Benzer Yazılar

[PANN] Yeri, Taeyeon ve IU’yu mu taklit ediyor?

[PANN] Yeri, Taeyeon ve IU'yu mu taklit ediyor?[PANN] Yeri, Taeyeon ve IU'yu mu taklit ediyor?Insta canlı yayınlarında konuşma tarzının Taeyeon’a çok benzediğini fark ettim.
Taeyeon karaokeden video yüklediğinde Yeri de kısa süre sonra aynısını yaptı.
Konuşmaları sırasında hayranlarına güzelce yiyor musunuz, uyuyor musunuz, mutluluklar diliyorum diyor..ㅋㅋㅋㅋㅋ Bu IU’nun yaptığı bir şey.. (Konuşmalarında aynı şeyleri soran başka ünlü varsa söyleyin lütfen). Belki de IU’yu havalı bulmuştur?

Nasıl bir karakter amaçladığını anlıyorum, ama..

Onları taklit ederek IU ya da Taeyeon kadar yetenekli olabilse sorun olmazdı, ama sadece imajını önemsiyor, dans ve vokal yetenekleri bu ikilinin yanından bile geçemez.. IU ve Taeyeon’u kopyalamak ona nasıl bir fayda sağlayacak bilmiyorum..
Gerçek hayatta hayranları olduğunu söylemeseydi bu benzer davranışların tesadüf olduğunu düşünürdüm..ㅋㅋㅋ

Her zaman IU ve Taeyeon’a olan yakınlığıyla gösteriş yapıyor..ㅋㅋㅋ
Belki onların davranışlarından etkileniyordur..?
Kendisi de bir ünlü, kendine has karakteristikleri olmalı.
Başka ünlüleri taklit etmek onu sadece kötü etkiler, bunu bilmiyor mu..
Sürekli taklit ettiği ünlülerle kıyaslanacak..  

Gönderi tepkisi: (+1,220; -244)

1. [+187; -49] Karaokeye gitmekte bu kadar abartılacak ne var..? Yeri’den önce Wendy gitmişti;;

[PANN] Yeri, Taeyeon ve IU'yu mu taklit ediyor?

2. [+150; -60] Pann kullancıları Yeri ile bayağı ilgileniyor..

3. [+146; -119] Siz Yeri gibi görünmeyi deneseniz nasıl olur, en azından yarı yarıya..

4. [+50; -11] Taeyeon, IU ve onların hayranlarının bunun hakkında konuştuğunu görmedim, demek ki onları rahatsız etmemiş. Sen niye böyle bir gönderi atma ihtiyacı hissettin? Yeri nefret alsın diye tuhaf şeyleri öne çıkarmışsın. Yeri’den bu kadar nefret ediyorsan onu görmezden gel..

5. [+44; 0] Bana sadece Taeyeon ve IU’yu gerçekten seviyor gibi geldi. Sırf karaoke videosu falan yükledi diye onları taklit etmekle suçlayamayız.. niye bu kadar hassas davranıyorsunuz anlamıyorum.. hayranların böyle nefret gönderilerini hiç takmaması gerek bence..

 

Kaynak: Pannative

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
💜

Yeri, sürekli reveluvlara en iyi arkadaslarım der.Yemek yedinizmi, uyudunuzmu? kızlarım hep bizi önemser.Isac’e de rv japonya konserinden sonra gelmişti ve Rv uçak sorunu olunca anca yetisebilmişlerdi. bu yuzden Reveluvlar isac’e erken geldiği için RV kızlarım kac saatir burdasınız,acmısınız vs sormuslardı ve çok üzülmüşlerdi.Hatta seulgi ok’çulukda 0 cektiği için fanlar için daha da üzgün hisseti ve süreklı özür diledi.Kızlar fanlarını çok düsünür.Reveluvlara birsey gerektiğinde sorarlar.Yeri TT gizli hesabı var sirf Reveluvlara yakın olabilmek içi nabız yokluyor (bunu kendisi dedi) ve bazı fan yapımlarıni stoyride paylasiyor. Karaoke ye gitmek bir tek taeyeon’a özgü bir sey mi? netizenin dedigi gibi wendy önce acti… Read more »

