[PANN] Netizenler Jennie'nin fiziğini övdüJennie’den nefret ettiğinizi anlıyorum ama fiziğine laf edemezsiniz

Köşeli omuzları

[PANN] Netizenler Jennie'nin fiziğini övdü[PANN] Netizenler Jennie'nin fiziğini övdü

Vücut ölçüleri sayesinde 163 cm gibi durmuyor

[PANN] Netizenler Jennie'nin fiziğini övdü

Beli gerçekten incecik

[PANN] Netizenler Jennie'nin fiziğini övdü

Gazetecilerin resimlerinde bile çok zayıf görünüyor

[PANN] Netizenler Jennie'nin fiziğini övdü

Bacakları.. ㄷㄷ

[PANN] Netizenler Jennie'nin fiziğini övdüEn yeni gazeteci resimlerinde tayt giyiyordu ve bacakları incecikti 

[PANN] Netizenler Jennie'nin fiziğini övdü

Jennie seni seviyorum, sen en iyisisin

Gönderi tepkisi: (+109; -32)

1. [+19; -4] Jennie’nin bacaklarına kısa diyenleri anlamıyorum. Tabii ki çok uzun bacakları yok ama 160 boyunda böyle bacaklara sahip olmak kötü değil ki? Vücut ölçülerini hep güzel bulmuştum, ama söylenenler yüzünden her resimde bacaklarına bakmaya başladım. Ne kadar bakarsam bakayım hiç de kısa gelmiyor bacakları bana. Niye insanlar hep kötü yorum yapıyor?

2. [+18; -3] Jennie’nin fiziğini kıskanıyorum

3. [+12; 0] Jennie’nin fiziğine bakmadan önce aynaya bakın lütfen ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ fiziğiyle popüler olmadı sonuçta, hiçbir zaman fiziğiyle böbürlenmedi de, niye hep sorun çıkarıyorsunuz?

[PANN] Netizenler Jennie'nin fiziğini övdü

4. [+11; -3] Sadece kendilerini iyi hissettirmeye çalışıyorlar ㅋㅋㅋㅋ

5. [+9; -1] Kesinlikle katılıyorum

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
40 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KeyKey do you love me?

BlackPink fanı değilim ama Jennie’ yi hep güzel bulmuşumdur. Bu arada netizenler kötü yorum yapmamış ilk defa Jennie ile ilgili habere. Şükür

parkrubyjane

Jennieden nefret ettiğinizi anlıyorum ama demiş. Ben hiç anlamıyorum nedense

Lalalisa

Jennie Kore’de en popüler üye onun haberleri en çok beğeni ve yorum alıyor

star

Aynen.Ama bunu bazı zeka madurları anlamıyor.Biasınızın popüler olmaması bizim suçumuz değil

Bea

Jennie boyuna göre orantılı bir vücuta sahip . Ayrıca bir kaç fotoğrafta farketmiştim beli incecik gerçekten.

Erusem

Ben omuzlarını çok beğeniyorum.

🍷

fanlarını rahatsız etmiyor mu bu görüntü?
kimse büyük göğüslere sahip olmak zorunda değil, ki bence küçük göğüs güzel.
ama Jennie”ye ısrarla straplez giydiriyorlar, yetmiyor alttan sıkıştıra sıkıştıra iyice öne çıkarttırıyorlar.
Jennie’yi hiç sevmem ama bu tür şeylere alet edilmesine,bunun feminen göründüğünü düşünülmesine karşıyım çünkü çok rahatsız edici. dans ederken de hiç rahat durmuyor.
ve gördüğüm fanların hemen hemen hepsi bu kıyafetle övünüyor, jennie’nin cesurluğundan bahsediyordu.
sorun açık veya kapalı giyinmesi değil umarım anlatabilmişimdir

Z

3. [+12; 0] Jennie’nin fiziğine bakmadan önce aynaya bakın lütfen ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ fiziğiyle popüler olmadı sonuçta, hiçbir zaman fiziğiyle böbürlenmedi de, niye hep sorun çıkarıyorsunuz?
+1
Bu yorumu yazanı tebrik ediyorum 👏🏻👏🏻👏🏻

