Benzer Yazılar

[PANN] BTS’in Grammys’ten resimleri

[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri

“Grammys BTS’e gidiyor!!!”

Gönderi tepkisi: (+837; -35)

1. [+252; -1] Ayrıca bir Hyundai Palisade içinde geldiler ㅠㅠ Onlardan daha iyi bir reklam modeli yok ㅠㅠㅠㅠㅠ Kore arabası sürdüler, Koreli tasarımcının takım elbiselerini giydiler, çok popüler markalarla birlikte giydiler, çok etkileyici.

2. [+225; -2] ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Süper

[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri

3. [+216; -1] Daha da havalı ㅜ

[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri(Dior, Gucci, St-Laurent giyerken bir yandan Koreli tasarımcının takım elbiselerini giymişler)

4. [+102; -1] Ve tören sonu partisi de Army ile kutlanan heyecan verici bir partiydi!! Çok teşekkürler ㅜ

[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri

5. [+89; 0] Grammy törenini izleyerek fandoma girdim bugünㅎ

[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri

6. [+81; -1]My grapes aren’t found…. (t/n: it’s a ticketing joke)

[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri

“Böyle olacağını biliyordum”

7. [+73;-2] Bugün de Kookie hyungunun arkasındaydı

[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri

8. [+70; 0] İnanılmaz

[PANN] BTS'in Grammys'ten resimleri

(BTSxGrammys etiketini kullanan hayranlar)

 

Kaynak: Pannchoa

17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
thekomorebi

Hem yakışıklı, hem yetenekli, hem başarılı olmak… yurdun çatısında birbirlerine olan şikayetlerini bağıran çocukların geldiği nokta… ağlamaya gidiyorum ARMY yorobun. GURUR DUYUYORUM ULAN.

Nana

Diğer haberlerde bizim haberimizde ne işiniz var diyen ahali sorarım size sizin burda ne işiniz var herkesten farklı bir şeyler var ki BTS’te bugün Grammy’e kadar yükseldiler 2m sattılar ama ne biliyor musunuz bunlar değil de en önemlisi bizim gibi olduklarını uzak olsak da aynı şeyleri hissettiğimizi gösterdiler. İçimizdeki hep düşündüğümüz ama cevap bulamadığımız sorulara cevap verdiler siz ne derseniz deyin bir sanatçı için önemli olan farkını ortaya koymak kalplere dokunmaktır onlar da her şeyden öte bunu yaptılar

yummix

Yok gibi makyajla o kadar iyi duruyorlar ki… Gururdan ağlayama gidiyorum 💕💕💕 BTS en iyisi 👍💕💕💕

Mevy

Ya çok güzeller buralara kadar gelmeleri gerçekten hiçbir şeyi olmayan bir grup için harika 🤗 onların heyecanı bizlerden daha fazla idi eminim 😂 ama bts de gördüğüm en güzel şey geldikleri yeri hiç unutmuyorlar.. başarılar çocuklar her şey gönlünüzce olsun😭

$

Gerçekten çok iyi görünüyorlardı grammy BTS’e çok yakıştı

niSOli

Her şeylerine bayıldım saç renklerine bile.. Tam olmuşlardı ve şu yavaşlatılmış ot7 video çok havalı kesinlikle mükemmeller grammy çok başka bi seviye

parkrubyjane

Nerden nereye ağlamamak için zor duruyorum. Gururluyum 👌🏻

~

9. foto <3

SURMEW-BTS

maşallah çok tatlılar. GRAMMY de harikaydılar, ödülü çok güzel sundular ”geri döneceğiz” dediler ve inşallah öyle de olur, ayrıca ödülü sevdikleri sanatçı H.E.R e vermeleri çok güzel oldu, TAEHYUNG özellikle H.E.R ü çok seviyor, NAMJOON da öyle, onlar adına çok mutlu oldum ve törene HYUNDAI ile gelmeleri, Koreli tasarımcıların kıyafetlerini giymeleri çok güzeldi. ve tören sonrası after party e katılmak yerine gene ARMY lerle buluşmaları yani VLIVE yayını açmalarıda ayrıca çok güzeldi, VLIVE de gene her zaman ki gibi çok sempatik ve şapşiklerdi, bu törende performans sergilemeseler bile, LY: TEAR ın kapak tasarımı ödül alamasa bile her şey çok güzeldi,… Read more »

ne

Linç is coming… BTS’in diğer erkek kpop gruplarından ne farkı var merak ediyorum eskiden şarkılarını dinliyorum arada denk gelirsem yine dinliyorum ama cidden diğer kpop gruplarından hiç bir farkları yok Neden bu kadar abartılıyorlar anlamakta güçlük çekiyorum asla unutamayacağım şeyde liderlerinin saygısız birisi olması habire biz şirketten destek almadık filan diye röportaj yapması 3 büyük şirketi gömmeye çalışması hele GD’yi şimdi hepiniz laf söyleyeceksiniz yok sen VIPsın yok EXO Lsin filan ama ikiside değilim kusura bakmayın bu sektöre BTS çıkmadan öncede hakimdim ayrıca 3 büyük şirkete girip büyük grup olmak kolaysa bu üyeler neden girmemiş he birde kimsenin yeteneklerini yok… Read more »

......

