Benzer Yazılar

[PANN] Hwang Minhyun Instagram biosunu değiştirdi, hayranlar kızdı

[PANN] Hwang Minhyun Instagram biosunu değiştirdi, hayranlar kızdı[PANN] Hwang Minhyun Instagram biosunu değiştirdi, hayranlar kızdı1 Ocak tarihinde Wanna One’ın programları resmi olarak sona erdi.
Artık sosyal medya yasakları yok.
Hwang Minhyun Instagramında bio kısmında yazan Nu’est’in hayran kulübünün ismini kaldırıp sadece Hwang Minhyun yazdı. 

[PANN] Hwang Minhyun Instagram biosunu değiştirdi, hayranlar kızdı

“Herkes iyi mi?? Ben değilim.. duygularımı içime atıp rahatsız olmamak için çok uğraştım.. hayatımda ilk kez böyle üzgünüm.. ağlamak istiyorum”  

– Ben de çok üzgünüm…. diğer forumlar ne düşünüyor acaba, endişeliyim TT TT
– Ben de … Niye o kadar gün varken bugün değiştirdi? Çok üzgünüm.. niye yaptığını anlıyorum ama.. diğer tüm sitelerde nefret alıyor olmasına daha çok üzülüyorum 
– Ben de çok kırıldım.. ama ne yapabiliriz ki
– Ben iyi değilim, ağlıyorum..
– Üzülsek bile belli etmeyebiliriz! Bence akıllıca bir hareketti yaptığı! Ve yakında Nu’est’e döndüğü için mutluyum! Tabi ki şu anda LOVE’ların da hislerini anlıyorum 
– Ben de aynı şeyi düşünüyorum ama Minhyun’a güvenip onu desteklemeye devam edelim.. muhtemelen şu anki pozisyonunu düşünüyordu??  
– Biz de insanız, üzülebilirsiniz.. bu LOVE’ın suçu değil ama 

[PANN] Hwang Minhyun Instagram biosunu değiştirdi, hayranlar kızdı– Aklım anlayabiliyor ama kalbim sadece üzgün 
– Anlayabiliyorum ama yine de çok üzgünüm, hakim olamıyorum kendime 
– Bunun üzerine çok düşünmemeye çalışıyorum.. MH mutluysa ben de mutluyum
– Ben iyiyim, ama değilim de.. ne hissettiğimi bilmiyorum, antiler şimdiden çalışmaya başladı.. fancafe’de saklanacağım 
– Değiştirmese bile insanlar laf ederdi  
– Gerçekten kötüyüm.. bir buçuk yıldır onu bekliyoruz, yaptığı ilk şey bu mu yani.. bir buçuk yıldır hissettiğim şeyler boşaymış gibi geldi  
– Ben de.. o kadar gün varken bugün.. TT TT
– Hiç bu kadar zorlanmamıştım, bugün çok zorlandım.. ağlıyorum 
– Ben de kendimi tutmaya çalıştım T T ama kalbim acıyor

[PANN] Hwang Minhyun Instagram biosunu değiştirdi, hayranlar kızdı“Bize merhaba demeden önce ismimizi silmeye karar verdi, zamanla bunu aşarım ama zor” 

– Ben de çok üzgünüm, kırıldım.. ama LOVE onu desteklemeye devam edecek, zaman her şeyi iyileştirir  
– Ben de, daha sonra yapsaydı bunu ne olurdu diye düşünüyorum, çok zor. Çıldıracağım 
– Ben de… selam vermeden sildi ismimizi.. gerçekten kırıldım  
– Kırıldım ve nefret ediyorum ondan.. Niye şimdi yaptı? Daha önce yapamaz mıydı bunu? Şu anda hepimiz zorlanıyoruz.. Kendi başına skandal açtı.. Optimushwang için değil LOVE’lar için endişeliyim.. bir müzikale bile gitti.. mutlu herhalde

[PANN] Hwang Minhyun Instagram biosunu değiştirdi, hayranlar kızdı“Nuble’yi özledim
Haberleri yeni duydum, bize yeni yıl mesajı gönderecekler mi acaba? Çok özledim”

– Nuble’yi özledim… bugün ağlıyorum TT
– Nuble sizi özledim
– Nu’est W’yu özledim

[PANN] Hwang Minhyun Instagram biosunu değiştirdi, hayranlar kızdı“Kendi hayranlarına bile göz kulak olmuyor, şu diğer grubun üyesiydi ve arkadaş edindi, onları Instagram’da takip edebilir ama şu anda mı yapmak zorundaydı? Bu zamanlama?”
“Şu ana kadar her şeyi sessizce halleden veletlerime acıdım”  
“Bir buçuk yıldır şirket ve üyeler göz kulak oldu, sen ne yapıyorsun?”  
“Ah çok komik, üyelerime o kadar üzülüyorum ki ağlıyorum” 

