli buluyorum ama aralarında pek fazla samimiyet ve uyum göremiyorum. Üstelik BPhause bile izledim ama bir kopukluk var aralarında. Umarım şapkalımız doğru düzgün yönlendirme yapar bu kızlara. Kesinlikle en iyi kız gruplarının başında geliyor çünkü.

Yg Stan

Gerçekten lisa albümde yok gibi. Bu kadar sağlam bir rappera nasıl bu kadar adaletsiz davranabiliyorlar anlamıyorum. Jennienin rapide çok güçlü ama lisa kadar etki bırakmadığı bir gerçek. Lisa sahnede dansıyla, mimikleriyle, sesiyle tam bir profesyonel. Grubu iyice tanıdım gibi artık ve o kadar samimi olduklarını düşünmüyorum bende. 5 yıl boyunca dört kız beraber takılarak stajyerlik yaptı deniliyor ama grupta maknea line açıkca dışlanıyor. Anlaşmazlıklar ve kıskançlıklar var gibi gözüküyor

BBLOVER

Kesinlikle ya aynı şeyi düşünüyoruz. Bariz bir uyumsuzlukları var ortada. Hepsi yetenekli kesinlikle lafım yok. Ama bu konular reddedilse de bir gerçek olarak devam ediyor. Lisanın cidden sesi daha vurucu, dansı daha iyi. Ama Lisanın parlamasına izin verilmiyor. Başarılı grup olduğu için böyle yapılıyor diye bahane bulunacağına neden böyle düşünüldüğünü sorgulayıp gerçeklerle yüzleşsinler. Pisliği halı altına süpürmek bu yapılan sadece.

*Jungkookie*

Bencede haklısın aralarında hep bi kopukluk var gibi 🙁

Bbpink

Kesinlikle katılıyorum çok doğru söyledin.

gereksiz..

İstediğim şey Lisa’nın daah iyi giydirilip Jennie’nin kötü giydirilmesi değil.Dört üyenin dde birbirine uyan güzel şeyler giydirilmesi.Forever Young ve Ddu du ddu du ilk çıktığı zamanlar Chaeyoung üst üste aynı yarz şey giydirdiler sadece rengi farklıydı.Jisoo desen hep aynı şekilde giydiriliyor.Kendi stillerine göre giydiriliyor diyorsunuz ama üç üye hep aynı şeleri giyerken Jennie hep farklı ve çok şık marka şeyler giydiriliyor.Şu an yine hepsi iyi giyinmeye başladı mutluyum ama As if its your last zamanlarında cidden Lisa’yı çok kötü giydiriyolardı.Hatta bir tane elbisesi vardı cidden onu kıza nasıl giydirebildiklerini anlamadım. (Mor tek kolu olmayan kalın siyah bir kemer,kalın bir kolye… Read more »

Blackpink

Evet kızım sen tam bir gereksizsiiiiiinnmn
😠😠😠

Blink One

Çok hak veriyorum…

Erusem

Kesinlikle katılıyorum. Diğer kız gruplarında aynı şeyi göremiyorum. Eski kız gruplarında da aynı şekilde. Blackpink’te ise Jennie her zaman göz kamaştırırken diğer kızlara o kadar da özenmiyorlar. Jisoo olsun Lisa olsun Rose olsun hepsinin auraları çok güzel. Ama bir tek Jennie ön plana çıkarılıyor. YG blinkleri bölecek bu gidişle. Kızlara yazık etmesin.

Ikonic

Yg cok büyük hata yapıyor. Lisa uluslararası alanda çok popüler yg çalışanının söylediğine göre Tayland onlara çok kazandırıyormuş, lisayı gruba alırken bunu düşünmemişler. Öne çıkarması gereken üye Lisa iken o ırkçılığını yenemeyip kızı geri atmsya çalışıyor. Boyle yalarak eline hiçbir sey geçmiycek Jennie anti kazanacak.

