[PANN] EXO D.O'nun tarihi dizisinin fragmanı yayınlandı‘Dear Husband of 100 Days’ fragmanı yayınlandı ve Do Kyungsoo manyaktı ㅠ sesi süperdi

[PANN] EXO D.O'nun tarihi dizisinin fragmanı yayınlandı[PANN] EXO D.O'nun tarihi dizisinin fragmanı yayınlandı[PANN] EXO D.O'nun tarihi dizisinin fragmanı yayınlandı10 Eylül’de tvN’de yayınlanacak!!

[PANN] EXO D.O'nun tarihi dizisinin fragmanı yayınlandı [PANN] EXO D.O'nun tarihi dizisinin fragmanı yayınlandı

Gönderi tepkisi: (+524; -43)

1. [+151; -8] Çiçek yaprakları düşerken inanılmaz görünüyordu ㅋㅋㅋㅋ Bu sahne için kiraz çiçeklerini seçenlere alkış.. bu dizi harika olacak. Renklere bayıldım.

[PANN] EXO D.O'nun tarihi dizisinin fragmanı yayınlandı

2. [+148; -2] Exo-L’lerin yaptığı fotoşoplardan bile daha iyi görünüyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+125; -2] Kyungsoo bir kenara, Nam Jihyun çok güzel değil mi ya?ㅠㅠ fazla güzel.. dizinin süper olacağı şimdiden belli ㅜㅜ

[PANN] EXO D.O'nun tarihi dizisinin fragmanı yayınlandı

4. [+51; 0] Yapılan tüm editleri geçen gif, harika..

[PANN] EXO D.O'nun tarihi dizisinin fragmanı yayınlandı

5. [+50; 0] Yanımda telefonum yok şu an ama size Melody olduğumu kanıtlayabilirim, fragmanın sonunda “Ben Joseon’un veliaht prensiyim” dediğinde ölüyordum.. Along With The Gods’da travma geçirmiş bir askeri oynadığında oyunculuğunu zaten çok beğenmiştim. Yardımcı rollerden başlayan oyuncuların klası farklı oluyor işte. Oyunculuğunu geliştirmeyi başardı ve umarım dizisi başarılı olur

[PANN] EXO D.O'nun tarihi dizisinin fragmanı yayınlandı

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Jenjen

Kyungsoo enn iyi idol oyunculardan biri

Sarang

Sesi kadar oyunculuğu da iyi olan tek idol galiba 😍

Sedef

Elbette canım d.o’m en iyi idol 😋

Özge

tvN dizileri güzel oluyor, bence dizi bayağı tutacak.

288282

D.O harika bir şarkıcı olmanın yanı sıra harika bir oyuncu kendini değişik alanlar da geliştirmesi beni çok mutlu ediyor. Neden bu kadar harikasın D.O???? T.T..

Billgesue

Sm’deki tek iyi oyuncu Kyungsoo galiba.

rei

sanırım daha Kibum’un oyunculuğunu görmedin;;;;

xo

Siwon da Hollywood yıldızlarıyla ve Jackie Chan ile oynadı. D.O, Kibum, Siwon, Baekhyun çok iyi oyuncular. Bildikleriniz varsa daha söyleyin. SM gerçekten iyi oyuncular yetiştiriyor.

suna

SM’de oyunculuk yapan tüm idollerin dizilerini filmlerini izlemediysen lütfen konuşma (ki büyük ihtimal izlememişin) Kibum diye bir gerçek var ki Drinking Solo ve The Guardians’ta döktürdü. Netizenler bile hayran kaldı. Bir de Minho var. Bir çok dizide yan rollerde oynadı. Ki şimdi de devler ligi gibi bir filmde başrollerden birini kaptı. D.O iyi fakat tek iyi oymuş gibi davranmanız komik.