Benzer Yazılar

Polis, Seungri’nin Katalk grubundaki diğer ünlülerin de soruşturmaya çağrıldığını duyurdu

Polis, Seungri'nin Katalk grubundaki diğer ünlülerin de soruşturmaya çağrıldığını duyurdu

HABER: “Seungri’nin Katalk odasında fuhuşu kolaylaştırma şüphesiyle birkaç ünlü ye ralıyor” Birkaç tanesi soruşturmalara çağrıldı

KAYNAK: Yonhap News via Nate

1. [+1,218, -5] Lütfen suçlarının gerçekliği onaylanınca isimlerini açıklayın~~

2. [+1,114, -9] Kadın tüccarı p*ç

3. [+1,063, -51] Bahse varım belki oppalarının ismi geçiyordur diye tüm aptal hayranlar korkuyordur şimdi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+90, -0] Bu Katalk grubu 2015’ten beri var, eminim uzun zamandır kulüp arkadaşlarıdır. Lütfen hepsinin isimlerini açıklayın

5. [+81, -1] Her şeyin hızlanması için başbakanın tek sözü yetti. En başından böyle olmalıydı.

Polis, Seungri'nin Katalk grubundaki diğer ünlülerin de soruşturmaya çağrıldığını duyurdu

KAYNAK: Naver

1. [+2,471, -35] Bu kadar az eğitim almış bir ünlü de anca buraya kadar gelebiliyor demek. Şimdi Park Jin Young ve Yoo Hee Yeol’un neden müzik yeteneğinden çok iyi kişilik ve nazik bir kalbe önem verdiğini anlıyorum.

2. [+1,058, -14] Lütfen isimleri açıklayın

3. [+659, -15] Soruşturmalar hala çok yavaş bence

4. [+379, -20] Sizi eğlence sektörünün palyaço p*çleri ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+251, -1] YG Entertainment Katalk konuşmalarının sahte olduğuna çok emindi, yasal işlem başlatacağız dedi. Onlar da soruşturulmalı.

Polis, Seungri'nin Katalk grubundaki diğer ünlülerin de soruşturmaya çağrıldığını duyurdu

KAYNAK: Naver

1. [+1,860, -93] Big Bang şimdi Kore tarihindeki en beş para etmez grup

2. [+1,373, -26] Her şeyi tek bir ünlünün üzerine yıktıklarına göre bu skandala siyasetçiler, belki onların çocukları da dahil olmuş. Seungri de suçlu ama bu skandalın sonu o değil. Soruşturmalar daha derine inmeli. Yüksek mevkideki insanlar kendilerini kurtarmak için bir ünlüyü kenara atmaktan çekinmez.

3. [+789, -9] Özellikle skandalın odağını ünlüye çeviriyorlar, birkaç tanesini kurban edip skandalı bitirmeye çalışıyorlar bence, böyle düşünen tek ben miyim? Sadece birkaç ünlü bu işte olamaz. Yoksa soruşturmalar bu kadar yavaş ilerlemezdi.

4. [+642, -44] Seungri ve YG bir anda her şeyi bitirdi

5. [+384, -1] Niye sadece ünlüler açıklanıyor? Bu olaya karışan tüm siyasetçileri ve onların çocuklarının isimlerini de açıklayın

Polis, Seungri'nin Katalk grubundaki diğer ünlülerin de soruşturmaya çağrıldığını duyurdu

HABER: ‘En büyük skandal’ Big Bang Seungri, eğlence sektöründen sürülüyor

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+287, -0] Big Bang’in ismine ne kadar uydu? Taeyang hariç hepsi patladı

2. [+234, -5] Annesi kulüpte yöneticiydi, bu anne babasının bunlara göz yumduğunu mu gösteriyor? Ailesi ne kadar pis, para gözlerini ne kadar bürümüş? Kızları boğuyor, fuhuş alanı yaratıyor ve polise rüşvet veriyorsa normal bir aileden gelemez zaten

3. [+196, -2] Bu gerçekten en büyük skandal değil mi?? Skandalların çoğu hep ünlülerin yetişkin olmayan biriyle yatması, 7-8 kez evlenmesi, kız arkadaşını dövmesi ya da insanları dolandırması ile ilgili.. uyuşturucu dağıtımı, fuhuş, rüşvete kadar her şeye bulaşan bir şarkıcı olmadı hiç

