Benzer Yazılar

[PANN] Netizenler 2NE1’ı andı

[PANN] Netizenler 2NE1'ı andı

Çok mutlu görünüyorlardı..

Gönderi tepkisi: (+131; -42)

1. [+49; -16] 2NE1’ı özledim ya

2. [+46; -21] Sebep: YG

3. [+34; -13] Bir daha bunu göremeyeceğiz

[PANN] Netizenler 2NE1'ı andı

4. [+25; -5] YG Park Bom’un ilaç olayıyla doğru düzgün ilgilenemediği için böyle oldu. Park Bom gerçekten uyuşturucu kullansaydı Sandara Park onun şarkısına eşlik eder miydi? Üyeler ona çiçek yollar mıydı? Her şey temizlenmiş olmalı. Diğer üyeler de uyuşturucuya bulaşmamış gibi görünüyor. Destekliyorum hepsini.

5. [+15; -3] YG’nin mahvettiği bir grup

6. [+10; 0] YG Park Bom’un vakasıyla doğru düzgün ilgilenseydi böyle kaybolmazlardı

 

Kaynak: Pannchoa

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGBANG

5. [+15; -3] YG’nin mahvettiği bir grup Siktir ordan. 2NE1 hayranları iyi bilir netizenlerin kızlara karşi olan tutumunu . Az mı dalga gectiniz Minzy , CL’in görünüşüyle , az mı hakaret ettiniz BOM ‘la Dara’nın yaşına. Minzy şundan 3 4 ay önce yaptığı röportajda ” Görüntümüzün diģer kız gruplari gibi güzel olmadığının farkındaydık bu yüzden hep çok çalıştık , yaşıtlarım oyun oynarken ben benden büyük insanlarla hep prova yaptım bu eksikliği kapatabilmek için “2NE1 ‘ın tak dağılma sebebi sizin dıs görünüş takıntınız. CL neden Kore ‘de durmadı sanıyorsunuz . Minzy’e küçük yaşta ağır depresyon yasatan sizdiniz. Az mı haber yaptınız… Read more »

lala

Şey… güzel duyar kasmışsın beğendim fakat bahsettiğin şu dış görünüş mevzusudan en güzel kız grupları bile nasibini alıyor. Twice Nayeon netizenler yüzünden yan profiline karşı kompleks geliştirdi kız kameralara asla yan bakmıyor fakat Twice dağılmadı. Gfriend dış görünüşü yüzünden anlatılamaz derecede nefret alıyor, Gfriend dağılmadı. Ya da Momoland JooE yüzünden dağılmadı. 2NE1’in başına gelenlerin suçlusu gerçekten de YG. Kızlar çıkıp bize çirkin diyorlar yeter dağılalım madem demediler. YG Bom’un ilaç skandalı patladığında kızı tek başına orta yerde bırakmak yerine başka bir politika izleseydi grup şu an devam ediyor olabilirdi. Oralara çok girmek istemiyorum ama muhtemelen aman zaten yenisi yolda diyerek… Read more »

KINGBANG

Fakat CL bir röportajında 2NE1 ‘ın dağılmaması için hem grup üyelerinin hem YG ‘nin cabaladığını söyledi. Bir de söyle bi durum var hisse seneti mevzusu. Elbette YG de dağılmalarında etkili fakat tek sebeb değildi.

lala

Yani ilk yorumunu okuduğum zaman kızların dağılmasını tek sebebinin Korenin dış görünüş takıntısı olduğunu düşündüğün hissine kapılmıştım ama haklısın dağılmalarında tabii ki birden fazla etken vardır üyelerin bireysel gelecek planları bile buna dahil yine de şu ilaç skandalında YG’nin olayı idare ediş biçimi bir garipti. Olay şirket tarafından daha iyi idare edilmiş olsa ya da en güzeli hiç yaşanmamış olsa en azından kontrat sonunda daha güzel, daha doğal bir dağılma görebilirdik.

