[PANN] iKON hayranlarıyla tartışan prodüktörİlk önce küçük bir kayıt odasında B.I ile birlikte çalıştığı bir resim yükledi

Hayranlar da B.I’ın pasif içici olacağını ya da insanların onun hakkında dedikodu başlatabileceğini söyledi, prodüktörden bu resmi silmesini istediler

[PANN] iKON hayranlarıyla tartışan prodüktör

“Ben onun en yakın arkadaşıyım, lütfen bizi destekleyin, çok güzel şeyler yapıyoruz~”

2000’den fazla yorum vardı, açıklamayı 3 defa değiştirdi ama resmi silmeyi reddetti  

[PANN] iKON hayranlarıyla tartışan prodüktör

“Kendi işinize bakın~ ft.__”

Resmi silmeyi reddettikten sonra bu videoyu yükledi.

[PANN] iKON hayranlarıyla tartışan prodüktör

Fan: İlgi manyaklığı yapmayı kesi, paran yok mu? O parayla kendi stüdyonu aç, niye kendine şarkı yazmak için başkalarının stüdyosunu kullanıyorsun? 

Prodüktör: Ama ben sevdiklerimin benim stüdyomda çalışmasına izin veriyorum…”

Fan: O zaman sigara içmesen olmaz mı?

[PANN] iKON hayranlarıyla tartışan prodüktör“İstediğiniz kadar kasıntı davranın, Hanbin-nie hiçbirinizi tanımıyor”  

Gönderi tepkisi: (+144; -7)

1. [+93; -95] Hayranlara olan davranışlarını anne babası bilse başı bu belaya girmezdi

2. [+58; -3] Hayranlar sigara yüzünden sinirlenmedi. B.I zaten yetişkin biri, sigara içip içmediği kimi ilgilendirir? Ama ‘prodüksiyon takımı’nda bu iki prodüktör var, ikisi B.I’ın uyuduğu resimler paylaşıyor, sanki niyetleri kötüymüş gibi B.I’ın aptal çıktığı şeyler paylaşıyorlar, kayıt sırasında IG canlı yayını yapıp şarkıları sızdırıyorlar. Nasıl hayranların sessiz kalmasını beklersiniz? Kavga etmeyin diyorsunuz bize ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Bunlar B.I’ın arkadaşları biliyoruz, onu kontrol edemeyeceğimiz için içimize attık. Sigara içmeyi bırakmasını, B.I ile çalışmayı kesmesini falan istemiyoruz, sadece B.I’dan izin almasını ve daha dikkatli olmasını istiyoruz. Bu gönderiyi sil lütfen, Hanbin yanlış bir şey yapmadı.

3. [+51; -4] Bir hayransan eğer bu resmi paylaşacağına postu sil. Hanbin’e nefret yorumları yazılsın diye uğraşıyorsun galiba.

4. [+32; 0] Bir iKON hayranı olarak bu gönderiyi silmeni istiyorum, hayranların o kişinin gönderisini silmesi için çok uğraşıyor

5. [+23; -7] Yakın arkadaş değiller mi? B.I sinirlenmedi, hayranlara ne oluyor? Bundan nefret eden tek kişi sizsiniz ㅋ

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
MOzzie

Üzücü olan, B.I sigara içimiyor, kahve az tüketiyor, iki kadehte sarhoş olabildiği için alkol de çok almıyor. Ama insanlar onu savunucam derken bile “YG idollerinin sigara içmesine karışmıyor” diyorlar. Mesele YG değil, B.I’ın kontrol edemeyeceği yapımcı arkadaşlarının davranışlarının ona zarar vermesi ihtimali ve bizim çocuğumuzun pasif içici olması. Sağlığını bozacaksın onun.

rv*

bu idol olan çocuk koko falan da çekiyordur kesin oppam yapmaz demeyin yapiyor kssjwmjwmsk

Merve Nur

Ozurlu musun nerenle okudun acaba

Nana

Bigbangi ayrı tutun özgürlük sadece onlara Ikon Winner ve Blackpink o kadar da rahat değiller araba kullanmaları bile yasak

Almina

Bir şarkıcının yanında sigara içilmesi ne kadar doğru bilemedim bence YG biraz uyarı yapmalı

Soo

Yetişkin birinin sigara içmesi normal.Burdaki sorun arkadaşlarının izni olmadan şarkısını paylaşması.B.I arkadaşlarını kontrol etse sorun ortadan kalkıcak.Ayrıca Yg idollerinin sigara içmesine karışmıyor

Nomu

Hmm,sanırım o yüzden BP’nin sigara yasağı var evet haklısın.

Rubyjane

Çaylak idollerini gayette sıkan bir şirket yg yeterince dikkat ettiğini düşünüyorum özellikle son gruplarına

Soo

O yüzden mi Bigbang üyeleri sigara içerken görülüyor.Bp çaylak bir grup olduğu için şuan yasaklara sahip

Nomu

Bigbang üyeleri gayet serbest zaten ? Biz Bigbang’den mi bahsediyoruz burada?

Ksy

Hayranlar hassas davranmış ancak Korelilerin absürt düşüncelerinden dolayı bunu yaptıkları aşikâr, oldukça düşünceliler ama bunu pann’e kadar taşımak da olayın yayılmasına sebep olabilir. Umarım büyümez.

Cuncanu

Prodüktör hayranlarla tartıştığı gönderileri asla silmeyeceğim demesine rağmen sildi. Büyük ihtimalle Hanbin olayları gördü ve onu uyardı.
Sigara mevzusuna gelince de kadın idolleri bilemem ama Bigbang üyeleri açıkça sigara içiyor. Alt tarafı sigara yani gelip de burada bebeklik yapmayın.

iKONIC

Hanbin CH+’da Sigara dumanından rahatsız olduğunu söyledi. Hayranlar bu yüzden sinirlendi. Üstüne netizenlere laf verecek bir fotoğrafı neden paylaşır ki madem çok iyi bir arkadaş.

Surmew-BTS

şarkıların sızmasına neden oluyorsa fanlar kızmakta haklı, ayrıca Koreliler nefret etmek için bi sürü neden arayan hatta kendi kendine bulan bir toplum, sigara içer içmez kimse karışamaz ama Koreliler sigaraya özendiriyor deyip nefret yorumu yapabilirler.

billy

Sanırım bir kıskanç yakın arkadaş durumu. Ellerinden geleni yapmışlar Hanbin’in imajını mahvetmek için. Kıskançlıktan başka bir nedeni olamaz…