[PANN] Hwang Minhyun Instagram biosunu değiştirdi, hayranlar kızdı“Sen promosyon yaparken ben buradaydım, hayranların burada, her şey güzel. Sonsuza dek aynı bio kısmını kullanamazsın ve daha büyük bir hayat yaşamak istiyorsun ama zamanlama doğru muydu?”
“Başından sonuna kadar bekleyen, onun ismini söyleyen hayranlar izliyor musunuz? Sizi terk etti!!”
“Bende artık sadece 4 çuha çiçeği var”
“Sadece Wannable’lar ile ilgileneceksen bir daha buraya gelme, ‘bu’ hayranların ruh sağlığı için daha iyi değil mi? Bizimle ilgilenmek istiyorsun, onları da mutlu etmek istiyorsun, sadece açgözlü duruyorsun”  
“Kim arkadaşlarını takip etme dedi? Kim sonsuza dek aynı bioyu kullan dedi? Sadece niye şimdi diye soruyoruz. Hayatta zamanlama çok önemlidir, niye bu zamanı seçtin?”

Gönderi tepkisi: (+620; -103)

1. [+408; -24] Niye Minhyun’un kaçırılmış bir Moğol prensi olduğunu düşünüyorlar? Hayal dünyanızdan çıkın, uyanın. Hwang Minhyun Wanna One ile vakit geçirdi ve Wanna One üyesi olarak çok sevgi gördü. Fakat grup dağılır dağılmaz Minhyun’un böyle bir şey yapması da pek iyi değil.

2. [+311; -36] Bence zekice bir karar vermemiş

3. [+262; -48] Nu’est hayranlarının gözünden bakarsak Minhyun’un yaptığı gerçekten hoş değil, o yüzden hayranlar sinirlendi ve şimdi isyanlardalarㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+136; -77] Grupta görsel bir üye olmadığı için hayranlar öfkelerini Minhyun’dan çıkarıyor

5. [+109; -15] Ben de zaten senin fandomunla alakam olsun istemezdim

 

 

Kaynak: Pannchoa

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

sanırım olay şu WANNA ONE üyelerinin sosyal medya yasağı vardı, WANNA ONE dağılınca sosyal medya yasakları kalktı, hatta KANG DANIEL instagram hesabı açtı ve 1 günde 1 milyon takipçiyi mi ne geçti, Minhyun un sosyal medya yasağı kalkar kalkmaz biosunda yazan NUEST in fandom ismini hemen değiştirmesi LOVE ların kalbini kırdı, zaten WANNABLE ve LOVE lar arasında hep gerginlik vardı, Minhyun ilk zamanlar NUEST üyelerine yakın davranınca bile kızmışlardı sanırım ve WANNA ONE da olduğu sürece fandom ismi hep instagram biosunda vardı değişmemişti, bu LOVE ların hoşuna giden bir durumdu ve bu kaar süre hep Minhyun a güvenip onu beklediler,… Read more »

Jichu

Aslında böyle bakınca cidden kırıcı görünüyor ama olayı bazı LOVE’lardan dinledim ve mantıklı geldi. Şöyle ki LOVE yazısını Wanna One’a girdiğinde eklemiş çünkü NUEST W fanboyuymuş ama şimdi kendisi de tekrar NUEST üyesi olarak promosyon yapmaya devam ettiği için o ibareyi kaldırmış. Böyle düşününce mantıklı ama evet zamanlama olarak yanlış anlaşılmaya müsait cidden.

SURMEW-BTS

bunun bilmiyordum, bu yönden bakıncada mantıklı önceden NUEST W fanıydı şimdi NUEST üyesi, ama maalesef zamanlama kötü ve yanlış anlaşılmaya müsait ve nefret yorumları yazanlara antilere, ortalığı karıştırmayı sevenlere gündoğdu.

Merve

Love yazısını Wanna One’a girerken eklemedi vardı zaten ve Nu’est W fanboyu olduğunu da gösteremedi hiç çünkü Wannable’lardan çok nefret alıyordu. Üyelerin yanına bile gidemedi rahat rahat onlardan bahsedemedi bile. Biz Love’lar da 1 buçuk yıl boyunca hiçbir şey demedik hatta Minhyun Nu’est’in bir üyesi bile denmedi. 1 buçuk yıl boyunca tüm Love’lar sessizliğe büründü ki nefret almasın. Şimdi sosyal medya yasağı bitti ve Minhyun Daniel ve Jisung’un insta açtığı gün hayranlarına merhaba bile demeden adımızı sildi. Yaptığı yanlış demiyorum çünkü Wannable’lar kızacaktı bu seferde. Kırıldığımız nokta şu ki sadece geri döndüm ya da merhaba bile demeden onu 1 buçuk… Read more »

SURMEW-BTS

çok üzüldüm sizin adınıza.

Merve Nur

Uyelerin birbirine sarildigini gordum hususi yanlarina gitti minhyun ..

Soo Min

Eğer ora da Love yazmaya devam etseydi bu sefer de Wannable dandomunun kalbi kırılırdı ya 2 fandomun da ismini yazacaktı ki o da sorun olabilirdi en iyisi sadece kendi adını yazmak büyütülecek bir şey yok. 😒

öylesine biri

ben anlamadım şimdi minhyun nueste geri dönmüyor mu?

Yeni Yazılar