Rain ve Kim Tae Hee prestijli Hannam'da iki tane ev satın aldı

HABER: Rain ve Kim Tae Hee Hannam’da iki tane ev satın aldı.. 4.2 milyar won, depozito 3.3 milyar won

KAYNAK: TV Report via Nate

1. [+2,187, -41] Ne kadar zenginler de depozito 300 milyon won değil, 3.3 milyar won? Ünlü olmak Tanrının verdiği bir kariyer mi?

2. [+1,487, -26] Bir çiftin bu kadar zengin olması güzeldir, kıskandım

3. [+1,372, -18] Muhtemelen kenarda çok fazla paraları olduğu için satın aldılar

4. [+110, -14] Bu adil değil, daha çok vergi ödemeliler. Bu ikisinin nesi bu kadar özel de fakir ile zengin insanlar arasında bu kadar çok fark var? Dünya yanlış işliyor.

5. [+65, -29] İkisi de bir dönemde kariyerlerinin zirvesindeydi, hangi kariyeri onlara “Tanrı verdi”? Kim Tae Hee’ye Kore’nin en güzel yüzü deniyordu, Rain Hollywood’da film çekti..tüm kariyerlerin %1’lik zirvesinde olan herkes iyi paralar kazanır. Hiç sınıf birincisi olmamış insanlar diğer kariyerlerin çok kolay para kazandığını sanıyor.

6. [+58, -10] Azıcık yeteneklerine rağmen çok para kazandılar. Kim Tae Hee yüzüyle popüler oldu ve şimdi reklam modeli olarak görülüyor.

7. [+45, -6] Kim Tae Hee’nin annesi çok şanslı.. Ulsan’dan Kore’nin en pahalı evi Hannam’a;;; Kim Tae Hee annesine mümkün olan en iyi çevreyi sundu

8. [+41, -3] Bence ünlülerin bu kadar çok para kazanması bir sorun..

9. [+40, -2] İhtiyacım olmayan bir gerçeklik..

10. [+40, -2] Kim Tae Hee hayatı boyunca annesine çok hayırlı evlat oldu. Annesi muhtemelen Kim Tae Hee’nin eğitimiyle başarılı olacağını sandı, ünlü olarak daha da başarılı olacağını kim bilebilirdi… ㅋㅋ

11. [+27, -5] Rain bir jenerasyona liderlik etmiş biri, onun zenginliğini anlarım ama Kim Tae Hee sadece yüzüyle kazandı bu paraları..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+38] Bir komedyen ‘güzel bir surata sahip olmak bir servettir’ demişti

 

Kaynak: Netizenbuzz

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
hakanBeyinsizler ve Küpekler giremezyummix Yorum yapanlar
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
yummix
Ziyaretçi
yummix

4. [+110, -14] Bu adil değil, daha çok vergi ödemeliler. Bu ikisinin nesi bu kadar özel de fakir ile zengin insanlar arasında bu kadar çok fark var? Dünya yanlış işliyor.

Beyinsizler ve Küpekler giremez
Ziyaretçi
Beyinsizler ve Küpekler giremez

Kıskanç küpekler

hakan
Ziyaretçi
hakan

K-Pop’ı yeni tanıyanlar bilmez(gerçi onlar kendi hayran olduğu gruplar ödül törenlerinde Rain sahneye çıktığında fanboyluk fangirllik yaptıklarında ne kadar büyük olduğunu anlamışlardır sanırım ama) Rain gelmiş geçmiş(bakın kendi jenerasyonu demiyorum gelmiş geçmiş) en büyük 5 isminden bir tanesidir idollere bir çok yolu açan kişi Rain’dir en basitinden idoller şu anda oyunculuk yapıyorsa bu Rain sayesinde Rain çıkıp oyunculukta başarılı olana kadar idollere cücük kadar roller veriyorlardı asla başrol oynayamıyorlardı başrol oynadığı Sang Doo dizisi %30 reytingleri gördü ardından Full House %40 reytingleri gördü ondan sonra idolden oyuncu olmaz diyen yapımcılar İdollere yavaş yavaş yeşil ışık yakmaya başladılar idol oyuncu kavramını… Read more »