[PANN] EXO Lay Grammy's törenine davet edildi

[PANN] EXO Lay Grammy's törenine davet edildi

En büyük ödül töreni olan Grammy’ye davet edildi.. Lay 10 Şubat tarihinde 61. Grammy Ödülleri’nin kırmızı halısında yürüyecek, tören izleyicilerinin arasında da olması bekleniyor

[PANN] EXO Lay Grammy's törenine davet edildi

Ayrıca Billboard’a röportaj verdi

[PANN] EXO Lay Grammy's törenine davet edildi

NAMANANA ile 1 yılda çok büyük paralar kazandı  

Amerika’nın en büyük rock festivali Lollapalooza’ya katıldı, Allen Walker ile birlikte sahneye çıktı

[PANN] EXO Lay Grammy's törenine davet edildi[PANN] EXO Lay Grammy's törenine davet edildiLay 22 markanın reklam modeli ayrıca..
(Valentino, MAC, Converse, Hwawei, Chaumet, vs)

[PANN] EXO Lay Grammy's törenine davet edildiGerçekten inanılmaz başarılı
Ayrıca yakışıklı, beste yapmayı biliyor, dans edebiliyor, şarkı söyleyebiliyor, İngilizcesi iyi vs 

[PANN] EXO Lay Grammy's törenine davet edildi

Düşündüğünüzden çok daha farklı bir seviyede..

Gönderi tepkisi: (+172; -41)

1. [+55; -12] EXO üyesi olsun ya da olmasın, gurur duyuyorum

2. [+50; -5] Kore ya da Çin’i temsil ediyor olması umrumda değil, bir Asyalının Grammy ödüllerine davet edilmesi çok zor, Lay gerçekten etkileyici biri

3. [+38; -4] Çok daha canlı ve neşeli görünüyordu eskiden, ama bugünlerde çok daha ciddi görünüyor

[PANN] EXO Lay Grammy's törenine davet edildi

4. [+36; -6] “EXO” ismiyle orada burada aktivite yapıyor, EXO ile klip çekiyor, promosyonlara katılmıyor ama solo promosyon yapıyor.. Lay’in klası..

5. [+20; -14] SM pislikleri NCT’nin AMA’ya gitmesiyle ilgili deli gibi medya oyunu yaptı, Lay’in Grammys’e gitmesi hakkında hiçbir şey söylemediler. Anlamıyorum cidden.

6. [+20; -1] EXO hayranları hariç Lay’in kliplerini izleyen var mı? Sıkıldığımda kliplerine baktım da gerçekten çok etkileyici klipleri var

 

Kaynak: Pannchoa

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
zyxback

Korede promosyon yapmamasının sebebi belli..Hallyu sorunu hala bitmiş sayılmaz. SM geçen yıllarda Yixing’in Çinde yaptığı aktiviteleri hiç medyaya yansıtmıyordu, ilgilenmiyor gibilerdi , Twitterda bile Yixing’in haberleri paylaşılmıyordu.Yixing bazen yaptığı şarkıların SM tarafından beğenilmediğini bile söylüyordu. Ne olduysa son albümünde desteklediler. Amerika çıkışını yaptı çok ta başarılı oldu. Alan walker ile düet yaptı, sahneye çıktı, yakında Michael Jackson anısına özel Justin Bieber ile de bir düet geliyor. Ve ve ve Grammy sahnesi hayaliydi artık gerçekleşiyor✌🏻Gurur duyuyorum🥰. Ayrıyetten, O hala EXO üyesi. Sadece promosyonlara katılamıyor.😔 Grup üyeleriyle daima iletişim halinde , birbirlerini destekliyorlar. Fanlarından sevgisini de asla eksiltmiyor. Çok mütevazi ve geçen… Read more »

Brit-Bitbit

Bu konuya hakim biri olarak diyebilirim ki hepsi Lay’i korumak içindi Çin-Kore çok karışmıştı o dönem siyasi olarakta ve SM Lay hakkında hiç paylaşım yapmadı Lay’e kendi stüdyosunu açtılar ve Layle sanki bağlantıları kesilmiş gibi davrandılar Lay’in yaşadıkları kolay şeyler değil Kore’de Çinli diye ırkçılık görürken o dönemde Çin’dede Kore menşeili şirketten çıkış yapma diye eleştrildi o yüzden SM Lay’yi Kore promosyonlarından çekti halada yapmıyor ama durumlar biraz düzeldi ki en azından klipte oynattı aynı şekilde Fx Victoria ve super junior zhoumi’de hala sm’e ve gruplarına bağlılar ama kendi stüdyoları var yeni çıkış yapan NCT çin birimi WayV’de Sm etiketi… Read more »

a

Yanlış bilgi. Lay nominees listesinde yok, performans sanatçıları arasında da. Sahnesi yok yani sadece izleyici olarak katılacak.

marpessa

hayallerinle, hedeflerinle, müziğinle, benliğinle sayamadığım birçok özelliğinle her zaman örnek alabileceğim bir insan olduğun için teşekkür ederim. seninle gurur duyuyorum. 😭💗

Purpeco

Anacım lay farkı diye buna diyoruz

yixing

Çin’den Amerika’ya daha kolay ulaşılıyor sektör bazlı olarak oyuncuları da öyle Hollywood yapımlarında daha çok yer alıyor. Lay Çin’de popüler olduğu ve bu yıl ingilizce albüm çıkardığı için seçildi büyük ihtimal yani Exo ve SM’in bu durumla hiç alakası yok koreliler de boştan yere sevinmesin.

...

Sadece ingilizce albümü çıkardığı için gidiyor hmm peki.

Brit-BitBit

Amerika ya daha kolay ulaşıldığı için değil çok yetenekli insanlar var Çin’de Wong Kar-wai gibi yonetmenleri var adamın çekim teknikleri ders olarak gösteriliyor Tarantino gibi unlu Hollywood yonetmenlerinin örnek aldığı yönetmen aynı şekilde Jet Li lucie Lu Bruce Lee sadece Çin çok filmlerini pazarlamıyor ortak iş yapmak isteyenler Çin ile yapmak istiyor Çin sinema sektorunde baya gelişmiş bir sektör aynı şekilde müzik sektöründe Koreye ve diğer asya sektorune göre çok gelişmiş bu İdol müzik gruplarını sektore sokmak istiyorlar ama bireysel müziği daha çok sevip dinliyorlar ve Müzik olarakta yine daha kapalı bir sektör Lay ise Amerika ile gram geçinemeyen Çinde… Read more »

Unknown

Ben Exo değil yalnızca Zhang Yixing hayranıyım hak ettiği başarıya ulaşıyor olması beni çok mutlu ediyor :”)

Seeee

Çinli iş adamları ve sponsorlar çok güçlü görüldüğü gibi. Boşuna fellik fellik Çin’e gitmiyor hepsi….

Ei

Her giden de başarılı olmadı Yixing gibi, demek ki iş sadece sponsorda bitmiyor.