Merve Nur

Ya adam marka yuzu olarak Lisa yi kullaniyor ona deger vermedigini nerden cikariyorsunuz cocukca yorumlariniz sıktı gercekten ..Her uyeye esit davranmayan sizlersiniz once kendinize bakin sonra objektif olarak durumu degerlendirin ..
Stanlik yapmak yerine Blink olun

Zırlamayın

Çüüş yani nerdeyse lisa hep önde bunu göremeyecek kadar körsen blinklikten defolup acilen gitmeni istiyorum

Jichu

Sen istedin diye gider hemen şimdi :d

...

HEPİNİZ EN ÇOK JİSOOYA ÖNEM VERİLMEDİĞİNİN FARKINDASINIZ LİSA KORE DIŞINDA BİR SÜRÜ FANI VAR JENNİE ŞAPKALI SAĞOLSUN TEK ÜYE SANKİ O DUDUDU’dan ENN ÇOK ROSE İLE İLGİLENDİ PEKİ AMA JİSOOO?? HER ANLAMDA HAKSIZLIK YAPILIYOR KIZA ONA RAĞMEN FANLARLA EN ÇOK İLGİLENEN ÜYE JİSOO ANTİLER BİLE BÖYLE DÜŞÜNÜYOR. UMARIM BİR GÜN HAKKETTİĞİ DEĞERİ VERİRLER ONA FAZLASIYLA HAKEDİYOR. ÇOK SIKI ÇALIŞTI GELİŞTİRDİ KENDİNİ 💚

Yg Stan

As if its you last zamanında Lisayı daha beter giydiriyolarlardı.. Biraz düzelme var en azından ama ben gerçekten bu yg’deki jennie sevdasını anlamıyorum. Lisa daha fazla ilgi gördü diye lisayı zaten geri plana attılar amaçları her zaman jennie ydi ben bunu anlayamıyorum işte. Eminim stilistlere şirket böyle yapmalarını söylüyor. Lisa senin potansiyelin blackpink için fazla kimse seni dışlayamaz😡 Tek suçun ırkçı bir şirketin tek yabancı çalışanı olmak..

Can

Lisa senin potansiyelin blackpink için fazla kimse seni dışlayamaz😡????????İyi misin?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

LİSA

katılıyorum

Chimchim

Hangi üye daha fazla ilgi çekerse bir tek ona yönlenir diğerleri geri plana atılıyor .2ne1 da Cl hep ön planda olur diğerleri onun arka dansçısı gibi yapılırdı.Cl hep en güzel kıyafeti giyer diğer üyeler aynı kıyafetleri giyerdi .2ne1 mahvetti .Şimdi aynısını blackpink için yapıyor .2sene içinde Jennie solo albüm çıkartır ve sadece onunla ilgilenilenicekler. Yg için boşuna o müzisyen değil iş adamı kim daha çok para getirirse sadec onunla ilgilenir demiyorlar .Güzelim kızları da harcayacaklar

Bendis

İşin garip tarafı BP’te en çok fana sahip,ya da en çok para getiren üye Jennie değil.Anlamadığımız şey de bu zaten.Eğer Jennie’ye yapılan destek ve promo Jisoo’ya yapılsaydı,doğru düzgün dizide oynasaydı Jisoo şuan korede tanrıça gibi olurdu.Lisa’dan bahsetmiyorum bile,sadece bir cf için milyonlar kazanıyor ve solosu olmamasına rağmen en zengin üye.Şükür ki artık Lisa’nın değeri bilinmeye başladı.Darısı Chaesoo’nun başına

Gerçekler

ama yg’ye en çok para getiren üyenin lisa olduğu açıklandı zaten ve en popüler üye lisa

starlight1929ss

Ya bakın internete girin kıyafetlerin fiyatlarını markalarını kalitelerni araştırın Jennıe ye gerçekten ayrımcılık yapıldığını göreceksiniz cidden ya abi röportajlarda da dediler bi kıyafeti beğenmediğinde sadece Jennie stiliste karşı çıkabiliyormuş diğer üyelre bunu yapma hakkı tanınmıyormuş YG nin yaptığı ayrımcılık yine ortada mesela 2ne1 zamnaında CL en ünlü üyeydi ama ona böyle bir şey yapmadılar

