Benzer Yazılar

Politikacılar bu yıl Pyongyang’daki bir konsere BTS’i yollamayı düşünüyor

Politikacılar bu yıl Pyongyang'daki bir konsere BTS'i yollamayı düşünüyor

HABER: [Resmi] Big Hit, “Eylül ayında BTS’in Pyongyang’da performans sergilemesi hakkında bir yorumumuz yok”

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+602, -31] Lütfen BTS’i siyaset için kullanmayın

2. [+493, -25] Lütfen BTS’i katmayın. Pyongyang’daki konser Kuzey Kore’ye uygun bir şarkıcıyla yapılmalı.. Orada yaptığımız son konserde Kuzey Korelilerin bizim pop kültürümüzü kabul etmeye hazır olmadığını gördük, niye BTS’i tekrar bunun içine katacaksınız ki? BTS için bu anlamlı olabilir ama bir hayran olarak siyasi meselelerde kullanılmalarını istemiyorum

3. [+423, -16] Big Hit bu durumda çok bir şey söyleyemez zaten ㅡㅡ Güç bul, BTS, bu yıl sağlıklı olun, fighting!

4. [+42, -3] Rahat bırakın onları!! Yeterince dinlenemiyorlar bile!!!

5. [+40, -4] Üzgünüm ama BTS politikacıların oradan oraya istediği gibi sürükleyebileceği bir grup değil.. Jong Un’a BTS’i istiyor musun diye sormadan önce BTS’e sorun bakalım gitmek istiyorlar mı ㅋㅋ

6. [+32, -1] Zaten bu grup çok meşgul, niye götürüyorsunuz oraya! Rahat bırakın!!

7. [+28, -1] Bence üç kamu kanalı töreninde de kapanışı yapan grup gönderilmeli. Lütfen kapanış grubunu gönderin.

8. [+26, -0] İlla bir idol grubu götürecekseniz kamu kanallarında kapanışı yapan grubu götürün, BTS ve Big Hit’i siyaset için kullanmayın

9. [+23, -0] Şu politikacı niye BTS’i dahil etmeye çalışıp duruyor?

10. [+21, -0] Kapanış grubunu yollayın

Politikacılar bu yıl Pyongyang'daki bir konsere BTS'i yollamayı düşünüyor

KAYNAK: Naver

1. [+2,732, -63] Lütfen BTS’i siyaset için kullanmayın. BTS’in tüm dünyaya yayılmış müziğine saygı duymuyorsunuz, üyelerin kan ter akıtıp kazandıkları onurlarını kullanmaya çalışmayın.

2. [+1,506, -46] Politikacıların ünlüleri kendi çıkarları için istedikleri gibi kullanacaklarını düşünmeleri gücünü kötüye kullanmaktır!! Bunun eski hükümetten farkı ne!

3. [+1,014, -24] Kesinlikle karşıyım!!!!!!!!!! BTS’in Kuzey Kore’de performans sergilemesine karşıyım!!!!!

4. [+594, -16] Ünlüleri siyaset için kullanmayın! Hükümet değişince ünlüler tuhaf bir durumda kalıyor~

5. [+162, -3] Ülken senden ne isterse istesin yapmak zorundasın kafasından nefret ediyorum. Ahn Min Suk’a iyi gözle bakıyordum ama sürekli BTS’i buna dahil etmeye çalışması beni hayal kırıklığına uğratıyor. Ne yapmaya çalışıyor? Gitmeleri için baskı yapmaya mı? Şaka değil bu.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+252] “8. [+26, -0] İlla bir idol grubu götürecekseniz kamu kanallarında kapanışı yapan grubu götürün, BTS ve Big Hit’i siyaset için kullanmayın”

SFDSFDS

 

Kaynak: Netizenbuzz

17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
db

Peki BTS’in de bundan haberi var mı?!

