Benzer Yazılar

[PANN] YG Black Pink haberinde BTS ile medya oyunu yaptı?

[PANN] YG Black Pink haberinde BTS ile medya oyunu yaptı?“YG Entertainment “BlackPink BTS’i geçti”…En iyi potansiyel”
(Youtube takipçileri sıralaması 1. SM 2. BP 3. BTS 4. Bigbang 5. JYP 6. YG 7. iKON 8. Twice 9. Winner 10. EXO 11. SHINee)

Gönderi tepkisi: (+411; -21)

1. [+162; -3] Ama Bighit bizim ülkemizde en çok takipçiye sahip olan kanal ve tüm dünyada 79. sıradaㅋㅋㅋ (Ve altında başka bir Koreli hesap yok ㅋㄲㅋ 95. sırada bir tane var) Sadece Bighit’e atıfta bulunması çok ucuz bir hareket..ㅋ

[PANN] YG Black Pink haberinde BTS ile medya oyunu yaptı?

2. [+142; -5] YG Black Pink’in akgae hayranı gibi ㅋㅋㅋㅋ BTS’in şu anda çok başarılı olduğunu herkes biliyor, Black Pink’i kıyaslamak için BTS’i seçmek zorunda mıydı? ㅋㅋㅋ

3. [+106; -6] YG’nin medya oyunu hep böyle görünüyor..

4. [+42; 0] Ama BTS bir klip çıkardığı anda Bighit’in hesabı yukarı fırlıyor!

5. [+34; 0] ?? Ama o hesap BTS kliplerinin yayınlandığı hesap değil ki..

6. [+30; -1] Cidden idol haberlerinde mutlaka diğer idollere atıfta bulunmaya başlandı ama YG bunu belli etmeden yapmak için uğraşmıyor ㅋㅋㅋㅋ başarılı olan her idole mutlaka en az bir kez bulaşmak zorunda

7. [+27; 0] Yang CEO muhtemelen Big Bang’in yerini BP ile doldurmayı düşünüyor ama bu yaptığı çok pislikçe değil mi? BTS’ten bahsetmesine gerek yok, Black Pink’in başarılı olduğunu biliyoruz zaten ama gelmiş yanlış bilgiler sunuyor. Seo Taiji and Boys’daki havalı hali nereye gitti?

 

Kaynak: Pannchoa

37 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
A.r.m.y.

Twice’ın Billboard konuşmasında Bts’e tesekkür etmesi,Yg’nin Blackpink Bts’i geçti demesi.Yg yanlış politika izliyorsun bence.Kızları da tebrik ederim.

Hira

Twice ne alaka??

Lanareldey

Twice ne alaka cidden bence teşekkürler demesi çok hoştu konu burada YG

A.r.m.y.

Sonucta en popüler kiz gruplari.Jihyo’nun konusmasi önceden hazırlanıyor zaten.Jyp Bts’e teşekkür etmelerine izin vererek veya tesekkür etmelerini söyleyerek Twice’a sempati kazandırdı.Netizen yorumları Jihyo’nun ne kadar güzel konuştuğuyla ilgiliydi.Fakat Yg kendisi Blackpink’le Bts’i karşılaştırıyor.Demek istediğim keşke Jyp gibi alçakgönüllü davransa.Sadece örnek verdim.

billy

TWICE Kore müziğini en başarılı şekilde Batı’ya taşıyan grup olduğu için BTS’e ulus ve müzik sektörü adına teşekkür ederken YG’nin gelmiş herkesin (özellikle de Kore halkının) ayıla bayıla sevdiği BTS’i kötüleyecek bir politikayla reklam yapmaya çalışmasının BP’i hem TWICE hem de netizenler karşısında küçük düşüreceğini söylüyor. Ben de kesinlikle katılıyorum.

A.r.m.y.