S.gmz

Bence BP den kimse öne çıkmamalı herkese eşit davranmalı yorumlarda yok ne jennie yi öne attılar lisa geride kaldı bence bu düşünce ayrı saçma hepsine eşit davranmalı bu haber beni fazlasiyla rahatsız etti nedenini kimse üstüne alinmasin

Sena

Kesinlikle katiliyorum hepsinin ayri ayri yetenekleri var ve hepsi ayri ayri mukemmeller bir üyenin diğer üyeden bir eksiği ya da fazlası yok hepsi çok iyiler insanlar ayrıştırma yapınca sinir oluyorum özellikle BlackPink gibi özellikle seçilmiş 4 yetenekli kız arasında yapmasınlar bari.

BlinkArmy

kesinlikle haklısın hepsi farklı özelliklere sahipler ve hepsinin bu farklı özellikleri birbirinden güzel grupta hepsine yer vae lisa geriye atılıp jennie yi ön plana çıkarttılar denince hiç bişey olmaz sadece jennie hayranlarını sinirlendirip lisa hayranlarını jennie ye anti yapmış oluyosunuz hepsi aynı hepsi yetenekli ve güzel

kimim ben yav

Jisoo çuval giyse yakışan biri olduğu için ona pek dikkat etmiyorlar gibi.

Yağmur blink :))

Cidden jennie tatlı hoş kabul ediyorum fakat yg öbür üyeleri geri plana atıyor. Lisa neredeyse kliplerde hiç müzik söylemiyor. Kiss and make up’dan bahsetmiuorum bile! Kız hiçbirşey söylememiş resmen. Öbür üyelerde arka plana atlılıyor. Mesele niye sadece jennieye kendine özel şarkı çıkarma şansı tanıdılar. Jennie solo çıkarsın,her klipte onun yüzünü görmekten gına gelsin,öbür üyeler geri planda kalsın. YG bunlarla sadece nefret topluyor. Özellikle Lisa ve Rose’a çok ayrımcılık yaptıklarını düşünüyorum artık sebebi ırkçılık mıdır nedir bilemem. Haklısın cidden.

Zırlamayın

Kes sesini şuan ki şarkılarda lisa rose ve jisoodan hatta bazen jennie den bile fazla söylüyor ya yalan haberle gelmeyin mall mal ve ayrıca bu jennie yi en güzel giydiriyorlar haberini yazan belliki kendi kişisel görüşlerini kullanmış

Bendis

Her yoruma ayrı ayrı yanıt vermissin ve hepsinde üslubun iğrenç ve saygısızsın.İnsanlarn fikir özgürlüğü var git zırla şimdi

Queengi

Asıl sen kes sesini. Ne itici bir insansın ya.

eskiblink

Bence YG bu Irkçılığını yenip Jennie nin egosunu tavan yaptırmayı keserse BP çok daha fazla parlayacak. Resmen Lisa nın dans (ki bence fazla iyi) ve rap becerilerini hiçe sayıyorlar. Jennie ve Rose de zaten sahnede kontrol ve karizma sahibi olarak Lisa yı seçmişti. YG yanlış yolda mesela ben artık Jennie yi sevemiyorum oysa benim en sevdiğim 2. üyeidi.

Nil

Bu nedenle blink olmayı bırakman ya da Jennie yi sevmemen mantıksız olsada katılıyorum

Yg Stan

Aynı şeyleri düşünüyoruz. Benim şu son iki yılımın resmen blackpink ile geçti bu yüzden haksızlıkları görmem zor olmadı. Şu anda jennie yi çok seven ben (gerçekten çok seviyordum) soğumaya başladım. Şirket cidden çok yanlış bir politika izliyor, yanlış üyeyi öne çıkarıyor ve bunun tek sebebi ırkçılığı. Blinkliği bırakmak için bundan sonraki comebacki bekliyorum. Onda da lisa geride olursa kesinlikle artık lisa stan diyebilirim kendime.

