[PANN] Hayranlar BTS ve AKB48 işbirliğine karşı çıktıBang Sihyuk gayet iyi gidiyordun, birden nereden çıktı bu???? Japon piyasası önemli biliyorum ama neden????? Neden????

Gönderi tepkisi: (+433; -24)

1. [+307; -4] Bütün hayranlar buna karşı çıkıyor

[PANN] Hayranlar BTS ve AKB48 işbirliğine karşı çıktı

(“Sağcı prodüktörler ile işbirliği yapmayın” talepleri)

2. [+280; -8] Kore kimliğinizi unutmayın, Bangtan’ın şirketi beni çok sinirlendirdi

3. [+268; -5] Şu anda tüm hayranlar öfkeli

[PANN] Hayranlar BTS ve AKB48 işbirliğine karşı çıktı

4. [+110; -2] BTS gayet iyi ilerliyor ama şirket her şeyi mahvedecek

5. [+106; -160] Domuzlarla çalışan emperyalistler, hepsi para için ㅋㅋ

6. [+75; 0] Biliyorum Bangtan’ın söz hakkı yok ama Bang Sihyuk grubun durumunu tersine çeviriyor ㅋㅋ

 

Kaynak: Pannchoa

 

Abone Ol
Bildir
guest
26 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Billgesue

Produce 48/I.O.I/Wanna One başarılı oldu. Produce 48 oldu. BTS Amerika’ya açıldı, popülerlikleri arttı.Hoooop Akb48 yine orada. Bıktım artık şu yeteneksizlerden.

n

Konu akb48 ve Bangtan’ın işbirliği değil, konu akb48 adlı grubun söz yazarı ve yapımcısı Yasushi Akimoto ile alakalı bilenleriniz biliyordur zaten. Birçok k-army tweetlerini I-army’i uyarmaya yönelik attı. Yasushi Akimoto’ya karşı olmalarının nedeni şarkılarında “pedofili” “cinsiyetçilik” “kadını seks objesi olarak gösterme” “Kore-Japonya’nın kötü geçmişini Kore milletini kötülemek adına kullanma” gibi sebeplerden ötürü hiçbir k-army Bangtan’ın böyle bir yapımcıyla birlikte çalışmasını istemiyorlar. Her ne kadar hak vermeyenler çıksa da, onların gözünden de bakmak gerekirse bir hayrandan çok önce Kore vatandaşı olan kişiler bunlar. Ülkelerine laf etmekten çekinmeyen ve kötü bir şöhrete sahip bir yapımcı yüzünden kendi gruplarının da Kore içinde kötü… Read more »

Ellinaa

AKB48 in son derece cinsellik içeren fan servisiyle ilgili bir haber vardı gerçekten rezillikti netizenler bu durumda haklı bence

ApollonNike

Yalnız sorun politik yapımcı sağcı olduğu için istemiyorlar, kızlarla alakası bile yok durumun.

T-army

Ben sinirli değilim abi adamlar kendi ülkelerini karşılarına alacak biri değiller sizce bangshi hyuk kendi ülkesini karşısına alır mı? Bu hem kendini hem şirketi hemde BTSi tehlikeye atmak demek onlar buraya ne zorluklarla geldi bir kalemde silinip atılabilir mi emekleri, Bang shi hyuk yanlış birşey yapmaz, o bilinçli biri bu yüzden şahsen benim içim bu konuda rahat bighit Bang shi hukuk ve bts’ten bahsediyoruz kendilerini tehlikeye atacak birşey yapmazlar.

A.r.m.y.

Ben bilmiyorum bu haber ne?

sel

bts ve bi japon kız grubu şarkı çıkartacak

Surmew-BTS

BTS in yeni Japonca single albümü çıkacak. BIRD adında yeni bir şarkı var Japonca. Sanırım bu şarkısının yapımcısı AKB48 yapımcısıymış ve adam sağcıymış , o yüzden Koreli fanlar karşı çıkıyor ve geçmişleriden Kore halkının yaşadıklarından dolayı haklılar. İnşallah bu durum çözülür.

A.r.m.y.

Teşekkürler 💕

Surmew-BTS

rica ederim.

