Benzer Yazılar

Park Yoochun 3 yıl sonra müziğe dönüş yapıyor

Park Yoochun 3 yıl sonra müziğe dönüş yapıyorPark Yoochun 3 yıl sonra müziğe dönüş yapıyor

HABER: [ÖZEL] Park Yoochun 3 yıl sonra albüm çıkararak dönüş yapıyor.. “Promosyon yapmayacak”

KAYNAK: Naver

1. [+8,707, -209] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ İğrenç

2. [+7,353, -189] Bir salon tuvaletinde bir fahişe ile sevişirken yakalandı, tecavüz olsun ya da olmasın, hayranları nasıl onu hala destekleyebiliyor? Anlamıyorum…

3. [+3,477, -90] Sadece tuvalet geliyor aklıma..

4. [+2,512, -121] Ah… Kim Hyun Joong ve Yoochun ceza almasalar bile özel hayatları fazla ifşa öldü.. ㅡㅡ lütfen, gidip kendi işinizi kursanız olmaz mı.

5. [+1,240, -222] Yorumları okuyorum da, bir sürü beyinsiz s*rtük varmış

6. [+544, -24] Ya.. ㅋㅋㅋ ben de bir kadınım ama hala hayranı olmasına şaşırıyorum.. ünlüleri sevmenin amacı zaten bir fanteziyi, size sattıkları imajı sevmek değil midir?

7. [+509, -75] TVXQ gerçekten inanılmaz. Çalışanlarına maaş ödemeyen Junsu, Alkollü araba kullanan Jaejoong, Tuvalet Yoochun, bu kadar zamandır nasıl JYJ ile çalıştılar?

8. [+289, -37] Şimdi TVXQ’nun niye iki üyeli olduğunu anladım.. Yunho’nun onlarla çalışması ne kadar zor olmuştur düşünsenize..

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+1,110, -29] Gerçekten vurdumduymaz

2. [+1,004, -34] Puhahahahaha, Tuvalet Yoochun şarkı mı söyleyecek? Git p*rno oyuncusu ol..

3. [+674, -28] İyi bir karar… promosyon yapmana gerek yok

4. [+35, -4] Lütfen tuvalet şarkısı çıkar, iyi star

5. [+33, -0] Lotte Towers’da daire alması gerektiği için domuzcuk hayranlarından banka hesabına para yatırmalarını istiyor

6. [+29, -0] Yani sadece en çok para getiren şey olan konserleri vermek istiyor

7. [+19, -3] 5 üyeli TVXQ hayalleri Yoochun yüzünden mahvoldu.. zaman geçince beşini tekrar birlikte görebileceğime inanmıştım hep

8. [+16, -2] TVXQ günlerinde bile o kadar iyi bir şarkıcı olduğunu hatırlamıyorum..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+84] Bu beş para etmez herif parası bittiği için geri dönecek yüze sahip ha.. gerçekten utanmazın teki

 

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Rubyjane

Böyle şeyler yapmış bir insan nasıl dönebiliyor sektöre anlamoyorum bir kız olsaydı bunu yapan asla dönemez hatta normal bir yaşam bile siremezdi kimse kendini o suçsuz diye kandırmasın orda mıydınız ne yaşandığını ne kadar biliyorsunuz ki kendi defalarca kez hatasını kabul edip özür diledi ha bana kalırsa yaptığı şeyin bir özrü yok sadece iğrenç ama böyle bir şeyi yapmayı bırakın dedikodusu bile çıksa kızsanız bitmiştiniz bu sektör böyle işte size iyi desteklemeleri hem cinslerine düşman olan fangirller

tuvalet reis

oooo tuvalet reis dönüyor çekirdeği aldım netizen yorumlarını bekliyorum

Raven

tuvalet meselesi ne ya

Brit-BitBit

Şimdi bir donem böyle unlulerin gittiği bar gibi yerlerde bir çok unluye kumpas kurulup para koparılmaya çalıştılar barda sarhoş olduktan sonra guye bir kadına tacizde bulunmuş tuvalette ilişkiye girmeye çalışmış o donem Yoochun nişanlıydı nişandan ayrılmak zorunda kaldı.Kadın davasını falan çekti zaten Yoochun suçsuz bulundu ama işte ismi geçti ya artık ölsene kimse aklandı suçsuzmuş demezler herkes o iftiralara inanır maalesef

