[PANN] Stajyer Yi Yang SM'den ayrıldıİsmi Yi Yang, Çinli ve 97’li
SM Rookies’in parçası olarak 2016’da tanıtılmıştı

Çok güzeldi ama hakkında hiçbir haber yoktu ㅠㅠ
2 hafta önce SM’den çıkarıldığı hakkında dedikodular vardı, Yi Yang bugün Weibo’da SM’den ayrıldığını yazdı

[PANN] Stajyer Yi Yang SM'den ayrıldı

Onu desteklediğimiz için teşekkür ediyor, yeni bir şeye başladığını ve sıkı çalışacağını söylüyor

[PANN] Stajyer Yi Yang SM'den ayrıldı

Gönderi tepkisi: (+356; -29)

1. [+233; -27] Yeri’ye kıyasla ne eksiği vardı ki..

2. [+177; -3] Acayip güzel ya, Yeonwoo ve Tzuyu’nin kusursuz bir karışımı gibi

3. [+108; -4] SM’den ayrılan mücevherleri bir düşünün.. stajyerlerine bir bakın, iyi şarkı söyleyebilen bir sürü güzel üye var, teker teker ayrıldıklarını görmek üzücü. Özellikle Hyerin. Eğlence şovlarında NCT üyeleriyle birlikte bile görülmüştü ama SM’den ayrıldı ve Idol School’a girdi.. SM’de onun gibi çok stajyer olduğu için mi ayrılıyorlar?

4. [+51; 0] Yorumlara katılıyorum, daha bize tanıştırmadıkları bir sürü güzel ve yetenekli stajyer olduğuna eminim, bu yüzden ayrılmayı seçiyorlar. Bir kız grubuna girme planı olmadan öylece duracaklarına ayrılmayı tercih ediyorlar..

5. [+46; -3] YG Black Pink’i çıkarmadan önce stajyerler hakkında bir sürü muhabbet dönüyordu, bu da aynı havayı veriyor bana… ve Soshi ile f(x)’e promosyon yapılmıyor olması.. bu yüzden tüm programları Red Velvet’e veriyorlar, RV diğer 3 şirket grubuna göre çok daha sık promosyon yapıyor.. en zavallısı RV

6. [+32; -1] Yeonwoo’ya benziyor, çok güzel

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
xo

İlk resimdeki doğallığına bakar mısınız? Bu Çin’de acayip güzel kadınlar var. Fan Bingbing misal. Bir de yetenekliymiş yani. SM dön ve kaybettiklerine bir bak.

ParkAlmithara

SM’in Çin’de bulduğu stajyerler aşırı güzel oluyor ya. Erkeklerde dahil. NCT China için tanıtılan üyelerde iyi duruyor baya

suna

Bence 2020’ye kadar çıkış yapamayacağını öğrendiği için ayrıldı. Sonuçta SM Rookies çok uzum yıllardır biliniyor. Birde elemelerden geçtiklerinden bu yanayı sayarsak yaklaşık 6 yıl oldu. Ki daha da çıkış yapamayacaklar. Boşuna geçen yıllardansa direk bir kız grubunda çıkış yapabilirler.

Aswium

oha çok güzelmiş