Benzer Yazılar

Polis, gerek olursa Seungri’nin soruşturmalara çağrılacağını açıkladı

Polis, gerek olursa Seungri'nin soruşturmalara çağrılacağını açıkladı

HABER: Polis ilk kez Seungri’nin soruşturulması olasılığından bahsetti.. “Gerekirse soruşturulacak”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+1,011, -6] Onu soruşturma ihtiyacını hala hissetmemeleri şok edici..

2. [+895, -13] Bunun neresi mantıklı ya? CEO olarak soruşturulması gerekmez mi?

3. [+790, -4] Onu soruşturmaya niyetleri yok galiba

4. [+38, -4] “Gerek olursa”? Soruşturulması gerekiyor, bariz değil mi bu?

5. [+36, -0] Bütün bunların başrolü Seungri değil mi?

6. [+24, -0] Polisi bu olaydan alın, savcılar ilgilensin. Yazdıkları yalan yanlış haberlere inanacak kadar aptal mı sanıyorlar bizi?

7. [+19, -0] Onu kim koruyor?

8. [+17, -4] “gerek olursa”? Tabi ki gerek var. Personeller ona CEO diyordu, herkes kulübün onun olduğunu biliyordu. Kendi kulübü ve soruşturulmuyor ama kulüp çalışanları tutuklanıyor? Sırf birkaç hafta önce istifa etti diye? Şaka değil mi..

8. [+14, -0] Tabii ki soruşturulmalı, kendi evinde yaşananları nasıl bilmez..? “Gerekirse”? Niye ona çok önemli biriymiş gibi davranıyorlar, başkan değil bu adam.. tabii bir şeyler saklıyorsa bilemem

9. [+10, -0] İşte bu yüzden gizli tanıdıkları var diyor insanlar ㅋㅋ polis, onu soruşturmak istemiyorsunuz belli ki, kendinizi zorlamayın

10. [+9, -0] Kaç hafta oldu, polis daha yeni ondan bahsediyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

KAYNAK: Naver

1. [+209, -6] Her şeyle ben ilgileniyorum diyen oydu, personeller ona CEO diyordu. Uyuşturucu dağıtımcısı Çinli kadınla resim çekilmiş. Seungri bu olayda masum değil, bunu herkes görüyorken polis niye görmüyor?

2. [+108, -1] Tabii ki soruşturulmalı! CEO olarak nasıl olanlardan haberi olmadığını söyleyebilir? Tek yaptığı özür dileyip tura gitmekti. Halkı ya da hayranlarını hiç mi önemsemiyor? Detaylı bir soruşturma gerekli

3. [+89, -1] “Gerekirse” demeleri komik! Başka skandallarda hemen soruşturmalar yapıldı, medyaya bilgi verildi ama Burning Sun skandalı amma yavaş ilerliyor. Bu yüzden bu olayla ilgilenen polise gülüyoruz, hiç güvenmiyoruz!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+312] Dürüst olalım, hiçbir şey olmayacak. Polis Seungri’yi soruşturma ihtiyacını bile hissetmiyor. Burning Sun skandalının yavaş ilerlemesinin sebebi bu olaya karışmış olabilecek büyük isimleri korumaları. Jang Jayeon skandalını hatırlıyor musunuz? Kadın onu taciz eden, büyük, önemli insanların isimlerini verdi, yine de hiçbir şey olmadı. Güçlü insanlar dahil oldu mu adaletin sağlanmaması çok yazık.

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yummix

Gerek olursa mı? Soruşturulsun ve suçu varsa ortaya çıksın. Eğer masumsa zaten aklanacaktır. Bu kadar haber sonrası hala ihtiyaç duymamaları inanılmaz.

db

“Hayat hayat
Herkese eşit yaklaşmadın”,

demiş Sibel Can ablamız. Ne de güzel demiş.

Burası neresi ya?! Sibel abla nerdesin?

buse

hala seungri nin suçlu olduğunu söyleyenler var yazık…

Nini

Hala senin gibi idolünün soruşturulmamış olmasını garipsemeyen domuz takipçileri var. Yazık…

???

Sen kime domuz diyorsun ya? Ne hakla? Buse yasal yollara başvurmanı öneriyorum bu arkadaş senin yorumlarında sürekli hakaret ediyor sana sessiz kalma.

Top`un sandalyesi♥️

Ya olayı konusmak yerine niye habire olayı bilip bizat ordaymısınız gibi seungri yi suclayıp duruyosunuz yazıksınız ve NİNİ ARKADAS sen zavalısın bir insana hakaret edecek kadar aptal

Bullshit

Kullandığın kelimelere dikkat et.Küçülmeyin bu kadar.

Yeni Yazılar