4. [+35, -0] Oppasının haksız yere suçlandığını düşünen kardeşine ne oldu? Her şey yalan diyen babasına?? Daha dün tüm ailesi her şeyin dedikodu olduğunu iddia ediyordu, şimdi neden hepsi sessiz? Şimdi annesi niye sessizdi anladım, çünkü yöneticiydi.. bu aile başka ailelerin kızlarına uyuşturucu vermekten, fahişe kiralamaktan çekinmedi, Seungri ise kardeşine birkaç bin wonluk enstrüman almasıyla böbürleniyordu. Sadece cezaevine gidebilir artık

5. [+23, -0] Televizyon kanalları YG sanatçılarını yasaklamalı. Gençleri etkileyen bir idol şirketi nasıl olur da birden fazla uyuşturucu skandalının yanında fuhuş skandalına da karışır? Biliyorum şirketteki diğer sanatçılar da mağdur ama sektörün bu konuda bir şeyler yapması şart, yoksa Yang CEO bunların hepsini ört bas edebilir gibi davranacak

HABER: [ÖZEL] Big Bang Seungri ve diğer erkek şarkıcılar yasadışı çekilmiş gizli kamera videoları paylaştı

KAYNAK: SBS funE via Nate

1. [+2,097, -19] Tam bir sapık, iğrenç, kusacağım

2. [+1,898, -18] Lanet serseri

3. [+1,891, -22] Bir insan nasıl böyle bir şey yapabilir? Manyak ya.. lütfen en ağır cezayı  verin

4. [+156, -4] Tuvalet fetişi olan p*çten daha büyük sapık bu.. o kadar pislik biri ki başka kimseyle kıyaslanamaz

5. [+155, -1] Arkadaşları şimdi amma korkmuştur ㅋㅋㅋㅋ

HABER: “Seungri, erkek şarkıcılar ve Park Han Byul’un eşi, hepsi gizli kamera s*ks videoları paylaştı”

KAYNAK: Nate

1. [+534, -2] Aaa, Park Han Byul eşi yüzünden ismini değiştirmek zorunda kalacak şimdi

2. [+437, -3] Bu adam başından beri serserinin tekiymiş

3. [+349, -2] İşi bitti

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+461] Hemen isimleri açıklamaları gerek, yoksa insanlar alakasız ünlüleri de bu olaya karıştıracak. Hatta şimdiden başladı bile..

 

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
...

Tek diyeceğim ilk konuşmalar çıktığında herkesin haberciyi suçlaması ve iftira olduğunu savunması.. şimdi ise konuşmalar doğru ve bir çok üye ile birlikte seungrinin bulundugu grup doğrulanıyo bu sefer de seungrinin üstüne atıldı eee kardeşim ne kaldı geriye? Evet altinda bir çok isim var belli ama bu oppanızın da masum olmadığını gösteriyo ki bizzat mesajları da mevcut.. Kafanız çok farklı işliyo sizin var ya.. Olay büyük.. burası nasıl çalkalandırsa kim bilir kore şu an nasıldır.. Seungri ile yakın olan idollerin avukatları tek tek ‘idollumun tek suçu onunla arkadaş olmaktı’ der gibi basına açıklama yapıyor.. siz hala grup dağılmasın derdindesiniz güzel güzel… Read more »

KINGBANG

[+1,373, -26] Her şeyi tek bir ünlünün üzerine yıktıklarına göre bu skandala siyasetçiler, belki onların çocukları da dahil olmuş. Seungri de suçlu ama bu skandalın sonu o değil. Soruşturmalar daha derine inmeli. Yüksek mevkideki insanlar kendilerini kurtarmak için bir ünlüyü kenara atmaktan çekinmez.

3. [+789, -9] Özellikle skandalın odağını ünlüye çeviriyorlar, birkaç tanesini kurban edip skandalı bitirmeye çalışıyorlar bence, böyle düşünen tek ben miyim? Sadece birkaç ünlü bu işte olamaz. Yoksa soruşturmalar bu kadar yavaş ilerlemezdi.

Tam olarak bu. Bu işin arkasında büyük isimler var. Seungri günah keçisi seçildi. Bütun suçu tek başına yaomış gibi

Holly

Diğer kişileri de açıklayın eğer fandomunda olduğum kişiler varsa bunu bilmem lazım.
Seungri zavallısın senin de bir kız kardeşin yok mu? Bu işin içinde olan herkes cezasını çeksin iğrenç insanlar.

