Benzer Yazılar

[PANN] Ya T-ara’ya yeni üye eklenmeseydi, TVXQ 5 kişi olarak SM’den ayrılsaydı?

[PANN] Ya T-ara'ya yeni üye eklenmeseydi, TVXQ 5 kişi olarak SM'den ayrılsaydı?

5 TVXQ üyesi de SM’den ayrılsaydı ne olurdu?

[PANN] Ya T-ara'ya yeni üye eklenmeseydi, TVXQ 5 kişi olarak SM'den ayrılsaydı?

T-ara’ya hiç yeni üye eklenmeseydi ne olurdu?

[PANN] Ya T-ara'ya yeni üye eklenmeseydi, TVXQ 5 kişi olarak SM'den ayrılsaydı?

Ya Wonder Girls Amerika çıkışı yapmasaydı?

Gönderi tepkisi: (+127; -4)

1. [+70; -2] T-ara sadece 6 üye olarak devam etseydi uzun süreli bir kariyerleri olurdu. Üyeler birbirlerini çok iyi tanıyordu, Soyeon ve Boram gerçek kardeşler gibilerdi.. 5 kişiyken bile orijinal üyelerle iletişimi kesmediler. Şimdi bile hala Ahreum ve Dani ile görüşüyorlar. T-ara’nın 6 üye olduğu zamanlara, RolyPoly ve Lovey Dovey zamanlarına dönmek istiyorum, o zamanlarda çıkardıkları her şarkı hit oluyordu

2. [+63; -10] WG Amerika’ya gitmeseydi Soshi olurdu

3. [+40; 0] Hepsi harcandı

4. [+27; -1] Haklarında çıkan asılsız dedikodular olmasaydı Dalshabet ne halde olurdu acaba

5. [+27; 0] Jay Park 2PM’de kalsaydı?

6. [+26; -1] T-ara ulusun kız grubu olurdu. Roly Poly çıktığı yılın 1 numaralı şarkısıydı

 

Kaynak: Pannchoa

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yav he he

Diğerlerini bilmem ama TVXQ 5 kişi kalsaydı asıl dünyaya açılan grup olurdu bence ve fandomu geçilemez bir fandom olurdu. Japonya’ya JYJ TVXQ olarak hükmediyorlar zaten ayrılmasalar çoğu Asya ülkelerinde aşılamaz bir güce sahip olurlardı. Hem müzik hem modellik hem de oyunculuk açısından da yaptıkları göz önüne alınırsa bence gerçek anlamlı kimsenin karşısında duramadığı bir grup olurdu. Ama kaderde yokmuş kardeş napalım ayrı devam etselerde hala güçlüler fandom ve başarı açısından bana 15 yıllık olup hala ilk 10 listelerinde olan grup bulamazsınız.

Merve Nur

Kesinlikle katiliyorum sana 👍

Brit-BitBit

T-Ara bence üye eklemekten çok şirketi yüzünden bu halde isimlerini alıp tekrar bir araya gelirlerse hala çok güçlüler. WG ise amerikaya gitmese de birşey değişmezdi çünkü onun döneminde GG domine ediyordu sadece korede değil Asyada durum buydu Japonyada Kara ve GG Çinde ise T-Ara ve GG yani şu gün bile tüm asyada GG etkisi var sadece aktif durumda değil grup. TVXQ’ya hiç girmiyorum sadece 2 üye ve Jaejoong ile Japonyayı supurıyorlar yaklaşabilecek grup bile yok ki 5 kişi olsaydı dahada buyurdu Cassiopeia rekorlar kitabına girmiş bir fan clup ve 10 yıl sonra ilk defa alım yapmaya başladı ve sadece Koreli… Read more »

peachberry

TVXQ hâlen aşılmaz bir duvar ve ününü dünyaya kabul ettirmiş bir Kpop grubu. Cassiopeia ve Bigeast hala çok güçlü. Ben ortada “Keşke böyle olsaydı…”lık bir durum göremiyorum.

B.A.B.Y

5. [+27; 0] Jay Park 2PM’de kalsaydı?

En çok bunu merak ediyorum..

Almila

Ben de

Nctzen

Ben de…

soshisone

soshi 9 üye kalsaydı ve taengsic duo olarak çıkış yapsaydı……………….

.....

T-ARA 6 kişilik olarak devam etselerdi, kesinlikle ulusun, evrenin, kainatın kuız grubu olurduk. Ayrıca DBSK 5 kişi olarak SM’den ayrılıp CJes’e geçselerdi aynı şekilde DBSK’de T-ARA gibi kainatın erkek grubu olurdu.

İki şirkette iğrenç düzene sahip oldukları için olan bir iki sosyal olayla işlerini el altından yürüterek kendilerini ‘güya’ akladılar. Asıl olan gruplara ve fandomlara oldu.

İkişirketinde yakında batacağını düşündüğüm için kafam rahat. Umarım herşey iyi olur.

Yeni Yazılar