RV

Mükemmel bir yorum. Diyecek başka söz yok. RV cadı avına maruz kalıyor son 6-7 aydır. Özellikle Yeri ve Irene. Ama en çok Yeri. Bakalım daha ne kadar devam ettirecekler…

Brit-BitBit

Nefes alsada eleştirsek dedikleri IU ve Taeyeon’ı Yeri’yi gömmek için övmüşler komik ya IU iyi yediniz mi diye soruyor ama hemen hemen her unlu bunu soruyor çünkü savaş zamanında Koreliler çok aç kaldıkları için gelenek olarak insanlara nasılsınızdan önce iyi yediniz mi? diye sorarlar Yeriyi ne severim ne sevmem ama sürekli RV kızlarına karşı böyle postlar açılıyor Yerinin unlu arkadaş çevresi çok geniş BP Twice kızlarıyla çok yakın ayrıca idol olarak gorduğu GG kızlarıyla aynı şirkette anlıyoruz yaşamak istediğiniz hayatı Yeri yaşıyor ama kızıda biraz rahat bırakın ya gerçekten sıktı yani.

Nol

Artık salın yeriyi ulan hala mi devam ediyosunuz ne istiyosunuz küçücük kızdan hayır hiç aykırı bi hareketi de yok kızın asla bu nefreti anlamıyorum

red velvet queen

şu netizenlerin yeri’yi yeteneksiz gibi göstermeleri yok mu kız gayette başarılı elinden ne geliyorsa onu yapıyor mesela örnek vermem gerekirse şarkı yazıyor ve besteliyor ve ses olarak ise kendini ne kadar çok geliştirdiğini ispat etti. Karaokeyde şarkı söylerken yüksek notaya çıkmıştı dansta da kendini geliştiriyor ve hatasını da anladığını düşünüyorum ve duyduğuma göre gitar çalmayı da öğreniyormuş yani anlayacağınız yeri yeteneksiz değil kendini geliştiriyor çok çalışıyor siz ise yeri’nin yaptığı ufak tefek hatalarıyla onu vurmaya çalışıyorsunuz herkes hata yapabilir sanki sizin o çok sevdiğiniz idoller hiç hata yapmıyorlarmış gibi konuşuyorsunuz yeri’ye karşı neden insanlar nefret kin duyuyor ki anlamıyorum iyi… Read more »

Red velvet

Yeri şuana kadar ne yapsa saçma bir şekilde eleştiriliyor artık neden nefes
aldığına dağir sorgulayıcı yorumlar görürsem şaşırmam acaba ne zaman
Yeri ve diğer üyelerle uğraşmaya bir
son verecekler merak ediyorum

Yağmur

Acaba bir gün yeri hakkında iyi yorumlar görebilecekmiyim zaten bu kız ne yapsa eleştirilliyor yemek yediniz mi lafını nerdeyse bütün idoller söylüyor onlarda mı acaba kopyacı fhfjfhjfhb yemin ediyorum çok komik ve saçma bir haber artık yeri rahat burakın

SURMEW-BTS

bu gönderiyi takan çok takıntılı biri olmalı, insanı en sinir eden tipte biri. Yeri neden bu kadar nefret alıyor anlamıyorum. Ayrıca bütün Koreli bütün sanatçılar ” iyi yediniz mi, uyudunuz mu , mutlu olun vs ” der ve ” yemek yedin mi” sözü Koreliler de çok önemliymiş, nerdeyse ”seni seviyorum” kelimesine eş değer miş çünkü savaş zamanı çok açlık çekmişler ve bu yüzden geçmişlerinde köpek yeme kültürü var, adamlar açlıktan köpek eti yemeye yönelmiş halada az da olsa köpek yiyenler mevcut ama yeni nesil yemiyor artık çok şükür, büyük çoğunluk evcil hayvan, aile ferdi olarak görüyor sadece. ve Karaoke ye… Read more »

Yeni Yazılar