Lalalalisa

Merhaba,Asıl sığ saçma ve gereksiz olan sensin bunun farkında bile değilsin kulaktan dolma bilgilerle kendin araştırmadan direk olarak Şu pohpohlandı şu geri plana atıldı şeklinde seviyesiz yorumlar yapıyorsun Senin gibi araştırmaktan Allah’ın verdiği Beyni(hani şu beleş olan herkeste var olan ama senin gibilerin kullanmadığı)bu tür saçma cümleler yazmak için doğruyu bulmak için uğraşmayan insanlar yüzünden insanlar kendilerini öldürüyor…bir de gelmiş diyor ki çok pohpohlaniyor slsksk Zaten grupta en çok takipçisi olan global de en ünlü olan o(!) nasıl böyle bir cümle söylersin o grupta en çok nefret alan kişi cidden çok saçma bu yaptığın, sadece kendini küçük düşürücü bir davranış… Read more »

Lalalalisa

Yorumu değiştirmiş sjsjsj

Elif

Bacağını falan bilemeyeceğim ama omuzları aşırı güzel. Geniş ve muhteşem duruyor

.

Koreli netizenleri yorumlari yuzunden aşağılayan ama onlardan hicbir farki olmayan sizler…

Blinkı

Arkadaşlar çok boşsunuz cidden boşsunuz. İlk önce haber mi pann mı diye bakınız bu pann haberi fanların açtığı sohbet size mi kaldı kim hakkında konuşulacağı? Çevrilmiyor diye diğer kızlar hakkında konuşulmuyor sanmanız…. pann hesabına girerseniz başka üyeleride görebilirsiniz ❤

...

Baydı artık sanki Bp sadece jennieden ibaret. Jennieyi bu kadar pohpohlamaları ve Jisooyu görmezden gelmeleri cidden hiç adaletli değiller

parkrubyjane

Pohpohlamaları mı? nE? Kızın her 10 haberinden 9’u nefret zaten. Ne pohpohlamasından bahsediyorsun? Ben de Jisoo’yu görmezden gelmelerine sevmiyorum ama Jennie’nin pohpohlandığını söylemen çok saçma

...

Kaç yıldır blacpinki takip ediyorum. Döngü halinde ilerliyor bu jennie uyuşturucu skandalı sevgili skandalı daha sayamadıklarım bunlar bitiyor unutuluyor tekrar jennieyi övmeye “pohpohlamaya”başlıyorlar. Sürekli böyle döngü halinde jennie bunu yaptı şunu giydi peki rose jisoo lisa ?? Blink adı altında tek bir üyeyi koruma sevme sahiplenmiş olmanızın farkında değilsinz eğer olsaydınız üyeler arasındaki uçurumun farkında olurdunuz!. Ayrıca bu benim şahsi fikrim saçma demen hiç hoş değil hoşuna gitmiyorsa okumazsın görmezden gelirsin olur biter.

parkrubyjane

Üyelerin arasındaki uçurumun farkındayım ki böyle birşey olması benim de hiç hoşuma gitmiyor. Blink adı altında tek bir üyeyi savunduğum veya sahiplendiğim falan yok. Şu haberlerin aynısı rose jisoo veya lisayada olsa yine aynı şeyi yapardım emin ol. Sadece bana göre saçma bulduğum nokta pohpohlandığını söylemem. Şu sıralar çok fazla nefret aldığını düşünüyorum.

star

İyi misin.Eminim Blackpink Jennie yazısını görüp öyle geldin çünkü söylediklerinle grup ve Jennie’nin ilgisi yok.Jennie uyuşturucu skandalına hiç karışmadı.Ama sizin gibi beyinsizler kendi biasınız gözükmüyor diye kuduruyorsunuz.Kudurun çünkü Jennie hepinizi gülümsemesiyle gömecek

...

Gayet iyiyim. Biasımda jisoo değil. Konuşurken düşün ama beyninle(hoş o da yok)farklı yerlerinle değil neyse. Kudurmak beyinsiz vb kelimeleri kullanırken kendinden bahsediyorsun farkında değilsin. O sığ saçma ve gereksiz cümlelerini dikkate bile almıyorum boş yapma görmezden gel ve defol.

...

