Benzer Yazılar

‘Radio Star’ın Son Naeun’a “doğal mısın” diye sorması kaba mıydı?

'Radio Star'ın Son Naeun'a "doğal mısın" diye sorması kaba mıydı?

HABER: “Doğal güzelsin, değil mi?” Radio Star’ın Son Naeun’a sorduğu kaba soru

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+1,587, -187] Sorunun nesi kaba? Yoon Jong Shin’in dediği gibi estetik kötü bir şey değil.. bugünlerde trend estetiğin hakkında dürüst olmak. Son Naeun bu kadar farklı görünüyorken bu sorudan nasıl kaçınsınlar?

2. [+1,032, -100] Estetik can yakar, millet…

3. [+974, -94] Estetiği yüzünden okunuyor, tabii sorarlar

4. [+135, -8] Bir sorunun kaba olduğuna ya da olmadığına kim karar veriyor? Kadın komedyenlere ‘estetikli misin’ diye sormak sorun değil ama idole sormak sorun?? İkisi de kadın ama?

5. [+119, -10] Ama farklı görünüyor, insanlar hiç fark etmemiş gibi mi davranmalı yani? ‘Radio Star’ için oldukça normal bir soruydu bu ㅋㅋㅋ

6. [+88, -5] Bu haberi şirketi mi yazdırmış? ㅋㅋㅋ Önceden estetiğiyle ilgili soruları görmezden gelebiliyordu ama ‘Radio Star’da böyle yapamaz ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+73, -3] Kaba sorular sormasıyla tanınan bir şova gidip, kaba soru sordular diye niye sinirlenirsin ki? ‘Radio Star’ tipik röportaj soruları sorsa zaten buraya kadar gelemezdi. Hazır değilsen bu şova gitmeyeceksin o kadar.

8. [+61, -5] Niye utandı birden? ‘Radio Star’ her zaman böyle sorularıyla ünlüydü

9. [+48, -2] Estetiğinden saklanmak ve bu konuda konuşmak istemiyorsan niye bu kadar bariz duracak estetik yaptırdın??

10. [+47, -5] Estetiği son zamanlarda en çok konuşulan şeylerde biri.. ‘Radio Star’ bu konuyu hiç açmasaydı tuhaf olurdu

11. [+40, -2] ‘Radio Star’ ne zaman bir konuğuna nefes aldırdı ki.. hatta eskisi gibi daha da zorlamaları lazım.

12. [+31, -0] Yüzü artık hiç doğal durmuyor ve hayranları büyük hayal kırıklığına uğradı, bunu herkes biliyor, bunun neresi yeni ki?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+81] Radio Star senaryosu olan bir şov. Şovdan önce konuklarla röportaj yapılıyor, hangi soruları sorabiliriz, hangisini soramayız diye onlarla konuşuyorlar ve hazırlanıyorlar. Şov ‘diss’ şovu ve konuklar buna hazır geliyor. Önemli olan hazırcevap olup sunucularla tartışabilmek. Momoland Jooe bu şovda burun estetiğinden bahsetti, çok havalıydı. Her şey konuğun sorularla başa çıkma şekline bağlı.

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Almina

her zaman soruları önceden sorduklarından şüpheliyim belkı şuan öyledir ama zaten tahmin ediyorlardır nerelerden geleceğini yinede bu showu hiç sevemedim..

Ecemcalu

Kaba bir soru değil Sorması gerekiyordu Yüzündeki değişiklik her yerinden belli yani eskiden aşırı güzeldi hala güzel olmaya çalışıyor açgözlülük yapıyor ki bence şu anda hiç güzel değil yüzünü bı yere tutturmuşlar gibi duruyor

Yeni Yazılar