Yg Stan

Lütfen Lisa stan ol. Lisayı desteklemeyi bırakma…

Zırlamayın

Artık bi salın yaa jennie yi sırf bu yüzden sevmiyosanız defolup gidin. Tamam haksızlik olabilir ama şunu bin!erce kez hatırlatmalıyım ki 4-1=×××××× asla olamaz siz artık blink degil anti olmuşsunuz bu siteden defolun

Amanın

Konuşma üslubun ne kadar da itici 🙂

Queengi

Sana mı soracak sitede olup olmayacağını? Ne asabisin ya. Hasta falan mısın acaba?

BLINK

Ya siz ne gerizekalı insanlarsınız bu fotoğrafların bir iki tanesinde jennie en güzel giyinmiş onun dışında lisa mı öne çıkmıyor ha ha güldürmeyin beni ktl yi izlemediniz herhalde ayrıca hepsinin güzel giymeye hakkı var ve giyiyolarda eğer böyle blink seniz hiç olmayın bide artık şu jennie şöyle jennie böyle sizin çocukluk arkadaşınızmıydıda böyle şeyler söylüyor sunuz yeter artık lisa da öne çıkmıyor demeyin artık lisada rosede yeteri kadar öne çıkıyor jisoo biraz geride kalıyordu oda son günlerde zaten öne çıkmaya başladı ve bir daha söylüyorum yeter artık kesin şu sesinizi sizin yüzünüzden kızlarımız zarar görüyor

Zırlamayın

İstediğinizi deyin biasım jennie diye söylemiyorum . Ama bunu sirket ayarlar evet haksızlık yapılıyor ama bu netizenlerin kendi kararı . Bence bazı resimlerde jennie den daha güzelleri var . hep onu güzel giydiriyor diye bir sey soylenemez. Böyle bir haberin paylaşılması bile saçma

Ebrar

Kızların arasın da bariz bi olumsuzluk olduğunu sanmıyorum ama lisa koreli olmadığı için diğer blackpink üyelerinden daha az maaş alıyormuş bence bu adalet deil.Sonuçta onlar bir bütün iken blackpink .4 ününde payı var bu kadar ilgide.o yüzden ona böyle birşey yapılması hiç hoş deil.

Nil

Lisa daha mı az maaş alıyor nerden duydun eğer gerçekse aşırı saçma ve kötü bir durum

holy-yah

evet, clc’den sorn bir röportajında söyledi. “çıkış zamanı şirketim bana daha az maaş vereceğini söyledi, ben de bunun tek bana uygulanıp uygulanmadığını öğrenmek için lisa ve bambam’i arayıp sordum. onlar da kendi grup üyelerinden daha az maaş alıyorlarmış.” dedi. yabancı idoller daha az maaş alır.

Queengi

Sebebi Lisa yabancı olduğu için vergi ödemiyor o yüzden onun parası az geliyor.

LALISA

Bence zaten çoğu klipte Jennie öne çıkmıyor her klipte bir üyenin öne çıktığı görülüyor genelde.Ayrıca bence hiçbir üye kötü giydirilmiyor onların konsepti girl crush ve buna uygun giydiriliyorlar.Dördünün de kendine has bir tarzı var ve hepsi bir araya gelince kendine has tarzları gruba ayrı bir çekicilik katıyor.Hiçbir üyenin arkada kaldığı falan yok hatta ben çoğunlukla Lisa’nın kıyafetlerini beğeniyorum yorumlarda beğenilmediğini görünce şaşırıyorum.Her neyse Blackpink yükselişe devam edecek🙆 sizi seviyorum kızlar💜 . [+60; -3] Stilistin kelimeleriyle: “Üyeleri kendilerine yakışan şekilde giydiriyoruz. Maskülen hava veren tek üye Lisa, Jisoo kadınsı olduğu için ona fırfırlar ve danteller yakışıyor, Rose’nin güçlü noktası beli, Jennie… Read more »

Merve Nur

Cogu kisi stan oldugu idolun one cikmasini istemis ama senin yorumun kadar dogru yazilmis yorum bulamadim ..
4 uyeyide esit sevmeyi ne zaman ogrenecekler bilmiyorum ..Sadece BP icin bunu demiyorum hangi fandomda olursaniz olun tum uyelere esit davranin ..
Ben grup uyeleri arasinda bias bile secemezken insanlarin bunu yapmasi cok ama cok uzucu