?

yg ve seungrinin ailesi başta o kadar emin konuşuyorlardı ki olayın üstünü örtebileceklerini düşündüler hele katalk konuşması ortaya çıkınca yg nasıl kesin dille reddetti yalan dedi güya yasal işlem başlatacaklardı polis şuanda o konuşmayı araştırıyor bununda üstünü örtemediler sus pus kesildiler miğdem bulanıyor artık hiç böyle bir skandal görmeiştim sadece kpop’ta değil amerika,türkiye müzik sektörlerinde bile bu kadar büyük bir şey çıkmamıştı ortaya matruşka bebekler gibi kaldırdıkça başka bir şey çıkıyor iğrenç

Ei

Düşününce gerçekten böyle büyük bir skandalla ben de karşılaşmadım. Gerçi bizim 95 öncesi ünlü sektörümüzde de az pislikler dönmüyordu ama böyle ortaya dökülmedi.

........

Amerika’da da aynı durumlar yaşanmasına rağmen üzerinde durulmuyor ünlü kişi için yapmamıştır gold digger bu iddiaları söyleyen kadın bence diyerek geçiyorlar bkz. Ronaldo. Türkiye’de ise arkanda varsa koruyup kollayacak biri elbetteki duyulmaz şöyle bir sallasan bizim ünlüleri kim bilir neler çıkacak en basitinden bir dönem uyuşturucu olayı yaşandı bir çok ünlü isim alındı sorgu vs için ama hala piyasada devam ediyorlar ki kullandıklarını,satıcı olduklarını söylemişlerdi halbuki

SURMEW-BTS

Diğer tüm herkesin ismi açıklanmalı, özellikle işin içinde siyasetçiler, ünlü iş adamları ve çocukları varsa, dikkati ünlü bir idol olan kişiye çekip diğer kişileri işin içinden sıyırmaya çalışıyorlar, gerçek adalet herkesin isminin açıklanır gereken tüm cezaları almaları ile olur. Ve bütün kulüpleri denetlemeliler bu olay ne ilk ne de sondur bence. Bütün mağdurlar ia hakkettikleri adalet sağlanmalı. Allah bilir mağdurlar neler yaşamıştır.

Gözde

Hersey yavas yavas ortaya cikiyor

•••

En başından beri bunu söylüyorum bende. İşin içinde siyasetçi ya da siyasetçilerle bağlantılı birileri olduğu çok belli değil mi? VIP müşterilerin isimlerini de açıklasınlar. Ama hepsini. Ve suçluların hepsi, kimse, birlikte çeksin cezasını. Payda payda isim yayınlayarak unutturmaya çalışıyorlar.

Yav he he

Burada büyük balık küçük balığı yer deyimi devreye giriyor. Hepsi suçlu ama siyasetçiler içindeyse YG’yi ateşe atıp kendi paçalarını kurtaracaklar. Bu da bu insanların sonradan başkalarının canını yakmaya devam edecekleri anlamına gelir. Seungri suçlu yaptıkları pislikleri ödemeli ama sadece ona ceza verilmemeli. Sohbetteki diğer ünlülerle birlikte bu işe karışan tüm siyasiler ve sanatçılarda cezalandırılmalı.

...

Cidden kim suçluysa hepsi açıklansın. Olayın içine sürülen birsürü ünlü var. Haklı haksız hemde. Daha fazla saklanmasın açıklansın. Konuyla ilgisi olmayan insanların adıda geçiyor sonra topla toplayabilirsen..

birisi

Seungri-ya seungri-ya işin artık bitti~~~

Smelly cat

diğerlerinin de hepsi açıklanır umarım kimin ne olduğunu bilelim ne biçim bir pislik yuvası bu kore eğlence sektörü

butterfly

[CONFIRMED] Seungri, Jung Joonyoung
[RUMORED] Choi Jonghoon & Lee Hongki of FT ISLAND, Roy Kim (Kim Sangwoo)
diğer ünlüler bunlar olabilirmiş.

bırakıngelsin

“23, -0] Televizyon kanalları YG sanatçılarını yasaklamalı. Gençleri etkileyen bir idol şirketi nasıl olur da birden fazla uyuşturucu skandalının yanında fuhuş skandalına da karışır? Biliyorum şirketteki diğer sanatçılar da mağdur ama sektörün bu konuda bir şeyler yapması şart, yoksa Yang CEO bunların hepsini ört bas edebilir gibi davranacak”

HE KARDES SEN DEDIN DIYE YG DEKI TÜM GRUPLAR SUÇLU

Yeni Yazılar