Surmew-BTS

İnşallah yapımcı değiştirilir, single Japonca albüm çıkacak ve sadece üç şarkı var BIRD, FAKE LOVE JAPONCA ve AIRPLANE PT 2 JAPONCA. her şey çoktan hazırdır eminim ama keşke BIGHIT Japon Sağcı biri ile çalışmasaydı, Koreliler BTS e yok yere nefret kusacaklar, fanlar da bu yüzden karşı çıkıyor. Nasıl böyle bir hata yaparlar , hiç düşünmezler akıllarına gelmez anlamıyorum, Japonya konser turlarıda var. Japon fanlar durumdan memnun ama Koreli fanlar değil. İnşallah BTS olumszu etkilenemz. BTS ne kadar popüler olursa olsun, diğer ülkeler ne kadar severlerse sevsinler, Kore nin sevgisi ve desteği daha önemli ve öncelikli olmalı.

b

ben hala neden bighitten bi ses çıkmıyor onu anlamıyorum ya karmy olayı yanlış anladı ve yanlış aktardı ya da cidden işin içinden çıkmaya çalışıyorlar şu an fandom şu an kafayı yemek üzere umarım düzelir ve bighit toparlar

purposeless

Tamam buna karşı çıktınız anladım. Namjoon’un neden gruptan ayrılmasıyla ilgili imza topluyorsunuz?

jenniebear

Yok artık nasıl imza topluyorlar

Surmew-BTS

Nmajoon doğum gününü kutladıkları için Japon fan cafe de paylaşım yapmış, teşekkür etmiş, şimdi bu sağcı Japon yapımcı olayı sorun oldu ya, bazı mallar bulutten nem kapmış olacakki Namjoon gruptan ayrılsın diye imza kampanyası bailatmış
cidden beyin yok bunlarda. İNŞALLAH FANDOM BU ÇÜRÜKLERDEN ARINIR

Jess

İnşallah ya

Armygirl 💜

Bende karşıyım bts durumu şuanda çok iyi hayranlar buna karşı 😠😠

shlimazlmul

Bighit kesin bir açıklama yapmadı. O yüzden ortada kesin bir şey yok yani. K-armyler ve J-armyler abartıyor. Fancafe kaynıyordu neredeyse. Boykot düzenlemek, fandomdan çıkmak ne? Bence resmi açıklamayı beklemelilerdi en azından.

XJhope

Ben hala şoktayım inşAllah bu durumdan BTS üyeleri zararlı çıkmaz umarım suçları yokken BANGTAN ı suçlamazlar

Rubyjane

Sanmıyorum ya o yeteneksiz kızlarla bts işbirliği yaptırılmaz bence o kızlar daha şarkı söyleyemiyor

t.

O kızlarla söylemiyecekler zaten o grubun yapımcısı ile çalışılmış. K-Army de buna tepki göstermiş.

Ellinaa

Aynen öyle youtube dan bir klibi izledim anaokulu çocukları südyen ve kilotla çıkıp dans ediyor gibiydi 🙁

cmh

O grup japonya’nin en ünlü ve manyak fanlarına sahip grup yani popülerite için yapmaları aslında işlerine yarar fakat anladığım kadarıyla adam biraz tuhafmis

ApollonNike

Sorun zaten yetenekleri ya da kızlar değil, sorun yapımcının sağcı olması 🙂

Grazy Grace

Kız grubu mu acaba? Ayrıca böyle bir şeye gerek yok BTS para konusunda; ciddi para kazanıyor bunu yaparsan gruba yazık edersin onların afedersiniz ama World Wide bir grubun saçma salak bir kız/erkek grubu ile iş yapması oldukça saçma. Onlar BTS ile daha popüler olmaya çalışıyor bunu asla yapmamalı. Eski kalemine geri dön! (BTS’e demedim) Nicki ile güzeldi ama bunlarla yaparlarsa fazla tatsız olacak. Böyle giderse BTS’de harcanır yani…

shlimazlmul

Hayır, Kore’ye daha önce işkence yapmış bir parrinin üyesiymiş yapımcı. herhangi bir kız-erkek grubu collabı yok ortada. Kore’de sevilmeyen bir yapımcıymış söylediğim gibi.