Aslında uzun bir yorum yapacaktım da kuş beynin anlamayacağı için zahmet bile etmiycem. Lütfen biraz daha eleştirin hatta daha fazla daha fazla eleştirin ki biz de o kadar başarılı olalım. 😂 Malum bizim çocuklar antilerin her eleştirisinden sonra daha da yükseliyor. Önce billboarda ne var sıkıysa Grammy’e gidin dediniz gittik şimdi de havlamaya başlamışsınız. Daha büyük başarılar gelecek demektir bu. Ek olarak çocuklar hiç bir zaman GD ye ya da Bigbang e saygısızlık yapmadı bu çocuklar “Bigbang sunbelerimiz gibi başarılı olmak istiyoruz” dediler diye linçlenmiş insanlar. Her fırsatta küçük şirketten geliyoruz demeleri size niye battı. Büyük şirkette olup da bu… Read more »

ne

Kardeşim sana cevap dahi vermezdimde haber bugün paylaşılmış diğer yazdıklarına cevap vermicem çünkü değmez benden 10 yaş küçüksündür zaten bu yüzden demiştim BTS hayatınız değil neyse Allaha emanet ol hahahah

sgggg

Öncelikle rapmon değil Rm. Armylerin sayısı çok malum bu yüzden farklı bi boyuttalar. Kıskançlık yapacak birşey yok bu işler böyle. Daha önce de btsden daha popülerler vardı.İlerde de btsden daha popülerleri olabilir. Şunu unutma bu sektörde bir sürü grup var hepsinin eşit sevilmesi, beğenilmesi imkansız, illaki biri ön plana çıkacak bu sadece müzikten dolayı değil başka sebeplerde önemli. Şuan btsin daha popüler olduğu zamandayız. Ayrıca hayranı olmadığım insanların röplerini takip ettiğimi hayal bile edemiyorum Allah korusun öyle bi kıskançlıktan usjidosksi Rm ne zaman bunlardan bahsedip durmuş kanıt istiyorum hem bahsetse bile gerçi bi çok kpop grubu yaşadıkları zorluklardan bahsedir rm… Read more »

SURMEW-BTS

ilk önce ”linç is coming ” yaz sonra gel yalan yanlış iftiralar at, sizin yazdığınız iftiralara karşı insanların cevap yazacağınızı biliyorsunuz ki başa ”linç is coming ” yazmışsınız, tebrikler….. iki arkadaşta size saygı çerçevesinden güzel ve doğru yanıtlar vermişler, linç yemediniz merak etmeyiniz. İlk olarak BTS in lideri RM asla GD ye saygısızlık yapmadı, 3 büyüklere saygısızlık yapmadı ve her zaman kendi şirketleri BIGHIT e BIGHIT personeline, menajelerine , yapımcılarına , stilistlere vs teşekkür eden biri, her zaman CEO ve yapımcı BANG SHI HYUK (HITMAN BANG) a minnettarlığını dile getiren biri. ve BTS üyelerinden JIMIN in örnek aldığı idoller BIGBANG… Read more »

Bplisa

Army e bak. Kendileri her gruba laf ediyor ama biri bts e laf edince klavye artisi oluyorlar. Sizde başka gruplara laf etmeyin o zaman? Bu kadar kolay. Laf duymak istemiyorsanız sizde etmeyin. 😏

:ddddd

Sizde çok laflar duyuyosunuz sanırım bizde olduğu gibi sizde de çürük çok :d

Sanane

Al biri daha. Army size laf ettiğinde siz cevap vermiyor musunuz da bize laf etmeyin, cevap vermeyin diyorsun. Atılan yorum iftiradan ibaretken çocuklar yapmadığı halde saygısızlık yapmakla suçlanırken pardon da neden cevap vermeyecek mişiz? Küfür mü edilmiş ana bacı sövülmüş ne yapılmış da burda Bize cevap vermeyin diyorsun? Ha biri blinke bir şey dese “dur Biz de onlara laf atıyoruz cevap vermeyelim yalan yanlış konuşsun” mu diyeceksiniz? Elbette her insan grubunu “saygı çerçevesinde” savunsun. Yukarıdaki yorumlarda da güzelce açıklanmış.

Yeni Yazılar