Benzer Yazılar

[PANN] Uzmanlar geleceği en parlak görünen Wanna One üyelerini seçti

[PANN] Uzmanlar geleceği en parlak görünen Wanna One üyelerini seçti

“En gelecek vaat eden üyeler”
1. Kang Daniel 20 oy
2. Hwang Minhyun 13 oy
3. Ong Seongwu 9 oy
4. Kim Jaehwan 6 oy
5. Lai Guanlin 4 oy
6. Park Jihoon 3 oy

Park Woojin, Yoon Jisung, Lee Daehwi, Ha Sungwoon, Bae Jinyoung 1 oy aldı
Müzik sektöründen 20 uzman, her biri 3 oy kullandı

Gönderi tepkisi: (+122; -134)

1. [+106; -45] OngNielHwangHwan’dan beklendiği gibi

2. [+95; -41] Beklediğim sonuç

3. [+90; -29] OngNielHwangHwan, Sorry Sorry 2, Gurur duyuyorum ㅜㅜ

[PANN] Uzmanlar geleceği en parlak görünen Wanna One üyelerini seçti

4. [+50; -43] Kim Jaehwan hayranları nereye gidiyorsunuz? Wanna One bitse bile OngNielHwangHwan hep devam edecek

5. [+45; -2] Hwang Minhyun ve Lai Guanlin düşündüğümden daha yüksek….. Ama Nu’est zaten popüler, kendi popülaritesi de var, gayet huzurlu olacak. Mutlaka döneceği bir yer olacak. Şu anda en stabil yer Nu’est, Pledis bile şu anda iyi durumda. Lai Guanlin Çin’in gücüne sahip. Ve gayet büyük bir şirket olan Cube’da.

6. [+36; -88] Park Jihoon niye bu kadar düşük ㅠㅠㅠ

7. [+35; -7] Kang Daniel hakkında konuşmaya gerek yok, Hwang Minhyun başarılı olan Nu’est’e sahip, çok hayranı var zaten… Ong Seongwu yakışıklı, dans edip şarkı söyleyebiliyor, eğlence şovlarında iyi, nereye giderse gitsin başarılı olacak. Kim Jaehwan’ın vokalleri çok iyi.. beni Wingie’nin oyları şaşırttı.. İnanılmaz görselleri var ama şirketi küçük, dans, vokal, yetenek konusunda hep ortalama. Bir grupta başarılı olurdu..

 

Kaynak: Pannchoa

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
NEDEN KARDEŞİM

Kang Daniel ne yapabilir ya da ne yapacak merak ediyorum wanna one gibi bı grupta yan vokal ve yan dansçı tipi için mi omuzları için mi Daniel neden tartışılmaz gerçekten çok merakla bekliyorum

Merve

Şöyle söyleyeyim evet grupta yan vokal çünkü grubun vokalleri dehşetti lakin yan dansçı değil ana dansçı ki son derece hatta aşırı iyi bir dansçı. Kendisi hem rap de hem de vokalde çok iyi. Yüzü fiziği desen Alllah vermiş yani buna laf edilmez zaten 😀 Karakteri de öyle, mükemmel ve aşırı alçak gönüllü, harika birisi ki bu idollerde bence en önemli özellik çünkü çoğu zaman yeteneklerin önüne geçiyor. Solo çıkış yapmak için eksik olan hiçbir şeyi yok. Yani sanırım pek fazla ilgilenmiyorsun grupla biraz programlarını izlesen kesinlikle sen de düşersin Daniel’e cazibesine kapılmamak imkansız. Tabi bir de kendisi 1,578,837 oyla Produce’ü… Read more »

NEDEN KARDEŞİM

Yeterince ilgilendim ama diğer idollerden farklı bişey görmedim farklı bı alçak gönüllülük farklı bı tatlılık farklı bı yakışıklılık abartılıyor nedenini merak ediyorum umarım beni utandırır pek sanmıyorum ama

Yeni Yazılar