Ayla

Ya siz nasıl blinksiniz yaa böyle ayrımcılık yapacaksanız hic desteklemeyin ya sizin gibi çürükler blinklerin adını cıkarıyor cürük fandom diye. Yorumlar full lisa niye onde degil lisa niye az part alıyo… Ya iyi misiniz ana rapper olmasına ragmen rap yamadı jennie bunu görmediniz jisonun az part almasınıda görmediniz ama neden lisa önde değıl tek derdiniz bu. Kıyafetlerine laf ediyosunuz niye jen niye saçını iki at kuğruğü yapmış niye beyaz giymiş yok stilist sadece jenniye önem veriyor felan abi youtube den açın bakın bi japon programına cıkmiştı kızlar ve onlara japon trendi olan kıyafetleri gösterdiler ve hepsi kendi tarzi olan kiyafetleri… Read more »

Sebahat

Ben blackpink grubunu pek sevmiyorum…
Stilistlerin en cok Jennie ile ilgilendigi konusuna gelince bence cok dogru diger uyeler hep jennie nin arkasında bırakılıyor. Bu doğru bir davranış değil.Bence tüm üyeler aynı şekilde giydirilmeli.

Blackpink

Istersen her gösteride aynı eşyaları giyinsinler şakraban gibi gezsinler , kızım bence sen malsin sevmiyosan yorum atma sonuçta ilgilenmiyosun bırakın biraz salın biiiiiiizzzziiiiiii
Yeeeeeeetttttttttteeeeeeeeeeeerrrrrrr

Queengi

Sorunlu musun sen? Git bir psikoloğa görün.

*Jungkookie*

Lütfen artık yok Lisa geride bırakılıyor Jennie çok öne alınıyor böyle olursa Blink’likten çıkıcam artık diyenler bi zahmet hızlıca defolsunlar Blink’likten çünkü eskiden Jisoo ve Jennie geride kalıyodu Rose normaldi Lisa’da öndeydi ona bir şey demiyodunuzda şimdi Lisa biraz geride kalıncamı sorun oldu yani ama Lisa hep önde olsaydı birşey demezdiniz dimi çünkü grupta sadece Lisa varya yoksa grupta Jisoo, Jennie, Rose gibi bi üye yoktu hiç dimi sizin için şu Blink’likten çıkıcam diyen arkadaşlara sesleniyorum siz hiçbir zaman Blink değildiniz siz başından beri Lisa standınız ve Lisa biraz daha garip ve yeni şeyleri taşıyabilen bi üye Jisoo daha kadınsı… Read more »

Zırlamayın

Aşırı fazla katılıyorum jennie yi güzel giydiriyor diyen ler ya lisa stan yada tek roseyi sevenler

Sooyeon

Jennie kadar başınıza taş düşsün.

JISOOO

Kesinlikle katlıyorum. Hepsi çok yetenekli güzel ve sevimli Fakat Jisoo hep arka planda kalıyor her alanda. Şarkılarda neredeyse hep en az kısım ona veriliyor gidip bakabilirsiniz. Jennieye verilen önem Jisooya ve diğer üyelerede verilmeli Yoksa bizimde gördüğümüz hiç iyi olmuyor böyle devam ederse 2NE1 gibi onlarda dağılır. Ki bence Lisa ve Jennie hep bir adım daha ön plana çıkıyor Jisoo ve Rose çıksın özellikle Jisoo.

Ellinaa

Eveet kesinlikle katılıyorum sana Jisoo nun sesi gerçekten çok güzel ve sıcakkanlı ayrıca eğlenceli bir tarafı var ama çok geri planda kalıyor 🙁 Digerlerine oranla daha az sevilmesi beni çok şaşırtıyor..

