Benzer Yazılar

[PANN] Jungkook’un yabancı paparazi tarafından çekilmiş resimleri

[PANN] Jungkook'un yabancı paparazi tarafından çekilmiş resimleri [PANN] Jungkook'un yabancı paparazi tarafından çekilmiş resimleri

Gönderi tepkisi: (+286; -44)

1. [+123; 0] Bir paparazi resmi nasıl fotoğraf çekimi gibi çıkmış ya. Fiziğine bakın.

2. [+121; -1] Üyelerin süper star olduklarını görmek güzel.. ama artık huzurlu bir şekilde yaşamaları zor olacak ㅜㅜ

3. [+110; 0] Acayip güzel çıkmış ama artık her şey daha korkutucu olacak, hayranlar bu resimlere bayıldığı için paparazi… ah..

4. [+50; 0] Yurtdışındaki paparazilerin iş ahlakı bizim ülkemizdeki hayran sitelerinden çok farklı.. lütfen üyeleri düşünüp bu resimlere ilgi göstermeyin ㅠㅠ

5. [+49; 0] Bu resimlere ilgi göstermeyin. Paparazi bu resimlerden para kazanmaya başladığı anda burnunu BTS’in her türlü işine sokacak. Paparazi yüzünden bir sürü araba kazası yaşanıyor, ayrıca izinsiz evlere falan geliyorlar. Kesinlikle ilgi göstermemeliyiz. Sasaeng gibi düşünün onları.

 

 

 

Kaynak: Pannchoa

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Sasaengler içinde bu kadar duyarlı olsaydınız keşke, paparazi nin resimlerine ilgi göstermeyin diyorsunuz ama hepiniz sasaneglerin çektikleri resim ve videolara ilgi gösteriyorsunuz, idollerle ilgili buldukları bilgilere ilgi gösteriyorsunuz ve sasaenglerde her yerd eidolleri takip edip hayatlarını tehlikeye atıyor, sasaengler yüzünden trafik kazası yaşayanlar var ve en önemlisi mahremiyetlerini ihlal ediyorlar idollerin. neyse paparazzilerin resimlerine de ilgi gösterilmesin tabiki ama sasanegler konusundada duyarlı olun lütfen.
ve Jungkook bebeğim maşallah çok iyi çıkmış her zamanki gibi, inşallah ayağı tez zamanda iyileşir ve başka sakatlık ya da rahatszılık yaşamaz inşallah.

Don't Overreact...

Fiziğe bak yha… ❤😍 ama paparazi konusunda endişelendim…

Gamze

olayı yanlış anlamışlar. fotoğraflar gizli çekilmedi.

Yeni Yazılar