O idol GOT7 Youngjae

[PANN] Sasaengleriyle başı dertte olan idol [PANN] Sasaengleriyle başı dertte olan idol [PANN] Sasaengleriyle başı dertte olan idolBu kişi bir Katalk odasında Youngjae’nin numarasını yayacağını söylüyordu  

[PANN] Sasaengleriyle başı dertte olan idol

“Merhaba, ben GOT7 Youngjae.
Her gün hayranların verdiği sevgi ile güç buluyorum.
Fakat bazen havaalanında ya da özel vakit geçirirken video ve resim çekenler oluyor. Bence birbirimize karşı daha saygılı olmamız gerekiyor. Bazen çekilen resimlerde telefonumun ekranı bile görünüyor mesela. Bir yerden diğerine geçerken bizi takip edip resim çekenlerin düşmesinden korkuyorum. Daha dikkatli olup kamu alanlarında diğer insanları rahatsız etmemenizi rica ediyorum.

Ayrıca yurdumuzun önünde sabaha kadar bekleyenlerin, bireysel programlarımız için yolculuk yaparken arabayla bizi takip edenlerin başına tehlikeli bir şey gelmesinden çok korkuyorum. Sağlıklı ve güvenli bir şekilde birbirimizi görmeye devam edelim.

Yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Sizi gerçekten seviyorum Ahgaseler.
Uzun süre birlikte kalalım. (Bunu Japonca, Çince, İngilizce ya da Taycaya çeviren olursa çok müteşekkir olurum…)”

Daha önce birkaç kez sasaengler hakkında konuşmuştu

[PANN] Sasaengleriyle başı dertte olan idol

(Mesajda hayran özür dilemiş, biri Instagram’da senin numaranı yayıyor, onu şikayet etmeye çalıştık ama işe yaramadı, umarım iyisindir vs yazmış)

“Böyle mesajları da sevmiyorum, lütfen durun. Lütfen durun millet, kesin şunu. Sözlerimin sizin için hiçbir anlamı yok mu? Benim de bir sınırım var. Bilmediğiniz kişiler sürekli size mesaj atsa iyi hisseder miydiniz? Birkaç defa nazik olmaya çalıştım ama asla dinlemiyorsunuz. Şu andan itibaren ekran görüntüsü alıp bu mesajları toplayacağım. Lütfen Instagram hesabımın böyle mesajlarla dolmaması için bana yardım edin.”

[PANN] Sasaengleriyle başı dertte olan idol[PANN] Sasaengleriyle başı dertte olan idol“Kafayı yemişsiniz siz, böyle devam edin”

Gönderi tepkisi: (+184; -1)

1. [+49; 0] Ah çıldıracağım, birkaç yıl önce Youngjae bu konuda nazik olmaya çalışmıştı ve şimdi patladı. Bu üyelerin zor zamanlar geçirmediğini mi sanıyorsunuz? Youngjae Katalk resmini değiştirdiğinde resim çekip paylaşan kişi gerçekten iğrenç. Youngjae bu gönderilerini sildi çünkü haber yazıldı, çok üzgünüm ya. JYP lütfen sanatçılarını daha iyi koru

2. [+21; 0] Bu insanlar bu şekilde özel muamele gördüklerini düşünüp Youngjae’nin onları daha çok seveceğini sanıyorlar. Nasıl onları durduracak bir şey olmaz? Çok sinir bozucu

3. [+18; -2] Youngjae-yah… bunu gecenin bir saati gördüm, ne kadar dert ettiysen kendine…ㅠㅠㅠㅠㅠ JYP bu sasaengleri ve antileri bulup sanatçılarını daha iyi koruyamaz mısın?

4. [+7; 0] Ben de biasımın sasaengleri yüzünden çok sinirliyim, sasaenglerin yüzü ortada olsa, mozaiklense bile şirket hiçbir şey yapmıyor… İdoller çok öfkeli olmalılar ama o kızlara küfür bile edemiyorlar, ne zor iş ya..

5. [+6; 0] İğrenç.. umarım bu insanlar kendilerine hayran demiyordur

 

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
iamyo

Bu insanlar CIA ya da FBI’ya alınmalılar. Takıntılı manyaklar.

xo

Katılıyorum difiriru.

SURMEW-BTS

Yazık ya çok üzüldüm, idol olmaın en kötü yanı telefonla uğraşmak, bir şekilde telefon no nu öğreniyorlar ve sürekli rahatsız ediyorlar ve idoller bu yüzden hep telefon no şarını değiştirmek zorunda kalıyor, JYP keşke ilgilense bu konuyla.

Ahgasecikcik

Jyp gerçekten hiçbir şey yapmıyor öyle ki Youngjae son çareyi bu salakları instagramda ifşa etmekte buldu. Bunlar kendilerine fan falan diyemez ya sonuçta Youngjae’de bir insan ve özel hayatına saygı duymalılar.