Benzer Yazılar

Rain bir yıl sonra dizilere geri dönüyor

Rain bir yıl sonra dizilere geri dönüyor

HABER: [ÖZEL] Rain’in yeni dizisi MBC’nin ‘You Only Live Twice’ı… bir yıl sonra dizilere dönüyor

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+904, -179] Çift olarak oyunculuğa uygun olduklarını düşünmüyorum~

2. [+781, -116] Uzun zamandır oyunculuk yapıyor ama ‘Sangdoo-ya, Okula gidelim’den beri gelişmedi ve sonra çektiği her şey flop oldu. Ona hala rol verilmesi bile bir gizem

3. [+616, -113] Flop olduğunu söylemek için izlememe bile gerek yok

4. [+58, -7] Azıcık yeteneğiyle 2000’lerde çok popüler olması büyük şans. Şimdi balonu patladı.

5. [+46, -5] Bir flop daha

6. [+34, -2] Yüzü fazla hırslı görünüyor

7. [+32, -4] Konusunu okuyunca bile dizi bana eski zamanlarda kalmış gibi geldi

8. [+27, -4] Hayattaki tek başarısı evliliği…

9. [+25, -4] Kendini dünya starı ilan etmiş, yeteneksiz biri. Eşi de yüzüyle para kazanan bir reklam starı. İkisi de oyunculuk yeteneğine sahip değil.

10. [+20, -3] Hatırlıyorum da bir zamanlar nefes alışına bile deli olurdu herkes, ssssp~ ahhhh~

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+51] Hayattaki tek başarısı evliliği demek o kadar saçma ki!! Rain şu anki yerine gelmek için kan ter akıttı, Kore’deki en başarılı solo sanatçılardan beri. Hem şarkıcılık hem oyunculukta başarılı oldu. Benim tanıdığım ilk Koreli sanatçı Rain’di, bu saygısızlığı kaldıramam!!!

Kaynak: Netizenbuzz

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Nihan

Hallyu’u yayan önemli sanatçılardan biri. Kpop için önemli bir değer, kendi halkı tarafından neden bu kadar basit gösterilmeye çalışılıyor anlamıyorum. Rain kötü bir oyuncu değil bence ayrıca A love to kill izlediğim en iyi dizilerden biriydi.

SURMEW-BTS

Rain cidden çok sıkı çalıştı ve ta en başta pek çok şirket onu ”yüzü çirkin” diye kabul etmedi, nedenide gözlerinin küçük ve çekik olması, halbuki bana ve daha pek çok kişiye göre gözleri çok güzel ve çekici ve zaten fiziğine diyecek yok, maşallah muhteşem bunu da sıkı çalışmasına, sürekli pratik yapmasına, disiplinli bir şekilde spor yapmasına ve dans etmesine borçlu , kendi sıkı emeği. şu Korelilerin ”iri göz, çift göz kapağı” güzeldir takıntısına anlam veremiyorum, kendi ırkları doğuştan gelen özellikleri. ama zamanla çok şükür bu görüş biraz azalmaya başladı. Ninja Assassin filminde harikaydı, A LOVE TO KILL dizisini izlemiştim ve… Read more »

Lady

Yorumları ciddiye bile almıyorum. Benimde ilk tanıdığım sanatçı Rain’di. Full house dizisinde tanımıştım hemde ilk dizimdi. Sonra kore müziğini vs. tanıdım. Evlenirken yere göğe sığdıramayıp taptıkları adamı bugün ezikliyorlar. Kendi ülkesinin anlamsız ırkçılıklarına rağmen dünyaya kendini kanıtlamış biri. Buradan bile ne kadar güçlü iradeye sahip olduğu anlaşılıyor. Üç beş omurgasızın yaptığı yorumla kötü biri olmuyor.

db

Dizinin adını “You Only Love Twice” diye okudum.

Yeni Yazılar