Benzer Yazılar

Red Velvet ‘Kore Pop Kültür ve Sanat Ödülleri’nde beğeni topladı

Red Velvet 'Kore Pop Kültür ve Sanat Ödülleri'nde beğeni topladı

HABER: Red Velvet’in güzel bacakları, gül bile onlara kıyasla solgun görünür

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+272, -30] Yeri niye bu kadar yavan görünüyor, kendine bakmıyor mu..?

2. [+218, -4] Gül bile.. ne?…

3. [+138, -22] Yeri her zamanki gibi çirkin

4. [+15, -1] Irene bu resimde bile kendi halinde

5. [+11, -5] Çok güzeller

6. [+10, -0] Yeri’nin yüzünün bu kadar büyük olmasına izin var mı?

7. [+10, -1] Stilist bu kızlara niye hep ergen makyajı yapıyor..

8. [+10, -3] Joy üyelerin yanında dev gibi…

9. [+8, -3] Yeri çok çirkin ㅋㅋ

10. [+6, -1] SM görselleriyle ünlüydü, ama eskisi gibi değiller artık.. görsellik konusunda zirvede değiller, en azından vücutlarının iyi olmasını beklersiniz ama hepsi kısa boylu, minyon.. 160 bile değillerdir..

Red Velvet 'Kore Pop Kültür ve Sanat Ödülleri'nde beğeni topladı

HABER: Red Velvet Irene cesurca karın kaslarını sergiledi

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+327, -21] Ne giydirmişler kıza ya…?

2. [+311, -28] Karın kasları nerede? ㅎ

3. [+245, -16] Kim bunu giydirmiş Irene’e!!

4. [+29, -8] Stilisti kovulmak istiyor~

5. [+17, -5] Red Velvet’in kıyafetleri hep biraz şey…

6. [+11, -4] Yüzü mükemmel

7. [+9, -0] Ne biçim bir kıyafet bu

8. [+9, -3] Güzel

9. [+8, -0] 90’lı yıllardaki şarkıcıların giydiği bir kıyafet gibi;;

10. [+7, -1] Niye bir idole trot elbisesi giydirirsiniz ki

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+24] RENEBAP İLE TANIŞIN!

Red Velvet 'Kore Pop Kültür ve Sanat Ödülleri'nde beğeni topladı

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Nis

Kızlar gayet güzel ergen makyajı dedikleri hafif makyaj red velvetin agır makyajlara ihtiyacı yok her üyesi çicek gibi ve ben onların hayranı bile degilim giyim konusunda evet eksikleri olabilir ama ben red velveti cidden seviyorum bana aşırı samimi geliyorlar bu sektördekj kimi gruplara kıyasla ve bu kadar acımasızca boylarina fiziklerine vurulunca anlamıyorum. Bu sektörde bütün kızlar zayıf ve fizikleri mükemmel degil ama nedense onların üstüne bu kadar gidilmiyor bunlar benim dusuncem.

Don't Overreact...

Tam olarak bu, aynı şeyleri düşünüyoruz…

jaehyun

ya resmen korede kızlar bir şey yapsa da eleştirsem diyen ciddi hastalıklı bir kesim var. Özellikle Yeri’yi bu konuda eleştirmekten kesinlikle asla bıkmıyorlar. Ne istiyorsunuz bu kızdan artık rahat bırakın ya. yok çok çirkinmiş, yok kendini salmış bunları yazan insanların tipini çok merak ediyorum.

A.r.m.y.

Oh my girl,momoland ve Red velvetin stilistleri değişmeli.

SURMEW-BTS

dış görünüşe artık bu kadar önem vermesinler yeter artık…. Nate te ki 6. yorum ve 10. yorum çok korkunçlar…. ve kıyafetlere gelirsek keşke bence de başka kıyafetler giydirselermiş.

Küby

Yemin ediyorum idolleri çirkinleştiren stilistleri… NCT gibi visual bombası grubu bile me hallere çevirmişlerdi önceden skdmdlmd Kızlar çok güzel ama gerçekten stilistlerinin değişmesi lazım

Don't Overreact...

Bana nedense çok güzel geldiler, özellikle Irene… Şu kız’ın görseli için neden daha fazla post acılmıyor anlamıyorum…

smstan

Red velvet şarkı anlamında ve visual anlamında sürekli övülen bir gruptu artık övülmüyor aksine gömülüyorlar. Dış görünüş herşey değil evet ama onlar birer şarkıcı ve insanların onlara karşı olan davranışlarını bile bile hala umursamaz davrandıklarını düşünüyorum. Korede şarkıcıların dış görünüşüne yeteneklerinden daha çok önem veriliyor. Bu böyle kimse değiştiremez. Red velvetten yeri ve joy çok sık kilo alıp veriyorlar. Mesela bu ödül töreninde kilo almışlar dikkat etmeleri gerekiyor. Sonuçta sm şirketi visualleriyle tanılıyor. Yg şirketi bile %80 yeteneğe bağlı olmasına rağmen blackpink üyelerinin fizikleri bacakları çok fazla övgü alıyor ve netizenler bayılıyor. blackpink üyeleri hem yetenekli hem de çok güzel… Read more »

Saygı

Dediklerin evet senin düsüncendir kesinlikle saygı duyuyorum fakat senin sandıgın gibi blackpink üyelerinin fizikleri öyle abarttıgın kadar beğenilmiyor aksine en zayıf idol grup olarak biliniyorlar. Gruplarda zayıflik önemli degildir şu an red velvet kilo bakımından gayet ideal kilolarindalar bunun zayıfı iskelet daha aşırısı gerçekten kilolu denilebilir ki eğer zayıflasalar yine bu kızların üstüne gidilicek kilo alsalar yine gidilicek (pann içinde). Red velvet hala korede visual grup olarak biliniyor irene hala herkesin dilinde sadece nedensizce bir kaç pann açılıyor ve nefret yorumu yapılıyor böylelikle nefret yorumları çevirildikçe sanıyorsunuz ki çok nefret alıyor. Blackpinki örnek vermişsin ama yanlış vermişsin netizenler blackpinki yg… Read more »

Yeni Yazılar