Haberdeki çoğu yoruma atlamışsın allahım ya nasıl kinlenmişsin öyle ahhh

Lalalalisa

Jennie uyuşturucu skandalına mı karışmış…az at da civcivler yesin

Unethical_Pandaa

Jennie dışında Rose Jisoo ve Lisa da var çoğu kişi onları unutuyor. Jennie hakkında bu kadar gereksiz haber yapılması şahsen aşırı saçma geliyor.

Nilay

Lisa da çok popüler ve fazlasıyla fanı var ama Rose ve Jisoo biraz unutuluyor evet..

Blinkı

Haber bile değil pannda fan sohbeti gelin kimi konusacağımızada karışın

Unethical_Pandaa

Haber yapıldığı zamanları da gördük

Blinkı

Jisoonun airport zamanları hakkında bir sürü haberler yazıldığından haberin var mı? Daha bugün pannda rose konusulduğundan haberin var mı? Daha geçen hafta Lisanın dansının konusulduğundan haberin var mı. Jisoonun 2m nefes buharı olan bi fotoğrafı ile ilgili haberlere çıktı çevirilmiyor diye haberi yapilmiyor konuşulmuyor sanmanız… korede en popüler üyemiz jennie ne yapalim? En popüleri o diye dışlayalım mı?

star

Bakma o zaman.Kendi biasın haber değil diye kuduruyorsun sen şimdi.Sizi gidi anti bozmaları

Jenchulichaeng

Bırak da ona gerçek blinkler karar versin. Biz kızlarımızın dördünü de çok seviyoruz, unuttuğumuz falan yok. Kpopu bu siteden ibaret sanman da acınasıca. Hadi Yallah.

Tugba

E kuscam şu kızım haberlerinden sıktılar artık.

.

Haberin basliginda adi yaziyor sikildiysan bakmayabilirsin boyle bir imkanin varken kullan istersen

parkrubyjane

Bebeğim madem görmek istemiyorsun habere girme o zaman. Niye bu kadar kasıyorsunuz ki

Raven

bts heryerde olunca global,başarılı jennie her yerde olunca reklam

,,

Bts ne alaka kimse onun adını bile geçirmemişken yine laf sokmalar şaka mısın ya…

Tugba

Senin kafa başka yerlerde herhalde.Ne alaka şimdi bu

Shiningbp

Baslikta jennie yaziyor avel girmeseydin beynin bunu kavramiyor mu

Tuğba

Ne diyorsun sen ya sitede kaç haberi var sıktı yazarım yazmam sanane,sizene bundan.Ne garip varlıklarsınız ya

Nilay

Iyy siz gibilerden bıktım ya. Bilerek bakıyorsun sonra da sıkıldım şu kızdan diyorsun. Bakma o zaman. Zorla mı baktırıyorlar?? Sizin gibiler Laf edeyimde linçlesinler diyorsunuz resmen. Seviyorsunuz fanwarları.

Tuğba

Öylemi dersin fanwar dediğin kimseniz artık ota b*ka üzerinize afiyet olmayan şeylere burnunuzu sokmamayı deneyin.Hahaha ne yazmışım sanki kaç kişi atlamış nasıl bir türsünüz anlamak zor.Sürekli haberi var sitede başlıkta görünüyor kör de değiliz bunu yazmak için girdim merakımdan da değil yani.

jennie

o zaman kalk siktir git sitede o kadar haber var jennie’nin toplasan 20 yi geçmez haberi var gerizekalı istemiyorsan girme gidip eski haberlere,o gün çıkan başka haberlere veya ertesi gün çıkan haberlere bak hadi yallah arabistana gerizekalı

Jenchulichaeng

Girme o zaman? Asıl biz sizden bıktık ya hep bir Jennie’yi gömme derdi dışlama derdi. Sana ne Jennie popüler biri ki sayfa sayfa haberleri cikiyor kardeşim sayıyla mı veriyorlar sizi mitoz mu ürüyorsunuz anlamıyorum ki bi siktir git ya. Başlıkta kocaman JENNIE yazıyor salağın biri kendi isteğiyle habere girip sıkıldım bu kızdan diyor Affedersin ama biraz sıkıntın mı var? Jennie’nin sayfa sayfa anti haberleri, kötü yorum yapılan haberleri çıkarken sesinizi çıkarmıyordunuz? Şimdi noldu, iyi bir haber görünce mi atladın hemen? Hadi Yallah.