Benzer Yazılar

Polis Jung Jun Young’ın telefonunda yeni gizli kamera videoları buldu, Jung Jun Young bile şaşırdı

Polis Jung Jun Young'ın telefonunda yeni gizli kamera videoları buldu, Jung Jun Young bile şaşırdı

HABER: Jung Jun Young, bir uçağın içinde bile çekilmiş ‘gizli kamera videoları’ bulundu “Başka da mı varmış?”

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

Polis soruşturmalarında Tayvan’daki bir otelden, evden, Gangnam masaj salonlarından, bir uçağın içinden vs gibi değişik mekanlarda gizlice çekilmiş yeni videolar buldu. Çoğu 10 saniyeden kısaydı. Anlatılana göre, Jung Jun Young’a yeni bulunan videolar sorulunca iç çekip, “Başka da mı varmış?” diye sordu.

1. [+1,210, -12] Bu sapıklık seviyesini geçti artık, bu adamın akıl hastalığı var. Topluma geri dönmesine izin verirseniz yararı değil zararı olacak.

2. [+1,048, -7] Kaç tane gizli video çekmiş de ‘daha da mı buldunuz’ diye soruyor ㅋㅋㅋㅋㅋ Kendisi bile kaç tane çektiğini bilmiyor

4. [+852, -6] Sapıkların da sapığı… ayak bileğine kelepçe takın;;;;;

5. [+51, -1] Psikopata bak

6. [+46, -2] Zico da sadece rehberine bakmak için altın telefonu kurcaladığını iddia ediyor ha??

7. [+36, -0] Anne babası niye onu doğurmaya zahmet etmiş ki? Onu nasıl yetiştirdiler de bu hale geldi? Gerçekten korkunç. Çocuk yapacaklardı madem, topluma salmadan önce doğru düzgün yetiştirselerdi. Şimdi bu adamı doğru yetiştirmedikleri için masumlar mağdur oldu. Anne ve babası da ceza almalı.

8. [+30, -1] “Başka da mı varmış?” ㅋㅋㅋ Çıldıracağım

9. [+20, -0] Sapık p*ç, kadın idolleri düşünüp ne kadar salya akıttığını hayal etsenize, düşüncesi bile tüylerimi diken diken ediyor

10. [+11, -0] Uçakta çekecek ne var ya;;;

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+241] Ayrıca grup konuşmasında 4 başka şarkıcı ve 1 model daha varmış, ‘K-Pop Arınması’nın ikinci dalgasına hazır olun.

 

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yıkık Doktor

[+241] Ayrıca grup konuşmasında 4 başka şarkıcı ve 1 model daha varmış, ‘K-Pop Arınması’nın ikinci dalgasına hazır olun.

Ünlü bir grubun lideri varmış diyorlar.

VIP

[+241] Ayrıca grup konuşmasında 4 başka şarkıcı ve 1 model daha varmış, ‘K-Pop Arınması’nın ikinci dalgasına hazır olun.

Bu olayların içinde olduğunu düşündüğüm 1-2 ünlü isim var aklımda umarım yanılıyorumdur ve umarım diğerleri her kimse açıklanır hepsi hak ettiği cezayı fazla fazla alır

kpop

Çok iğrenç ya. Adam cidden sapık verdiği cevaba bak. Bence psikolojik olarak tedavi olmalı, Amerika da seks bağımlıları nasıl tedavi altına alınıyorsa, bu tarz sapıklara psikolojik tedavi uygulanmalı elbette hapishanede. Ve şu diğer ünlüler açıklanmalı aksi takdirde hem sektörde ki kadınlara hem de fanlara yazık olur, sapıklar kim belli olmalı ve ceza almalılar ve suçsuz ünlüler yok yere iftira yememeli.

Narengi

2017 kışı olması lazım. Türk bir oyuncu kız kore’de yaşamaya başlamıştı. Orada modellik falan yapmıştı hatta. Bu kız kore’de sürekli geceleri takılıyordu. Bu gece takılmalarından paylaştığı video ve fotoğraflarda yurinin abisi ve jjy oluyordu zaman zaman. Hatta karşılıklı takipleşiyorlardı instagramda o zamanlar. Jjy’la baş başa şehir merkezinin dışına arabayla yolculuğa çıkmıştı bir keresinde. Pokemon go çıkmıştı. Onu oynuyorlardı. Bu kız sonra tahminim korede istediği gibi başarılı olamadı türkiye’ye döndü. Aklıma gelen şey jjy ve yuri’nin abisinin nasıl biri olduğunu biliyor muydu ya da jjy’un videolarına konu olmuş mudur? O zamanlar türk takipçileri bayağı kıskanıyorlardı kızı jjy’la takılıyor falan diye. Nerden… Read more »

suna

O kız şey değil mi ya? Muhteşem yüzyılda Türkan Şoraya benzetilen kız. Prenses bilmem neydi?

Meleksjblue

Aklıma isim geldi ama yanlış olmasın da baktım insta yok yoksa o doğru mu? Eğer öyleyse cidden Türkiye’ye dönmüş bilmiyordum 😯

Mustesna

yok o kız değil karadayı dizisinde de o senin dediğin kız oynuyordu bu koreye giden kızda onun kardeşi rolünde oynamıştı.

Han

Haberler çıkınca direk o kız geldi aklıma!

..

Btob movie videosunda oynayan kiz. adi ahu’ydu.

..

Pardon Asu taskiranoglu’ymus 😜

zeynep7

Dün yorum yaptım ama yorumum çıkmamış. Ve yorumlardan da emin oldum o kız btob klibinde oynayan kızmış doğru bilmisim. Bu olaylar çıktığında direk o kız gelmişti aklıma. Cunku klipte oynadığı sıralar baya dedikodular dönmüştü ve ben arastirmıstım pek bişey yoktu ama arkadaşım jjy ile bi skandalı olduğunu söylemişti ve araştırmıştım. O sıra beni igde durduk yere engellemişti çok sinir olmuştum. Korede çoğu ünlüyle yakın arkadaşlarıyla falan hep yakındı . Dedim bu kız nasıl bu kadar çabuk ünlendi kliplerde falan oynuyor. Bir de Turkiye ye geri dönmüş haa. O zaman konuşulanlar hep doğruymuş demek..

zeynep7

o kız dolandırıcıymış ben de yeni öğrendim. yani öyle diyorlar.

Yeni Yazılar