Saygılı Cevap ver

yoochun’u savunmuyorum da, yermiyorum da. Ama olayların sadece medya kısmını görebilirken iki türlü de çok emin konuşmamak lazım.
Kore dizilerinde devamlı işlenen,torpilden şikayeti,paranın çözdüğü sorunları hep aklımın bir köşesinde tutuyorum. İki taraf için de emin konuşmayalım,olayın iç yüzünü bilmiyoruz. Karşo taraf ünlü,imajı ne kadar önemlidir,düşünün bi. Yoochun’un oynadığı her diziyi izlemiş, DBSK ve JYJ’in de şarkılarını dinler,üyeleri severim. Ama objektif bakmalıyım. Bazı iddialara göre de karşı taaf suçluydu başta. Umarım kendimi anlatabilmişimdir.

Brit-BitBit

Estağfurullah ben bir tarafı haklı buluyorum yada bir taraf haksız diyemem ama yakinen medyada takip ettiğim bir durum ve o donem Lee Min Ki vs bir suru sanatçı böyle durumdan muzdarip kalıp davalık oldu özel hayatları beni hiç ilgilendirmiyor ama kpoptada imajın skandalın ne kadar önemli olduğunu bilecek yaşta ve tecrubedeki insanların başlarına ardı ardına böyle olayların gelmeside şüphe uyandırdı ve davayı çeken karşı taraf oldu o zaman bende dedim kesin para aldı Yoochun pislik diye düşündüm ama işin içine suçlamada bulunanların erkek arkdaşları falan girince düşündüm ne alaka davada 4 bayan ifade veriyor işin içinde 2 erkek çıkıyor sonra… Read more »

Saygılı Cevap ver

anlayışlı cevabın ve üslubun için gerçekten teşekkür ederim. Dediklerine katılıyorum, karalama kampanyası diye bir şey kesinlikle var.

Yoochun AKLANDI!

Düzeltme; Yoochun o zamanlar nişanlı değildi.

Yav he he

Yoochun’un skandalının açıklandığı anı hatırlıyorumda yıkılmıştım resmen. Bir netizenin dediği gibi OT5 hayallerim vardı TVXQ da kontrat bitiyor askere gidiyorlar döndüklerinde birleşseler falan diye hayal ederken bu haberle birlikte hayalin h si bile kalmadı. Tüm umutlarım bitti yerle bir oldu az daha ağlayacaktım o zmn. SM’in parmağı olduğunu bile düşündüm çünkü tüm JYJ üyeleriyle ilgili olumsuz haberler ve skandallar aynı zaman diliminde ortaya çıktı karalama kampanyası gibi aniden yayılıverdi. Bizim Micky suçlu suçsuz onu ancak Allah bilir medyanın taraflı tarafsız yansıttığı birçok şey var o yüzden ne tamamen onu suçlayabilirim ne de tam destek savunabilirim. Kişilikleri ve imajlarının ağırlığıyla ne… Read more »

Cart Curt

6. [+544, -24] Ya.. ㅋㅋㅋ ben de bir kadınım ama hala hayranı olmasına şaşırıyorum.. ünlüleri sevmenin amacı zaten bir fanteziyi, size sattıkları imajı sevmek değil midir?
Ne alaka lan..

Last edited 2 yıl önce by Leyla
Tuvalet Yoochun

Toilet diye şarkı çıkarsa ganti 50m+ dinlenme var sana Yoochun hadi bakalım

Brit-BitBit

Artık Yoochunu rahat bırakın o davadan aklandı tamam mı Bir Cassiopeia olarak gerçekten sinirleniyorum artık gerçek Cassiopeia olanlar olayları biliyor bilmeyen parazitler yorum yapmasın. Ne kadar iki yüzlüsünüz ya ayrıca yüzsüzde Yunhomuz ve Changminimize neler neler dediniz ya ne kadar acı çektiler onlar şimdide gelmiş JYJ’yi gömmek için onlarımı övüyorsunuz ya ne kadar tanıyorsunuz onları artık rahat bırakın hem JYJ hemde TVXQ 10 yıl oldu bizde artık onları bir arada goremeyeceğimizi kabullendik evet bizde kadınız ama hala hayranlarıyız bu bizi s*rtuk zaten sizin için değil hayranları için yapacak müzik onların herşeyi bırakında yapsın sevmiyorsanız gormemezlikten gelin.

Yeni Yazılar