Merve Nur

Kore de Jisoo nun daha cok sevildigini dusunuyorum ..Netizenler bile onu ove ove bitiremiyor.Ki gercektende haklilar (ilk defa netizemlere katiliyorum galiba dunyanin sonu geliyor asswchdh)
Jisoo o kadar sicakkanli ,renkli kisilikli ve hep pozitif birisi ki insanlar onu gordugunde bile neselenebiliyorlar 💕😊
Kiyafetler bu kadar onemli olmamali ben tum uyeleri gercekten cok seviyorum birini digerinden asla ayirmadim benim icin her zaman BLACKPINK ler 💜❤💙💚

BLACKPİNK❤️💖(biasım Jisoo)

Şu şapkalı üniformalı dediğin var ya o zaman Lisa’da güzel giyiniyor.Çünkü,As If Is Your Last klibinin dance practise videosunda Lisa şapka takıyor

Blackpink

Herkes istediğini giyer size ne yaaa
Mal mal konuşmayı kesin artık

Queengi

Herkes istediğini konuşur sanane ya. Mal mal konuşmayı kes artık

jenkookpotter

Burada jennie’nin suçu yok ha birisini suçlamak istiyorsaniz yg suçlayın jennie yg ye demiyorki gel beni önde tut diye. Şunu bilmenizi istiyorum jennie’nin de bir kalbi bunu unutmayın oda bir insan.Jennie blinklere çok fazla değer veriyor ama bazi kendini blink sananlar jennie’ye nefret kusuyor gerçeği jennie onlara bir şey yapmadı.JENNIE’DEN NEFRET ETMEYIN BURADA JENNİE’NİN SUÇU YOK BUNLARIN HEPSİ YG’NİN SUÇU ANLAYIN ARTIK

Blackpink

Yg nin de suçu yok çünkü hepsi güzel ve güzel giyiyorlar ve onları *sitilistler* giydiriyo

bilinmeyen

senin blinkin jennie olduğu için onunkilerini seçiyorsun aslında hepsinin kıyafetleri jennieninkinen daha güzel jisoo nun kıyafeti şemsiye değil

Isim yok

Yorunlarda farkettiğim tek şey jennie ye egoist denmesi,yg tüm üyelere eşit davranmiyor galiba ama bu yuzden jennie ye egoist diyip nasil kendinizi blink adiyla cagirabiliyorsunuz? Bu yoruma dislike atabilirsin ayrica su jennie haterligini birakin kizin size birsey yaptigi yok zaten en cok nefret alan kpop idolu oldugunu ve su anda ölume dogru gittigini bilmenizi isterim,yorumdaki herkes degil ama jennie haterlarinin ustune alinmasi serbest

ARMYLİNKLAND

Şöyle bir şey duymuştum, diğer kızlara olmayanlar Lisa’ya giydiriliyormuş. Ayrıca Jennie nin daha iyi giydirildiği doğru, ama bu Jennie nin suçu değil. 3. resim de Rose nin elbisesi tam bir rezalet. 5. resim daha da kötü çünkü Rose ve Lisa nın üstündekiler baştan savma ve rezil. 2. resimde bütün üyeler siyah giydirilmiş iken Jennie bembeyz öne çıkıyor. Daha çok örneğim var ama üşeniyorum yazmaya

MeU , Once and ReVeluv

Marine serre nin kıyafetlerini güzel bulan birtek benim herhalde

Fake blond

Yukardaki yorumları yapanların aklı dengeleri yerinde değil bence Lisa asla şarkılarda geri kalan bir üye değil neymiş ırkçılıktan Lisayı geri plana atmış adam predebuttan beri nanagon markasının yüzü yapıyor Lisayı gelmiş bik bik konuşuyorlar😂 neymiş Maknae Line dışlanıyormuş hepsi bebek gibi bakiyor Lisaya yuh ya bu kadar yalan da olmaz utanmanızda yok