SURMEW-BTS

zamanında BTS i önemsemeyen, BTS le dalga geçen kişiler, BTS i kabullenmeyenler, BTS uluslararası alan popüler, başarılı ve saygı değer olmadan önce onlara değer vermeyenler şimdi uluslararası alanda başarılılar diye Kuzey Kore de konser vermeye göndermek istiyorlar, bence de gitmesinler elbette üyeler Güney Kore yi Kuzey Kore de Koreli bir sanatçı olarak temsil etmek, oradaki onlarla aynı ırktan gelen, önceden birlikte yaşadıkları belkide uzaktan akrabaları olan kişilere sanatlarını göstermek isterler ama hükümet onları sadece kullanmak istiyor ve programları zaten çok yoğun ve şuan BTS sanki reddederse kötü bir duruma düşücekmiş gibi oyun yapmaya çalışıyor, eğer BTS reddederse halkın ve hükümetin… Read more »

Almina

Başarılı olmadan kim değer görüyor ki büyük şirket grupları olsa bıle aynı şeyler hep yasanıyor

SURMEW-BTS

Evet maalesef öyle. Ve Koreliler zaten idolleri normalde küçük görürler yani Eğlence dünyasında onlara göre en üst seviye olanlar oyuncular, sonra normal şarkıcılar en son idoller vs. Özellikle müzikal oyuncuları, tiyatrocular, opera bale sanatçıları, müzisyenler vs bunlar daha çok saygı görüyor. O yüzden idollere çok başarılı olmadıkça saygı göstermiyorlar.

B

Fıskiyeyi önemli gören birinin exol olmama ihtimali yok boşuna değilim deme hiç 🤥

Almina

ama önemli alelade bir yer değil çünkü..

Jellybon

Kamu kanallarında kapanış yapan grup yani Exo yu goturseler bu seferde SM yine yaptı yapacağını Exo yu gönderdi BTS gitmeliydi yazıp Exo yu eleştirip durucaklar . Ulan ne pislikler ya . Madem oraya gitmeleri kötü bir şey gitmelerini ve orada yorulmalarini istemiyorlar Red Velvet gittiğinde niye sürekli başka grup mu yoktu neden twice ve BTS i gondermediniz diyip durdular ? Hangi grup gönderilirse gonderilsin yine laf yapacaklar.

merve

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

wonhoshair

Onları amerikadan başka bir yere göndermeyin..

KPOP

Ulusun grubu gitsin…..

Lisa

EXO gitse, BTS in hakkıydı dersiniz siz. Bu seferde kafayı ona takarsınız. Geçen yıl olduğu gibi…Red Velvet gittiğinde “BTS gibi büyük gruplar gitmeliydi” dediler. Şimdi ne değişti? Amerikada ellen showa falan çıktınız pardon kuzey kore klasınıza uymaz.

KPOP

Zamanında önem değer vermedikleri grubu kullandıkları çok belli ayrıca herkes biliyor ki BTS çok yoğun bu teklifi kabul edemezlerse nefret alacaklar amaçları da bu zaten. O yüzden hep önem verdikleri grupları göndersinler.

yamyam

7. [+28, -1] Bence üç kamu kanalı töreninde de kapanışı yapan grup gönderilmeli. Lütfen kapanış grubunu gönderin.

atkrnlyş çok ince bir dokundurma yalnız bu
Bunların meclisinin de işi gücü yok bu arada bütün yıl BTS’i konuştular hala konuşmaya devam ediyorlar bırakın da çocuklar sanatını yapsın.

Chubbycheeks

Alnıma asıp gezdiririm bu yorumu.. Teşekkür ederim duygularıma tercüman olmuşsun. Bende ne EXO-L ne de ARMY im ama bıktık cidden şu kapanış meselesinden. Sürekli lafını ettiklerine göre ciddi bir kuyruk acıları var(Genel Army’den bahsetmiyorum bazılarından ve Netizenlerden)

buse

[+26, -0] İlla bir idol grubu götürecekseniz kamu kanallarında kapanışı yapan grubu götürün, BTS ve Big Hit’i siyaset için kullanmayın”
gerizekalı baya kudurmuş kapanış için belli jjhjhjk

Stunnn

Yoo baya iyi ve yerinde laf sokmuş aslında sen anlamışsın bence :’D fandomlarla ve gruplarla ilgisiz çünkü söylediği şey 🤗😏

Almina

kapanışı devlet mi yaptırdı laf söyledi bal kabağı olmuş BTS i dünyada başarılı olmuş grubumuz diye göstermek isteyebilirler kuzey koreye kapanışı yapan grupta gitse pek ala güzel sahne koyacaklardır ortaya

Yeni Yazılar