[PANN] Netizenler SNSD'nin boş evi soyduğu iddialarına cevap verdi

(Boş evi soymak: Listelerde rekabet yokken şarkı çıkarıp listelerin başına geçmeye deniyor)

Bir kere onlar Tanrı-Soshi..
Şu anda listelerde, BTS, Sunmi, şu makine (Ç/N: Shaun’dan bahsediyor, listeleri manipüle eden bir makine-algoritma gibi olduğunu söylemek için), RV ve Baekhyun var, buna boş ev mi diyorsunuz?ㅋㅋㅋㅋ Sadece Soshi’nin başarısını kabul etmek istemiyorsunuz ㅋㅋ

[PANN] Netizenler SNSD'nin boş evi soyduğu iddialarına cevap verdi“Onlar şu anın gençleri değil mi ㅋㅋ şu anda piyasada çok fazla idol var. 10 yıl sonra şimdiki idoller nerede olacak izleyin ㅋㅋ o zaman Soshi’nin ne kadar etkileyici olduğunu anlayacaksınız”

Gönderi tepkisi: (+343; -84)

1. [+154; -2] “Makine” hay s*keyim ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+77; -15] Şarkı çok iyi, sürekli dinliyorum ㅠㅠㅠ

3. [+75; -16] Taeyeon acayip güzel ya

4. [+41; -3] İnsanlar geçtiğimiz 10 yıldır SNSD’nin imajını tüketiyor. Akıllı telefonlar daha ortalıkta yokken herkes ‘çikolata telefon’u hatırlıyordu. Naver anasayfamın temasını değiştirdiğimi hatırlıyorum ben. O zamanlarda YouTube yoktu, her şey Pandora TV’deydi ㅋㅋ şu anda birkaç kişi hariç kimse Pandora TV’yi bilmiyor. O zamanlarda insanlar sticker toplayıp kalem kutularına, dosyalarına yapıştırırdı. HOT kadar popüler olmasalar bile SNSD 10 yıl boyunca büyümeye devam eden bir gruptu.. ve bir de kadın idoller ㅋㅋ SNSD’nin TaeTiSeo’su da başarılıydı. Üyeler solo şarkılar çıkarıyor ve doğru düzgün dinlenmediler. Şu anda hala trend olmayı başarmaları etkileyici..

 

Kaynak: Pannchoa

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Surmew-BTS

SNSD çok iyi ve başarılı bir grup, bu kadar yıl sonra , her şeye rağmen hala ayaktalar ve şuan listelerde de çok ünlü ve güçlü popüler grup ya da solo sanatçılar varken onlar hala popülarite ve başarılılarını koruyorlar. İnşallah SNSD her daim var olur.

Nomu

Makine ye haykırdım

Funda

Über başarıya alıştırdıklarından olsa gerek; şu son 2 3 şarkılarından çok da keyif almıyorum nedense. Ha güzel mi? Evet. Vokaller ve danslar başarılı mı? Ona da evet. Ama nedense eskisi kadar çekmez oldu şarkılar beni… Lion Heart zamanı bir geçişti bence; sonrasında ayarlarda bir değişim oldu. En mükemmel etkilendiğim şarkı You Think şarkısıydı. Sonra “hmm güzelmiş, olur olur, gideri var… da daha iyisini bekliyordum” demeye başladım her seferinde.
Neyse… bundan sonra da devam et SNSD! müzik sektörünü KADIN GÜCÜ olarak domine etmeye devam!