Çok teşekkür ederim.Tam da aklımdan geçen.👌

Lalisa

BTS GERİ DÖNÜŞ YAPTI ve rekor kırdılar dün gecede öyle eminim kudurmuştur umarım blackpinke Bi bokluk yapmaz çok seviyorum onları ama yaptığı medya oyunu elinde patlıycak haberi yok btsin kendi youtube kanalı 12m olmak üzere bighit ise 17m bunu yapmak zorunda değildi çok komik adam

Soo

Yg gerçekten iğrenç biri.Önce Cl’e hakettiği değeri vermedi.Şimdi saçma bir medya oyunu

Asksksk

aaaana shinee’nin youtube hesabı mi varmış madkskd

Surmew-BTS

BLACK PINK. IKON ve WINNER çok iyiler ve çok başarılılar. YG gruplarını severim ama Yangın Hyuk Suk û ve YG yönetimini sevmiyorum, BLACKPINK cidden başarılı kimse bunu inkar etmiyor ve popülerde, keşke YG bu tarz şeyler yapmasa, kızların dansları, klipleri, dış görünüşleri, kişilikleri, vokal ve rapleri ve sesleri çok iyi, giyim tarzı ve stilleri de, kız grubu olarakta albüm satışı, fiziksel ve dijitali ve streamleri, video izlenimi vs herşey çok iyi. YG nin böyle şeyler yapmaya ihtiyacı yok.

Surmew-BTS

Otomatik Düzeltme yüzünden Yangın yazmışım kusura bakmayın. YANG olacak o

-

mwlfkakjskfkakdjanfjsjf

Surmew-BTS

asdfggjjkkll 😀

Surmew-BTS

AKMU canlarım ve Lee Hi vardı bir de 🙁 keşke comeback yapsalar

HİRA

Jisoo ve V yi tekrar bir arada görmek istiyorum lütfen lütfen sg YG

Fanboy

YG şuan zaten şirket olarak çok düşüşte değil mi BLACKPINK WINNER için endişeleniyorum umarım GD askerden döndüğünde kendi şirketlerini kurar

xo

Yang’ın elinde BP değil de başka bir kız grubu olsa batmıştı ama BlackPink’in medya oyunlarına ihtiyacı yok. Medya oyunlarından ne para kazanıyorlar ne de nefret alıyorlar. Hepsi sanatlarıyla ön plana çıkan yetenekli ve asil kızlar..

Lalisa

Blackpink tabiki mükemmel konu burda YG başka şeyler amaçlıyor btsi katmak yanlış çünkü bts hergün dahada büyüyor bak elinde patladı veriler

xo

Biliyorum. BTS kadar güçlü bir müzik grubu Kpop’ta değil dünyada yok. Ama şimdi başka bir grubu bu işe bulaştırsalardı grup nefret alırdı ama BP’nin böyle ucuz numaralara ihtiyacı olmadığı için medya oyununun kaynağı açıkça belli. Klişe olacak ama Yang tehlikeli sularda yüzüyor.

Buse Swan

https://www.korezin.com/2016/06/15/bts-exodan-sonraki-bir-milyon-satici-mi/
https://www.korezin.com/2016/03/07/big-hit-btsi-exoya-tehdit-olarak-kullaniyor/
kendi şirketinizin medya oyunlarını ne çabuk unuttunuz jhjjjk

Blink

Blink olarak YG nin 2NE1 gibi grubu dagitmasindan korkuyorum keşke başkan bigbangdan seungri olsa çok güzel olurdu armyler biz blinkler olarak YG adına Özür dileriz.

JenBellaShakespare

Bu yorum bir yıl öncesinden ama yine de söyleyeyim dedim, iyi ki şom ağızlı değilmişsin o p*ç başkan olsaydı neler olurdu düşünmek bile istemiyorum.

Rubyjane

Yg’yi sevmem falan da bu postun yalan olduğu ortaya çıktı yanlış çeviri yapıldığı söylendi yg ne kadar mal olsa da böyle bir şey diyeceğini sanmıyorum kızların nefret alıcağını tahmin edemez mi??? Söylediyse zaten çok yanlış yapıyor ama ben söylemedi diye biliyorum

Baek

Git instagram gönderisinin altına bak

LARa.

Kendi insta hesabında yaptı bu şeyi of adamı sevmiyorum cidden

Rubyjane

İnstagramım yok da bir ara sözde röportaj vardı o yalanlandı sonra salak kendi hesabından paylaştı demekki

LARa.

