Benzer Yazılar

Pentagon geri dönüş yaptı

Pentagon geri dönüş yaptıPentagon geri dönüş yaptı

HABER: “9 yerine 8 üye” Pentagon geri döndü

KAYNAK: OSEN via Naver

1. [+499, -115] Bence Pentagon’a bakınca E’Dawn’ın en gerçekçi kararı verdiğini görebiliyorsunuz.. Hyuna’nın erkek arkadaşı olduktan sonra yeni bir şirkete geçebildi, çift fotoğraf çekimleri falan yapıyor ve çok daha aktif.. Pentagon’un resmi Insta hesabına göre çok daha fazla takipçisi var.

2. [+91, -16] Sizi hep destekliyorum Pentagon! Tüm şarkıları beğendim! Yükselelim!

3. [+55, -11] İyi şanslar, Pentagon~~

4. [+14, -0] Her zaman iyi şarkılarla dönüyorlar ama beklenen tepkileri alamıyorlar. Yeni şarkı da güzel, fighting Pentagon~

5. [+12, -2] Bence böyle durumlarda skandala sebep olan üyeyi gruptan atmamak daha iyi.. en azından skandal sayesinde halk gruptan bahsediyor, ilgi çekiliyor, hayran artıyor yani.. diğer şirketler ve gruplar skandal çıkaran üyeyi attıktan sonra bir daha asla ilgi çekemedi mesela

6. [+18, -9] Niye Hyuna’yla sevgili olan çocuk atıldı ama Soojin ile sevgili olan Hui atılmadı?

7. [+9, -1] Başarılar Pentagon!

8. [+7, -0] Kino sahnede çok çekici ㅠ onu göremeyeceğimize inanamıyorum…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+16] Şarkı gerçekten güzel, bugün dinledim ve hayal kırıklığına uğramadım. Lütfen dinleyin ve grubu destekleyin

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGBANG

Bugun 8746289192047463939 kere bu şarkıyı dinledim. 847463829289374748393 kere de K.A.R.D BOMB BOMB dinledim.Ikisi de mükemmel.Umarım iki grupta daha iyi yerlere gelirler. Lütfen destekleyin ^^

3xo

[+18, -9] Niye Hyuna’yla sevgili olan çocuk atıldı ama Soojin ile sevgili olan Hui atılmadı?

Katiliyorum. Sirketler cok iki yuzlu.

Çürüksavar Dostu 🙅

Ama E’Dawn’la Hyuna’nın şirketten atılma sebebi sevgili olmaları değildi ki. Şirketten onay almadan sevgili olduklarını açıkladılar, hem de şirketleri öncesinde yalanlamasına rağmen. Hui olayı daha farklı, Hui onlardan habersiz ya da onaysız hareket etmedi ve skandal çıktığında şirket ayrıldıklarını açıkladı. AYRILDIKLARINI… Yani Hui şirkete olanı söyledi, şirketin yalanladığı bir ilişkisi yoktu. Hyuna’nın Cube ilişki haberini yalanladıktan sonra gazeteyi arayıp onayladığı söyleniyor, zaten Triple H olarak katıldıkları bir programda 2 yıldır sevgili olduklarını ve bütün detaylarını da anlattılar. Sahnede yaptıklarına değinmeyeceğim bile. Triple H’ıh Retro Future performanslarını biraz izlersen anlarsın. Diğer şirketlerin iki yüzlülüğü neyse de, ben Cube’a bu konuda sonuna… Read more »

db

Daha önce de söylemiştim yine söyleyeceğim: Umarım Hyuna ile Edawn verdikleri karardan pişman olmazlar ve başarılı olurlar. AMA Pentagon için çok daha iyi şeyler diliyorum. İnşallah çok başarılı olurlar.

AYRICA başlığı atan gazetecinin amacı 10 km uzaktan bile belli oluyor.

x

Hyuna’yı desteklerim, E’dawn ve Hyuna’nın ilişkisini desteklerim, Pentagon’u desteklerim ama E’dawn idol olmaya devam ederse hiçbir şekilde desteklemem. İlişkisi için grubunu ve fanlarını geride bıraktı. Bu sadece onu ve Hyuna’yı etkileyen bir durum değil. Grubunun ne kadar kötü etkilendiğini ve zarar gördüğünü tahmin edebilirsiniz. O yüzden E’dawn sektörü bırakırmasını istiyorum. E’dawn emek varmış olabilir ama diğer üyelerin verdiği emek onun emeğinden büyük. Şarkı da mv de çok güzeldi. Sürekli dinliyorum. Şarkıları hâlâ güzel. İzlerseniz ne dediğimi anlayabilirsiniz.

Xo??

İyi ki senin isteklerinle bir şeyler olmuyor.
Ve iyi ki edawnun senin desteğine ihtiyacı yok

Deniz

Yaşin kac senin 5 felan mi ? O çocuk sadece sevgilisi olduğu için gruptan atıldı . Sence mantiklı bir sebeb mi ?Ayrıca haber yalnizca geri dönüşle alakalı E’dawn ne alaka . E’dawn sektörü bırakmasını istiyormuş bdhfhhdhdhd

Çürüksavar Dostu 🙅

Ama E’Dawn’la Hyuna’nın şirketten atılma sebebi sevgili olmaları değildi ki. Şirketten onay almadan sevgili olduklarını açıkladılar, hem de şirketleri öncesinde yalanlamasına rağmen. Hyuna’nın Cube ilişki haberini yalanladıktan sonra gazeteyi arayıp onayladığı söyleniyor, zaten Triple H olarak katıldıkları bir programda 2 yıldır sevgili olduklarını ve bütün detaylarını da anlattılar. Sahnede yaptıklarına değinmeyeceğim bile. Triple H’ıh Retro Future performanslarını biraz izlersen anlarsın. Cube aniden yalancı şirket konumuna düştü, idollerini kontrol edemeyen bir şirket oldu. Sen skandalı iyi takip edememişsin. Şirkette Hyuna ve E’Dawn’ı sevgili oldukları için değil, şirketten habersiz böyle büyük bir açıklama yaptıkları için kovdu. Eğer Cube onları atmasaydı aynı davranışı… Read more »

Deniz

Anlattığın her şeyden haberim var.Fakat ne yalan söyleyeyim ben yalnızca Hyuna ‘yı suçlu buluyorum. O dediğin hareketlerin hepsini Hyuna Pentagon hayranlarının gözüne soka soka yaptı. Hyuna bana göre çok sinsi biri ha seviyorum ama böylr biri . Zamanında Jyp’dan kavuldu , 4Munite üyeleri dagildiktan sonra hepsi yapnızca onu takipten çiktı ve Hyuna bi programda onlar için ağladı fakat sonra Cubenin yalnızca Hyuna ile sozleşme yenilediği ortaya çiktı , tekrar bi programda kısa şeyler giymekten nefret ettiğini ve insanlarin onu sahnedeki sexi imajiyla tanimasini istemedigini söyledi. Bütün nefret Cube’ye gitti zorla yaptiriyormuş gibi.Fakat sonra Hyuna instagrama oldukca dekolteli , kısa şortlu… Read more »

Yeni Yazılar