Fearless

2ne1 gerçekten en kaliteli kız grubuydu şarkıları olsun sahne enerjileri olsun tam benim tarzımdı hale bile onların geçmiş performanslarını izliyorum sahnede ışık saçıyorlardı onlar nasıl sahne yapılırın canli örneklerinden biri dağıldıklarına hala inanamıyorum i am best hala en sevdiğim şarkılardan biridir sürekli dinlerim daha bu sabah dinledim üyelerin arasıda çok iyiydi hepsi iyi anlaşıyordu dağılan gruplardan tek kim birleşsin diye bi soru sorulursa hic şüphesiz ilk cevabım 2ne1 olur solo olarak bile her biri çok başarılı onlar farklı bir boyuttu 😍

Blink

Tamam zamanında bom un olayları yüzünden çok tepki verdiler ki kızın bi suçu yoktu. Bence 2 yıl bekleyip gayet geri dönebilirlerdi. Başarısız olacaklarını hiç sanmıyorum ki bom listelerde şuan gayet iyi. Ama yg 2ne1 dan çoktan vazgeçmişti.

Erusem

Sahneyi böylesine dolduran bir grup görmedim ben. Enerjileri çok iyiydi. CL mesela tek başına sahnede devleşiyordu. Hiç sahnede eğreti göründüklerini hatırlamıyorum.

Kedy

Şapkalı 2NE1 ile adam akıllı ilgilenseydi şu an bile zirveye oynardı kızlar, hem yetenekliler hem de sıkı çalışıyorlar bu kızların hakkı çok yendi hepsi senin yüzünden YG

?

dağılmalarının tek sorumlusu yg değildi çıkış yaptıklarından beri “çirkin” diye damgalandılar umursamıyormuş gibi davransalar da onlarda insan ve kadın çevrelerindeki diğer ünlü kadınlar hep güzellikleriyle övülüyorlar ve onlar bunların arasında sadece çirkin diye anılıyorlardı minzy’nin şimdi söylediklerine bakın içten içe neler yaşamışlar kendi şapkalı bile sürekli çirkin olduklarını söylüyordu tek sebep bu da değil park bom çok ciddi psikolojik problemler yaşıyordu ve bununla da baş edemediler skandal patladı güya düşünme sürecine girdi ama yurtdışında konserlere gidiyorlardı uyuşturucu değil içinde uyuşturucu olan ilaç olduğunu hepimiz biliyoruz ama kore’de yasal değildi kullanımı ve basbayağı cezası vardı yg bir tek bunun üstünü kapattı… Read more »

?

konuştukça konuşasım var bom’un şimdi başarılı olması da halk unutması ve olayın çok geride kalmasından zaten idol olacak yaşı da geçti tek yol solo olmasıydı ayrıca cl’i hiç anlayamadım kore’de çirkin diye anılıyordu tamam ama hwasa’da çirkin diye anılıyor basbaya zirvede kız “girlcrush” akımı sayesinde bu akımda kore’de 2ne1’la başladı cl kore’de başlattığını devam ettirerek gayette başarılı olurdu bence aç gözlülük etti amerika neden ingilizce şarkılar söyleyen asyalı bir kadını dinlemek istesin en fazla ne kadar ilerleyebileceğini düşünüyordu kaç yıldır çıkış albümünü yayınlayacak falan da oooohh kore’de ki kitlesini ve zirve de devam edebilme şansını da kendi bitirdi bence

Öl de ölelim Jessica reis

Şapkalı ve netizenler harcadı bu kızları. Suçu birbirinizin üstüne atmaya çalışmayın şimdi. Zamanında yanlarında dursaydınız şimdi böyle olmazdı.

BJ'b

Netizenlerin gerçekleri görmesi gerçekten çok güzel uzun zamandır Bom hakkında iyi yorum okumamıştım

Yeni Yazılar