Begüm

Jennieye haksızlık etmeyi kesin artık o diğer üyeler kadar göz önünde değil blackpink house dada jennieye göremiyorum bazı bölümlerde belki bu sıkıntısı var belki de çok utangaçlığı dan dolayı jennieye laf söyletmek kendi açımızdan bakmayı kesin artık o zaten ana rapper rap yapmasından daha doğal ne olabilir gerçi kız herşeyden yetenekli visual rap vocal dance hepsinde iyi

chimchen

Wowowwowo yorumlar Jennie antileri ile dolmuş yine. Demek YG “yanlış kişiyi” öne çıkarıyor? Size göre Lisa öne çıkarılsa diğer üyeler çöp olsa sorun olmayacak ama demi? Jennie kim ki, Rose kim ki, Jisoo kim ki? Şu ana kadar en arkaya atılan üye Jisoo idi ama bunda sorun yok, Lisa nın öne çıkarılmamasında bir sorun var? Burada bunları yazan, aman blinktim de Lisa geri plana atılıyor ayrılacağım diyenler acilen defolsun lütfen zira kendileri başından beri sadece bir Lisa stan. Haa bir de Jennie bu grubun ana rapperı. “Lisanın rapinin Jennie den daha iyi olduğunun herkes farkında” gibi yorumlarla bunu değiştiremezsiniz bebişler😘

Blink

Bence aklınızı toplayıp bp house izleyin jennie nin egosunu tavan ettirmedi
Hatta jennieye çok az veriliyor öne çıkmıyor bunu insanlar yapıyor lütfen aklınızı
Başınıza toplayın lisa az maaş almıyor atmayın birde lisa seviyor öyle giyinmeyi lisayı
Dışlamıyorlar eğer tek kişilik kendi aptal kafanızdan düşünürseniz hep jennie yi eleştirirsiniz jennie nin tek farkı fazla staj yapması evet jisoo visual ama her visualin güzel giyinecek diye bir kural yok ve gözünüzü açın black pink ünlü artık illa billboarda çıkması gerekmiyor belli eleştiriceğenize iyi yönden bakın hepsi aynı tutuluyor galiba bunları yazan bir blink değil ne yazık ki

Yeter artık

Tamamen katılıyorum blackpink house da jennie neredeyse hiç yok ,lilifilm de jennie yi bir kere gösteriyorlar diğer yerlerde lisa jisoo rose

Bendis

Lisa ve Jisoo mandalina toplamaya gitmek istediklerini söyleyince Jennie’nin “Siz toplayın ben de sizden satın alırım dediği bölümü izlemedin sanırım :d

Army

Tüm blackpink üyelerini seviyorum ama gerçekten şarkılardaki bölümlere bakınca pwf aiiyl de lisa en cok söyleyen üye peki jisoo nun geri planda kaldiğını düşünmüyormusunuz?onun hiç sarkılarda en cok söyleyen olduğunu görmedim hep 3. 4. Hatta genelde 4. Özellikle aiiyl de sesini bile duymuyoruz.

Sema nur

Bence sadece ve en güzel Jennie nin güzel giyiniyo ve Jennie tarzı güzel dorusu 👍✌😘😘😍😍😇😇😇

Bp234

BP in kıyafetleri bile gündem oluyor …Ya ne kadar abartıyorsunuz kimsenin sıkıntısı yok alt tarafı sahne kıyafetleri ..hepsi sahnede çok güzel zaten bir salın ya

Boşver

Bu jennie nin suçu değil stilist kıyafetleri veriyor onlar da giyiyor?

jennıekurabiyesilisatatlısıjisookekirosepastası

cidden saçma insanlar dolu bunca zaman jisoo hep geri plandaydı kimse birşey demedi lisa niye önde değil muhabbeti yapılıyor ayrıca grupta ayrımcılık yok ırkçılık olabilr şirketten dolayı ama üyeler birbirlerini ayırmıyorlar sonra gelipte ben jennie fanıydım bu olaylardan sonra yok ya soğudum diyenler kızın ne suçu var hemde bence en önde lisa var hatta fan buluşmalarında bile bu belli oluyr demekki insanlar daha çok seviyorlar ama blink olduklarını söyleyemem rose ortada ne eksik ne fazla jennie de öyle jisoo biraz daha ortaya çıkartılmalı bence lisa da iyi yani öne çıkmaları şirketten vs. işte onlardan kaynaklanıyor onların kişilliklerinden vazgeçip artık sevmediğinizi… Read more »

iamyo

Blackpink’te Blinkler arasında en çok geriye atılan üyeler Rosè veya Jisoo. Jisoo Kore’de en popüler üye. Jennie ve Lisa uluslararası alanda en popüler üyeler ama Rosè? Blinklere karşı acayip tatlış, vücudu çok güzel , dansı çok iyi , sesine aşığım , kibar ve nazik biri. Umarım Blinkler Rosè’un değerini anlar.