Evet blackpink haberinde alta btsi kattı bence çok yanlış

comment

Bighit de zamanında aynı şeyi bts exo ve bigbangi geçti vs. gibi haberler yayınlayarak yapıyordu.Bu yüzden bu çok yabancı bir durum değil yani.

Beyza

Bts de eskiden Exo’yla medya oyunu yapardı 🙂

Lanareldey

Baya saçma konuştun şuan

LOL

Saçma değil gerçekler sen kpop’ı sevmeye yeni başladın galiba sfdsfsd al bak burada var
https://onehallyu.com/topic/296048-kpkf-big-hit-media-plays-bts-as-a-threat-to-exo/
https://www.allkpop.com/forum/threads/kpkf-bts-media-played-as-the-next-million-seller-after-exo.16723/

BTS EXO’yu kullanarak medya oyunu yaptı, Big Bang’i de çok kullandılar zamanında

Baek

Cidden defolun iki grubunda buna ihtiyacı yok ve insan olduğunuzu unutmadan Bi insanın hakkına girmeyin

LOL

Anladım sen herhalde İngilizce bilmiyosun çevireyim “BigHit BTS’in EXO’Ya tehdit olduğunu söyleyerek medya oyunu yaptı” “BTS EXO’dan sonraki milyon satan grup olarak medya oyunu yaptı”
yaptı işte kimse kimsenin hakkına girmiyo sana yukarda kanıtları da attım hala boş boş konuşuyosun skjfhds burda Black Pink medya oyunu yaptı diye kimsenin laf etmeye hakkı yok aynı şeyi BTS yapmışken.

HİRA

Kimse burada blackpink yaptı demedi sorun YG dendi ayrıca bts de yapmadı PD’nin bighitin sahibi haberin olsun üstünden tam 3 yıl geçmiş inan bana yapmayın çok yazık ediyorsunuz tekrar diyorum kimse burada blackpinke bişey demedi iyi oku YG pislik Bi yer bilmiyorsan senin sorunun

LOL

Boşu boşuna sürekli nick değiştirip yazıyosun da sen olduğun belli hiç uğraşma. Ben YG’nin ne olduğunu biliyorum zaten. Ayrıca hiçbir grup kendisi hakkında şahsen haber çıkarmaz yani bu medya oyunlarını ŞİRKETİN yaptığını herkes biliyo benim burda söylediğim şey boş boş inkar etmeyin aynısını zamanında çok sevdiğiniz Big Hit de yaptı diyorum 😀 İnkar etmeyin yani internette bir dolu kanıt var

A.r.m.y.

Fanwar nasıl yaratılır vol bilmem kaç.Sanki Big Hit paylasim yapti bakin Exo’yu şunda geçti Bts diye.Burada konu Yg daha düzgün bir dille dile getirebilirdi.Bts ve Exo bibirleriyle cok yakınlar ve iyi anlaşıyorlar.Artık siz de alışmaya başlasanız Kpop’in zaten önceden gelmiş olanın üzerine birşeyler ekleyerek oluşup bugünlere geldiğini.Tabiki de çoğu grup birbirinden birseyler alıp kullanıyor.Bts Bigbang hayrani bu yüzden çıkıs zamanlarında adlarını çok kullandılar ve hala da albumlerini alıp konserlerine katılıyor.Bu da demek ki Bts Bigbang popüler hadi onun adını söyleyelim de fan toplayalım değil,biz Bigbang hayranıyız ve onlar kadar başarılı olmak istiyoruz demiş. Lütfen böyle saçmalicaksanız yorumlarınızı kendinize saklayin da… Read more »

Merve Nur

Biktim ya su guzelim iki grubun fanlari arasinda bu cekismelerin olmasindan biktim ..Zamaninda EXO yu sevdiklerini de belli etti BTS ..Bigbang in hayrani olduklarinida ..Medya oyunu degil bu bildigin hayrani oldugu grubu soylediler ..
YG ye gelirsek kizlarin basarisi ortada gercekten bunu paylasarak zaten her bir halti anlamadan ,dinlemeden yorum yapan antilerin agzina sakiz vermis .. Umarim kizlar nefret yorumu falan almazlar, ARMY ler ustlerine gitmez ..

Yeni Yazılar