Blackpink

Onun değerini iyi bilir blinkler, demekki sen blink değilsin

Jisoo

Burada fotoğraftakiler pek abartı değil fakat onun dışında cidden Jennie ayrı ve daha hoş giydiriliyordu. Jennie’nin kıyafet ve makyaj konusunda daha önde olduğuna boşuna itiraz etmeye de gerek yok, üyeler bile kabul etti.

suna

Abi iyi dr hangi grupta visual daha iyi giydirilmiyor ki? Ki bence stilist Blackpink’i karakterine göre giydiriyor. Jennie zengin asil kız havası verdiği için öyle giydiriyorlar. Lisa manken gibi olduğu için farklı parçaları onda deniyorlar. Ki ben onun kıyafetlerini diğerlerinden daha çok beğeniyorum. Hele pantolonlu kombinlerine hastayım. Jisoo daha kadınsı ve şık giydiriliyor. Rose da genellikle vokalistlerin giydirildiği gibi sade ve şık giydiriliyor. Kürkleri falan genellikle rapçiler giydiği için hep onlar ön plandaymış gibi geliyor bkz GD ve Top. Yani normal şeyler bunlar ama sırf Blackpink’in bir açığını bulmak için zorluyorlar

BBLOVER

Şöyle ki GD en başından beridir kimsenin giymediği parçaları harmanlayıp giydi. Nerde alakasız kıyafet hep GD kendi denedi. Modayla en başından beridir kendisi ilgiliydi yani GD tek başına bir bütündü. Stiliste bağlı hareket etmedi. TOP ise rapçi olmasına rağmen GDden hep farklı giyindi. Çünkü takım elbise, gömlek kumaş pantolon, ceketler hep onun vazgecilmeziydi. Vücudunu da göstermediği için yine kendi parçalarını kendi seçti. Seungri kombin yapamaz hazır giyinir. Tae zaten üstsüz gezdi bir dönem ve Dae de romantik bir adam. Bu şimdiki durumları. İlk zamanlar zaten hepsi benzer giyiniyordu. Daha sonra kendi stillerini buldular ve kendileri giyindiler. Elbette stilistleri var ama… Read more »

arcelia marcee

çoook haklısın.

Yg Stan

Dediklerin çelişiyor. Visual Jisoo onun daha güzel giydirilmesi gerekiyor o zaman. Bu kadar insan aynı şeyi düşünüyorsa doğruluk payı vardır değil mi?

oooo

yg nin Jennie ye yaptığı ayrımcılıklar yüzünden Jennie iyice şımardı ve sahnede tembellik yapmaya başladı yorgunluktan falan diyosunuz hepsi bahane diğer kızlar yorgun değil sanki blinklikten çıkalı çok oldu rose Lisa jisoo stanlikle devam ediyorum artık

Blnkiii

Lisa stanlerden kurtulsak fandom temizlenicek. Lisa stanlerin hepsi Lisa dışındaki üyeler bokmuş gibi davranıyor.

leuleu

Ya cidden YG J@nn@@ pisliğini çok önde tutuyor. Jisoo daha çok önde tutulmalı

Hatice

Lisa ya genellikle pantolon veya o degisik tarz şeyler giydiriyorlar Çünkü değişik tarz ve pantolon gerçekten yakışıyor JENNİE sexy olduğu için ona daha kadınsı ve şık giydiriyorlar…..Siz sırf kıyafetlere takılıp JENNİE yi suçluyorsunuz her üye şarkıdan şarkıya veya konserden konsere değişiyor .

Blackpink

Canım bence de haklısın seni alkışlıyorum , antieri ise lanetliyorum

Wannabe

Jennieye verilen kiyafetler seksi, jennie degil. Grupta en guzel bacaklara sahip uye lisa ve jisoodur ve pantolon varsa daima lisaya giydirilir asiri sacma bi olay